Skocz do zawartości

Navi Prof CCC - Warto?


patryk4544

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym się dowiedzieć czy warto bawić się w przekłade businesa na professionala w E90.

 

Głównie zalezy mi na graficznych mapach no i większym monitorze, a cena jakas straszna nie jest.

 

Do tej pory jezdzilem na bussinesie w krotsze trasy i był ok, czy profesional

jest lepszy od businesa, czy to kwestia mapy z widokiem 2/3d ?

 

Jakie sa wasze opinie o CCC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

 

ja miałem u siebie w E60 businessa i też męczyła mnie podróż z nawigacją strzałkową, prowadzi Cię i prosto, a drogowskazy są żeby skręcać. Zmieniłem na Prof i teraz przynajmniej widzę to na mapie, mogę lepiej zaplanować trasę. Dodatkowo lepiej prezentuje się ekran, jest większy i można go sobie podzielić. To są plusy, - minusy to to, że przy sprzedaży i tak tego nie doliczysz do ceny auta, a poza tym ja mialem u siebie Business Mask II, ktory był naprawdę szybszy od CCC. Obecnie zdążam wyjechać z parkingu, zanim włączy mi się parktronic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Cześć,

 

ja miałem u siebie w E60 businessa i też męczyła mnie podróż z nawigacją strzałkową, prowadzi Cię i prosto, a drogowskazy są żeby skręcać. Zmieniłem na Prof i teraz przynajmniej widzę to na mapie, mogę lepiej zaplanować trasę. Dodatkowo lepiej prezentuje się ekran, jest większy i można go sobie podzielić. To są plusy, - minusy to to, że przy sprzedaży i tak tego nie doliczysz do ceny auta, a poza tym ja mialem u siebie Business Mask II, ktory był naprawdę szybszy od CCC. Obecnie zdążam wyjechać z parkingu, zanim włączy mi się parktronic....

 

To chyba masz coś słabo podłączone, M-ASK2 miał już widok mapy, więc chyba też coś pomyliłeś, tak samo M-ASK, przy odpowiednim sofcie można w nim aktywować widok mapy 2D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym, że MASK II mozna, ale przed wymianą na CCC nie wiedziałem, że ktoś zamontował u mnie nowszą wersję, bo auto mam z 2003 roku. Dopiero, gdy montowałem CCC....tak czy owak, CCC jest ok, gdyby był mniej przymulony. Teoretycznie CCC po lifcie jest poprawiony i szybszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A podrzuci ktoś zdjęciem jaka jest różnica między tymi nawigacjami? Z tego co wyczytałem business ma widok strzałkowy (widok z lotu ptaka?) a professional 2/3d. Ale ciekawi mnie jak to wygląda. Jakby ktoś miał zdjęcie albo filmik z tymi nawigacjami, byłbym wdzięczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.