Skocz do zawartości

Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!


robertpos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 380
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
jeśli by do wszystkich salonów przyszło w sumie parę tysięcy ludzi i chciało kupić płyty,to myślę ze zamówili by je w firmie NAVTQ (BMW nie robi map) ale wiekszosc czeka aż pojawia się w sieci za darmo-ja tez :)
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podepnę się pod temat jako nowy :)

 

1). Jak podgłośnić głos miłej Pani w navi (tzn tylko navi gdy gra radio, głośność radia jest OK, navi za cicho)

2). Czy znajdzie się ktoś z forum kto dogra mi mapę 2014-2 lub wygeneruje FSC (i poda gdzie można pobrać 2014-2), ale pod warunkiem promocyjnej ceny na 2015 (oczywiście jak wyjdzie). Normalnie poczekałbym na 2015, ale kupiłem auto z wersja 2010 :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat jako nowy :)

 

1). Jak podgłośnić głos miłej Pani w navi (tzn tylko navi gdy gra radio, głośność radia jest OK, navi za cicho)

2). Czy znajdzie się ktoś z forum kto dogra mi mapę 2014-2 lub wygeneruje FSC (i poda gdzie można pobrać 2014-2), ale pod warunkiem promocyjnej ceny na 2015 (oczywiście jak wyjdzie). Normalnie poczekałbym na 2015, ale kupiłem auto z wersja 2010 :(

 

Pozdrawiam

 

Ad1. Podgłośnik pokrętłem w trakcie mówienia

AD2. Nie ma mapy 2014-2, jest tylko 2014-1

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat jako nowy :)

 

1). Jak podgłośnić głos miłej Pani w navi (tzn tylko navi gdy gra radio, głośność radia jest OK, navi za cicho)

2). Czy znajdzie się ktoś z forum kto dogra mi mapę 2014-2 lub wygeneruje FSC (i poda gdzie można pobrać 2014-2), ale pod warunkiem promocyjnej ceny na 2015 (oczywiście jak wyjdzie). Normalnie poczekałbym na 2015, ale kupiłem auto z wersja 2010 :(

 

Pozdrawiam

 

Ad1. Podgłośnik pokrętłem w trakcie mówienia

AD2. Nie ma mapy 2014-2, jest tylko 2014-1

 

A to przepraszam, w takim razie czy ktoś dogra 2014 z promocją na 2015 jak się pokażą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum linków do pobrania 3 płyt. Po kod uderz do np. ajb i temat zamykasz.

Nikt Ci nie da kodu na wypróbowanie w jakim Ty świecie żyjesz. Kody ww. użytkownika działają na 100% i nie jest to reklama bo ludzi nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum linków do pobrania 3 płyt. Po kod uderz do np. ajb i temat zamykasz.

Nikt Ci nie da kodu na wypróbowanie w jakim Ty świecie żyjesz. Kody ww. użytkownika działają na 100% i nie jest to reklama bo ludzi nie znam.

 

 

Nie chcę kodu "na wypróbowanie" tylko zamiast ktoś zarobić na mnie miałby na mapie 2015 to może zarobić również na 2014, ale w promocyjnej cenie (kupię wtedy 2014 i 2015 - oczywiście teraz pierwszą, a drugą jak się pokaże).

 

Co do kodu, to chyba niestety bez wpięcia się do auta nie da się wyciągnąć kodu po samym VINie :(

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad2. Chyba nie do końca - aktualna mapa to 2015-1

 

Podepnę się pod temat jako nowy :)

 

1). Jak podgłośnić głos miłej Pani w navi (tzn tylko navi gdy gra radio, głośność radia jest OK, navi za cicho)

2). Czy znajdzie się ktoś z forum kto dogra mi mapę 2014-2 lub wygeneruje FSC (i poda gdzie można pobrać 2014-2), ale pod warunkiem promocyjnej ceny na 2015 (oczywiście jak wyjdzie). Normalnie poczekałbym na 2015, ale kupiłem auto z wersja 2010 :(

 

Pozdrawiam

 

Ad1. Podgłośnik pokrętłem w trakcie mówienia

AD2. Nie ma mapy 2014-2, jest tylko 2014-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wersji 2015-1 dla mapy Premium jest dla Next ale to inny system.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wersji 2015-1 dla mapy Premium jest dla Next ale to inny system.

Racja - chodziło mi o CIC NEXT

 

 

Dostepne do najnowszej wersja 2015 dla NBT NEXT oraz MOVE, dla premium/montion trzeba poczekac

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Po zainstalowaniu wersji 2014.1 zniknęła mi możliwość zaznaczenia widoku 3D oraz widoku zdjęć satelitarnych. W opcjach są co prawda te pozycje, ale nie da się ich zaznaczyć (checkobxy są nieaktywne). Czy ktoś spotkał się z czymś takim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, podpowiedz o co chodzi dokłądnie i jak mam to wyłączyć. Kombinowałem w opcjach w ustawieniach - odznaczając 'przesyłanie informacji o ruchu drogowym' oraz w ustawieniach kategorii informacji (wyłączyłem wszystkie opcje do pokazywania POI), ale obia rozwiązania nie dały efektu. W dalszym ciągu checkboxy dot. widoku 3D oraz zdjęć satelitarnych są niedostępne do zaznaczenia.

 

Ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

checkboxy dot. widoku 3D oraz zdjęć satelitarnych są niedostępne do zaznaczenia.

 

A czy aby widok 3D i zdj satelitarne nie maja jakiegoś związku z działająca usługa Online BMW

e91 LCI'10 135 KW Touring, Panorama, CIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem nowy. Chciałem zrobić aktualizację nawigacji professional CIC z HDD. Zacząłem pobierać mapy "road map europe premium 2013-2" z linku http://chomikuj.pl/BMW.Retrofit/BMW/MAPY/Road+Map+Europe+PREMIUM+2013-2. Niestety z katalogu USB1 nie ciągnie się jeden z plików, konkretnie .part01. Nie mogę też na chomiku znaleźć u nikogo innego wersji 2013-2 premium pod CIC. Macie jakieś sprawdzone linki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.