Skocz do zawartości

Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!


robertpos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 380
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
A ja Porównywałem i braki są. Może duże miasta mają lepsze pokrycie na 2014-1 ale na pewno mniej dróg powiatowych.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem wersję 2013-2 z linku: http://chomikuj.pl/mlodzik1/BMW+Maps/BMW+Premium+maps+CIC+EUROPE+2013-2+USB wychodząc z założenia, że bardziej mi się przydadzą drogi niższych kategorii niż kilka nowych autostrad. Niestety u mnie przez USB ze schowka aktualizacja nie poszła. Widocznie zbyt stara wersja softu. Otrzymałem komunikat "Navigation data incomplete or has been manipulated. Please have the system checked by BMW Service". Idąc za przykładami z forum, co w takiej sytuacji robić, nagrałem 3 płyty DVD DL (marki Platinum) z prędkością 3x. Niższej nie mogłem wybrać w programie. Auto płyty nie odczytało. Zero komunikatu. Nagrałem jeszcze raz programem Nero z prędkością 2,4x. Tym razem poszło. Od włożenia płyty do startu mija kilka minut, trzeba cierpliwie czekać. Wyskakuje okno czy rozpocząć, podajemy kod i zaczyna się wgrywanie. Pasek stanu jest widoczny na ekranie ale iDrive można normalnie używać i przełączać. Aktualizacja robi się w tle a wchodząc w opcje nawigacji można podejrzeć jej status. Auto musi być odpalone lub iDrive włączony bo jak po kilkunastu minutach "radio" wyłącza się to i aktualizacja się przerywa. Wtedy po włączeniu system prosi o ponowne włożenie pierwszej płyty oraz kolejnych i aktualizuje dalej. Nie trzeba aktualizować od nowa. Na koniec zapisuje i restartuje nawigacje sam automatycznie. I gotowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem w sieci coś takiego

 

http://i59.tinypic.com/9sxemh.jpg

 

Co o tym myśleć ? że mapa już jest ????? tylko jakoś to dziwnie podzielili na wschodnią i zachodnią Europę.

Podświetlony jest wogóle plik Premium 2016-1 :D

Niech moc (BMW) będzie z Wami :)


Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podzielone nie jest, mapy wychodzą dwa razy w roku dla tego jest końcówka 2016-1 i 2016-2

Myślę że to tylko informacja dla BMW ze będą te mapy a jak program np. za rok zostanie zaktualizowany to będą kolejne roczniki tam stały. Map 2016 na pewno jeszcze nie ma bo były by bez aktualizacji dróg :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To przeoczyłem, skupiłem się na 2016 :mrgreen:s

 

No rzeczywiscie ciekawe. Tak powoli powinny być mapki dostępne to się dowiemy :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Road Map Europe Motion, aktualna to chyba 2014 ale nie jestem na 100% pewny

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Na dzień dzisiejszy najnowsza to 2014-1

Wgrywa się z 1 pendriva. Aktualizacja idzie tylko w czasie jazdy.

Przykładowy link: http://chomikuj.pl/BMW.Retrofit/BMW/MAPY/Road+Map+Europe+MOTION+2014-1

Potrzebujesz jeszcze kod FSC

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.