Skocz do zawartości

Szerokość wyświetlania ekranu 16:9


Paweł 7

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wyświetlaniem na pełnej szerokości ekranu 16:9.

W swoim samochodzie miałem navi MK2. Wymieniłem ekran na 16:9 oraz czytnik na DVD MK4. Ogólnie wszystko przebiegło bez problemów. Wgrałem najnowszy soft i nowe mapy Europy oraz uruchomiłem widok perspektywy. Ale jest pewien problem - ekran nie wyświetla obrazu na pełnej szerokości, ale zwęża wszystko o 1-1,5 cm po każdej stronie. Zachowuje się tak, jakby miał ekran 4:3. Ale jest to o tyle jeszcze dziwne, bo przy otwarciu samochodu ekran się włącza i logo startowe do momentu przekręcenia kluczyka do pierwszej pozycji wyświetla się na pełną szerokość. Dopiero po przekręceniu stacyjki zawęża się szerokość wyświetlania. Raz jedyny włączyło się wszystko jak należy, czyli na pełną szerokość - ale to było jeden jedyny raz (po prostu za którymś razem - ani to pierwszy, ani ostatni). Myślałem, że może wreszcie się dostroił - no ale to był jednostkowy przypadek. Czy ktoś mógłby mi w tym pomóc lub wskazać we Wrocławiu kogoś, kto mógłby mi z tym pomóc? Auto to E38 z roku 98.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawostka, może po prostu samochód potrzebuje przekodowania? Musiałbym na to zerknąć komputerem, bo tak to ciężko cokolwiek powiedzieć. Czytnik wymieniałeś na MK4, więc teoretycznie nie powinno być problemów.
http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.