Skocz do zawartości

Zmiana jezyka i uaktualnienie software + navi w CCC


paweljacykiew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam wszedzie jak uaktualniec sobie software w idrive ale jedyne co to znalazlem ze najnowsze jest UPD01005 (i mozna z bmw.com sciagnac) - ale z tego co wiem to nie mam wejscia USB.

 

A druga sprawa, to jak zmienic, dolozyc jezyki - mam 3 - wloski, francuski i niemiecki.

 

Wie ktos z Was czy jak sciagne najnowszy update to bede tez mial tam jezyki menu nowe? I jak to zainstalowac.

 

PS. Jak duzo Polski jest pokrytej w Nawi 2013?

 

Dzieki

Pozdrawiam

Pawel

Edytowane przez paweljacykiew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

UPD01005 to uaktualnienie modułu telefonu.

CCC fabrycznie nie doczekała się Pl menu ale są przeróbki na PL.

Jak masz pojęcie o kodowaniu możesz spróbować sam to zrobić ale ryzyko jest spore.

Jest na forum sporo firm oferujących taka modyfikację i aktualizację softu np. Ajlb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dzieki.

 

Nawet nie chodzi mi o polskie, angielskie menu wystarczy. Auto mam z 2007 roku, kupilem w styczniu tego roku i zakladam ze software niebyl nigdy uaktualniany.

 

 

Jesli z autem sie nic nie dzieje np skrzynia nie szarpie czy jakis inny sterownik nie zachowuje sie w sposob abnormalny to nie widze potrzeby podonosic oprogramowania, nie bedzie zadnej roznicy.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Jesli z autem sie nic nie dzieje np skrzynia nie szarpie czy jakis inny sterownik nie zachowuje sie w sposob abnormalny to nie widze potrzeby podonosic oprogramowania, nie bedzie zadnej roznicy.

 

 

U mnie /auto z 2007 LCI/ próba wymiany pokrętła na to od CIC w navi CCC się nie powiodła, z tego co wyczytałem to trzeba zaktualizować soft w MOSTGW do nowszej wersji aby system zobaczył nowego idriva. /ZUSB9185636/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli z autem sie nic nie dzieje np skrzynia nie szarpie czy jakis inny sterownik nie zachowuje sie w sposob abnormalny to nie widze potrzeby podonosic oprogramowania, nie bedzie zadnej roznicy.

 

 

U mnie /auto z 2007 LCI/ próba wymiany pokrętła na to od CIC w navi CCC się nie powiodła, z tego co wyczytałem to trzeba zaktualizować soft w MOSTGW do nowszej wersji aby system zobaczył nowego idriva. /ZUSB9185636/

 

To byś musiał najpierw spróbować podnieść manualnie tylko MOSTGW i sprawdzić co jest grane.

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • 2 lata później...

Witam szanownych kolegów.

 

Trochę odkopię kotleta, ale temat poniekąd pasuje.

Posiadam F30 z polskiego salonu. Całe menu wszystko w środku jest po polsku. Chciałem zrobić update softu, iDrive podpowiedziało mi żeby udać się na bmw.com/update - tak też zrobiłem.

Podałem VIN auta i podrzuciło mi plik do update - UPD03007.bin

 

Moje pytanie jest takie:

Czy w związku z tym, że jest to strona anglojęzyczna to czy po update z tego pliku nie zniknie mi moje polskie menu? Czy może to nie m nic do rzeczy?

 

Pozdawiam.

bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów.

 

Trochę odkopię kotleta, ale temat poniekąd pasuje.

Posiadam F30 z polskiego salonu. Całe menu wszystko w środku jest po polsku. Chciałem zrobić update softu, iDrive podpowiedziało mi żeby udać się na bmw.com/update - tak też zrobiłem.

Podałem VIN auta i podrzuciło mi plik do update - UPD03007.bin

 

Moje pytanie jest takie:

Czy w związku z tym, że jest to strona anglojęzyczna to czy po update z tego pliku nie zniknie mi moje polskie menu? Czy może to nie m nic do rzeczy?

 

Pozdawiam.

 

 

Zapraszam , w Ełku zrobimy co trzeba PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów.

 

Trochę odkopię kotleta, ale temat poniekąd pasuje.

Posiadam F30 z polskiego salonu. Całe menu wszystko w środku jest po polsku. Chciałem zrobić update softu, iDrive podpowiedziało mi żeby udać się na bmw.com/update - tak też zrobiłem.

Podałem VIN auta i podrzuciło mi plik do update - UPD03007.bin

 

Moje pytanie jest takie:

Czy w związku z tym, że jest to strona anglojęzyczna to czy po update z tego pliku nie zniknie mi moje polskie menu? Czy może to nie m nic do rzeczy?

 

Pozdawiam.

 

 

Zapraszam , w Ełku zrobimy co trzeba PRIV

 

Dzięki kolego za info, ale pytałem o coś innego. To o co pytam mogę sobie zrobić sam :-) Poza tym chyba już u ciebie byłem i twoja stawka nie była odpowiadająca :)

bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ale ja nie chce robić update navigacji :-) Czy wy czytacie to co ja piszę? :D Mogę to zrobić sam:

 

Chcę zrobić tylko to i nie wiem czy mi menu PL nie wywali czy cuś :D

 

 

to co ktoś na youtube pokazuje to aktualizacja bluetooth a nie nawigacji map czy systemu

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.