Skocz do zawartości

Road Map Europe 2013-2, gubi się


KrzysK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jako nowy na początku pozdrowienia dla wszystkich szczęśliwych użytkowników BMW ...

Posiadam u siebie w aucie nawigację Road Map Europe 2013-2 (101123.2.14) i wykazałem się dużą naiwnością wyjeżdżając na wczasy i polegając tylko na niej (nie wziąłem żadnej innej ze sobą :cry: ).

Nawigacja nie widziała wielu miejsc - najprostszy przykład: wracam z Paryża, górą do Kołbaskowa i każe mi zjechać na któryś zjazd (już na ringu berlińskim), a dosłownie 1 km dalej w ogóle nic nie widzi (żadnych dróg, nic). Na szczęście następne 40-50 km przejechałem według znaków i "odnalazła się".

 

Po drodze, parę razy, pomimo tego, że wyruszając podawałem punkt docelowy i nawi go widziała, to nie mogłem nigdy trafić na właściwą pierwszą dróżkę ... początki każdej trasy robiłem według znaków.

 

Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym? Czy to normalne?

Znacie może kogoś na środkowym Pomorzu, do kogo można by podjechać z tematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nagraj plytki na nowa DVD np Verbatim, powinno pomoc.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A co ma antena GPS do brakujacych drog w czytniku? Nawet bez sygnalu powinien prowadzic dalej po trasie.

 

Ps. Sprawdz kolego czy masz te drogi na podgladzie mapy. Jesli ich nie ma wine sa albo nagrane plyty albo zciagnieta mapa.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najnowsza wersja wyjdzie dopiero w październiku, 2014-1 nie instalowal bym z braku ulic. Na razie bym ustalił czy masz te drogi na obwodnicy w Berlinie (włączając podglad) jesli sa to szedł bym tropem kolegi Kamcio

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, miałem kiedyś taki przypadek w f10. Gość sam pobrał mapę z netu i navi zaczęła się gubić z powodu braku tras. Zarzuciłem wersję 2014-1 i problem znikł, więc raczej coś nie tak było z mapą.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jako nowy na początku pozdrowienia dla wszystkich szczęśliwych użytkowników BMW ...

Posiadam u siebie w aucie nawigację Road Map Europe 2013-2 (101123.2.14) i wykazałem się dużą naiwnością wyjeżdżając na wczasy i polegając tylko na niej (nie wziąłem żadnej innej ze sobą :cry: ).

Nawigacja nie widziała wielu miejsc - najprostszy przykład: wracam z Paryża, górą do Kołbaskowa i każe mi zjechać na któryś zjazd (już na ringu berlińskim), a dosłownie 1 km dalej w ogóle nic nie widzi (żadnych dróg, nic). Na szczęście następne 40-50 km przejechałem według znaków i "odnalazła się".

 

Po drodze, parę razy, pomimo tego, że wyruszając podawałem punkt docelowy i nawi go widziała, to nie mogłem nigdy trafić na właściwą pierwszą dróżkę ... początki każdej trasy robiłem według znaków.

 

Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym? Czy to normalne?

Znacie może kogoś na środkowym Pomorzu, do kogo można by podjechać z tematem?

 

jesli sie "odnalzła" to problem tkwi w antenie,raz zbiera sygnał a raz nie... a czasami w ogole prestaje działac, bardzo czesty przypadek

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.