Skocz do zawartości

E61 Nawigacja problem


karelnati21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam taki problem z moją navi. Moje auto to 520D z 2007 roku i nawigacja profesional. Chcę teraz jechać z rodzinka do chorwacji i kiedy chće wejść do nawigacji to prawie za każdym raem wiesza się wszystko i albo odpali albo pokazuje sie komunikat zebym wlozyl plyte a plyta jest w srodku? Czasami jak sie uda wprowadzic cel podrozy to dystans jaki pkazuje jest mniejeszy. Wedlug google maps tam gdzie chce jechac jest 1578km a navi w aucie pokazuje dystans 1302km. Plyte mam oryginalna update z 2012 roku numer 2. Wie ktos z Was o co chodzi????? Czy to laser czy plyta? A moze cos innego???? Pomocy bo za pare dni wyjazd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Problemem moze byc pokrycie mapy (Chorwacja 35%) i nawigacja ustawia trase wedlug znanych dla niej drog. Moze wysylac Cie przez jakies dziury ktore wcale nie sa szybsze niz dluzsza trasa ale bardziej bezposrednie. Moze tez miec mniej autostrad zapisanych i wysyla Cie po prostu na skruty.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jeśli chodzi o Chorwację to nie ma problemu z prowadzeniem a u Ciebie jest pewnie problem z płytą ew. laserem.

W nowszych systemach tj. CIC możesz wygenerować mapę w google i przenieść na USB do auta.

Tego ulepszenia nie najdziesz w CCC więc musisz ustawiać trasę na punkty pośrednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chodzi o ustawienie trasy z kilkoma etapami podrozy. Jest taka opcja, jak jestes w navi naciskasz na opcje i wybierasz "Strecke mit mehreren Etapenzielen" czy jakos tak. Jak to dokladnie ustawic jest w instrukcji obslugi, ja znam tylko z CIC-a.

 

W ten sposob bedziesz mogl sam dokladnie zdecydowac jak chcesz jechac.

 

Jeszcze przypomnialo mi sie ze mozesz wybrac rozne trasy i zaznaczac czy chcesz jechac platnymi drogami itd. Moze masz to zaznaczone albo vinety

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A na jakich pkytach masz mapy? Nie sa porysowane? Przegraj je na wolnych obrotach na jakosciowo wysoka plyte DVD, moze to pomoze.

 

Jak dlugo navi oblicza trase 1500kn z DVD niestery nie wiem ale na pewno dluzej niz 100km ;)

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta oryginał z serwisu z 2012 roku update za 159€. Przyjechałem wczoraj do chorwacji ale na navi od znajomego bo moja w aucie poprostu myślałem że ją w........e przez okno podczas jazdy. Non stop wyskakiwał komunikat zeby włożyć płytkę albo ze jakis error z płytą jest. Płytka jest troszke porysowana jak sie przyjrzeć bliżej ale nie ma tragedii. Także to leaser czy przegrać ją na inną może to pomoże?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przegraj najpierw plytke, to tansza opcja :D

 

Udanego urlopu :D

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.