Skocz do zawartości

Navi 4:3 mk3 Biały ekran po wgraniu softu


pawcio46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja navi ( czytnik mk3, ekran 4:3, tuner tv ) Mam taki problem ze chcialem wgrać sobie softa. Nagrałem płytkę jak trzeba na płytce SONY. Soft się wgrał, pisało zeby wyjąc płytke i nacisnąc ok. Nastąpił reset navi i wyskoczyłbiały ekran, czekałem ponad 4 godz i nic. Obecnie sie zapala biały ekran a dioda od czytnika swieci cxzasami miga. Co mam zrobić ? pomocy

Próbowałem softem v17 i nic. Odłączałem aku i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry soft wgrałeś? To jest chyba kolejny przykład "nie znasz się? Nie dotykaj" :(

 

Jeśli świeci dioda to musi się to odratować, ale chyba nie obędzie się bez podjechania do kogoś obeznanego w temacie.

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrywałem nie raz softa do takiej navi, chodzi mi o mk3 więc teraz tak samo zrobiłem i się coś teraz zepsuło. Własnie kogoś obeznanego, juz obdzwoniłem okolice i wołają sobie min 200 zł i teks moze się uda moze nie. To co to za sens paci 200 zł za to czy się uda czy nie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czym zaskoczony jesteś :duh: :duh: :duh: Przecież jakby nie patrzeć to nieautoryzowane kodowanie i niby co ktoś ma zagwarantować ??

Ostatnio jest taki wysyp uwalonych MK3,ze zaczynam podejrzewać zmowę tych co rozpowszechniają softy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał gwarancje ze bd działać to nawet 300 zł dam ale musi działać, a tak to pojade znowu 190 km do gośca od którego za 400 zł wyrwe kpl navi znowu ;) możliwe ze mają zmowe hehehheeh ;) no to trzeba nowy kupić ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów się tak że zapłacisz pod warunkiem ze zrobi jak nie zrobi to niestety nie zapłacisz.

Zawsze tłumacze klientom że jeśli się uda to tyle a jak nie to nic nie zapłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz racje tak zrobię ze ma najpierw zrobić a później płace. a jak nie bd chcieli to jeszcze do Wrocławia pojadę ew tam na pewno są konkretni ludzie.

A wie ktoś ile sobie tak mniej więcej biorą za taką usługę ? chciał bym mniej więcej wiedzieć zeby się nie okazało ze ktoś zdziera kase ze mnie a mozna było to taniej zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz racje tak zrobię ze ma najpierw zrobić a później płace. a jak nie bd chcieli to jeszcze do Wrocławia pojadę ew tam na pewno są konkretni ludzie.

A wie ktoś ile sobie tak mniej więcej biorą za taką usługę ? chciał bym mniej więcej wiedzieć zeby się nie okazało ze ktoś zdziera kase ze mnie a mozna było to taniej zrobić ;)

 

Myślę, że normalną ceną byłoby koło 100-150zł jeśli chodzi o podniesienie softowe, jeśli coś padło w elektronice to tak do 350zł

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam witam. powracam z tematem navi. Nabyłem interfejs na com1 i kabelek do podłączenia navi przez zmieniarkę ( sam zrobiłem :D hehe ) , programem Navcoder skanuję urządzenia i mi tylko znajduję TV, Ekran i Tuner, a navi dalej nie ma, power się swieci, czasami miga.

I moje pytanie brzmi czy da się czymś innym ruszyć te ustrojstwo czy raczej szykować się na wymianę ?

Na jakimś innym forum wyczytałem ze niby NCS-em coś można zrobić, ale jak i gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma nie pasować. Trzeba to postawić. Napisałem już wcześniej że trzeba podjechać do kogoś zajmującego się tym i zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma nie pasować. Trzeba to postawić. Napisałem już wcześniej że trzeba podjechać do kogoś zajmującego się tym i zrobić.

 

zgadzam się z Tobą w stu procentach ale w mojej sytuacji najbliższą konkretną osobę mam w Wrocku a ja jestem z Legnicy. A jak narazie to się nie wybieram do Wrocka. dopiero będe koło 3 czerwca. Po prostu brak czasu na takie wyjazdy niestety ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.