Skocz do zawartości

Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku


speed1211

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Posiadam F20, która fabrycznie nie miała nawigacji. Obecnie jestem na etapie kompletowania gratów i niebawem planuję montaż.

Może ktoś wie, jak wygląda kwestia kodu i co za tym idzie aktualizacji map, w aucie z dołożoną oryginalną nawigacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nawigacja będzie na emulatorze czy skrypcie?

Ogólnie jeśli masz emulator to potrzebujesz vin z dawcy aby aktualizować mapy. Na skrypcie się nie da chyba że zrobisz to u kogoś kto się na tym zna to załatwi ci wszystko.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim od nowego użytkownika forum :handshake: Podziękowania dla twórcy tematu speed1211 :clap: oraz dla Kruka za pomoc i ekspresowy kod FSC :clap: Aktualizacja navi z USB trochę trwała ale warto było się przesiąść z map wydanych na rok 2010 :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Musisz je jeszcze rozpakować.

I z USB idzie dopiero od 08/2009 lub po aktualizacji softu i potrzebny kod fsc

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dzień dobry

Zakupiłem F11 520d z 05.2012 i teraz moje pytanie -wiem że pewnie się powtórzę- skąd mogę pobrać aktualne mapy do mojego modelu i kod FSC. Nawigację mam profesional z dużym ekranem.

Mógłby ktoś podesłać jakieś linki do map? Trochę szukałem ale kompletnie nie wiem jakie powinny być, jest tyle wersji że zgupiałem jakie powinny być do mojego auta.

 

Z góry wielkie dzięki

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja wersja map to :

ECE

BMW Group

1011042.17

Road Map Europe PREMIUM 2012

Na portalu pobraniowym znalazłem:

Road Map Europe PREMIUM EAST 2017-2

Road Map Europe PREMIUM WEST 2017-2

Są tego razem 34 pliki po 1GB.

Rozumiem że ściągnąć wszystko rozpakować nagrać na USB i do USB w schowku przed pasażerem, czy tak?

Co z tym kodem FSC skąd go wytrzasnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Nie ma różnicy. Przecież nie robią osobnej mapy na WEST i EAST. Tu masz rozpiskę, gdzie co jest.

Państwa są tak podzielone

 

 

Europe East:

============

Full Coverage:

Belgium, Bulgaria, Denmark, Germany, Estonia, Finland, Greece, Italy, Croatia, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Austria, Poland, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Sweden, Switzerland, Czech Republic, Hungary , Vatican city and Belarus.

===============

Only Main Road:

Albania, Andorra, Bosnia and Herzegovina, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Macedonia, Moldova, Monaco, Montenegro, Portugal and Spain.

 

Europe West:

============

Full Coverage:

Andorra, Belgium, Denmark, Germany, Finland, France, Greece, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Austria, Poland, Portugal, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Czech Republic, Hungary and Vatican city.

===============

Only Main Road:

Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Estonia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Montenegro, Romania, Russia, Serbia, Turkey and Ukraine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja zaktualizowałem swojego CIC-a w E60 2018 r do najnowszej wersji aby mieć język polski i się udało . Wywaliło mi mapy teraz jak naciskam przycisk navi jest komunikat "aby uruchomić nawigacje włóż płyte DVD"

Nagrałem 3 płyty i niestety nie startuje instalacja , z USB również nie startuje . USB jest sprawne bo importuje muzyke z pena do urządzenia.

Ktos ma jakiś pomysł ?

http://ifotos.pl/z/qnxpnen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.