Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014


matimisztal

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza Mapa BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014.

 

compatible: E60, E61, E63, E64, E81, E82, E87, E88, E90, E91, E92, E93.

 

DVD 1:

Andorra, Belgien, Dänemark, Deutschland, Finnland, Frankreich, Gibraltar, Griechenland, Großbritannien, Irland, Italien, Lichtenstein, Luxemburg, Monaco, Niederlande, Norwegen, Österreich, Portugal (inkl. Madeira), San Marino,

Schweden, Schweiz, Slowakei, Spanien (inkl. Kanaren), Tschechien, Vatikanstadt

 

 

DVD 2 :

Dänemark, Deutschland, Finnland, Griechenland, Italien, Kroatien, Liechtenstein, Norwegen, Österreich, Polen, San Marino, Schweden, Schweiz, Slowakei, Slowenien, Tschechischen, Ungarn, Vatikanstadt

 

 

http://chomikuj.pl/matimisztal/BMW+Navigation/BMW+Navigation+2014/BMW+Update+DVD+Road+Map+Europe+Business+2014

 

Jeszcze w trakcie uploadu ale do wieczora powinna być cała.

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie płacisz za każdy, kupujesz 9GB za 8 zeta i ciągniesz.

 

Potwierdzam że działa (przynajmniej DVD2), we Wrocławiu wreszcie jest kawałek wschodniej obwodnicy, w okolicach Warszawy wyglada jakby A2 była już dobrze dociągnięta.

 

Kiedy będzie dostępne DVD1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna to sciagnac skads inand niz z chomika. nie bede placil za kazdy plik

 

Zawsze mozesz pojsc do salonu i kupic oryginalna wersje za 1,000 zlotych. Typowy Polak - daja mu na tacy i jeszcze narzeka. Najlepiej, zeby ktos ci wypalil plyte i wlozyl do napedu, prawda?

 

Chcialbym jeszcze zauwazyc inna rzecz - kiedys, kiedys byla mowa, ze obraz nalezy wypalac na +R. Potwierdzam, ze na -R rowniez dziala:)

 

Dzieki za obraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna to sciagnac skads inand niz z chomika. nie bede placil za kazdy plik

 

Zawsze mozesz pojsc do salonu i kupic oryginalna wersje za 1,000 zlotych. Typowy Polak - daja mu na tacy i jeszcze narzeka. Najlepiej, zeby ktos ci wypalil plyte i wlozyl do napedu, prawda?

 

Chcialbym jeszcze zauwazyc inna rzecz - kiedys, kiedys byla mowa, ze obraz nalezy wypalac na +R. Potwierdzam, ze na -R rowniez dziala:)

 

Dzieki za obraz:)

 

 

Nikt tutaj nie żałuje 8 złotych, tylko wkurzające jest to, że ktoś próbuje na tym zarobić (chociażby punktami na chomiku) gdzie mapę pobrał z gpsunderground! Dokładnie tam dzień wcześniej pojawił się obraz z wieloma innymi odnośnikami do bezpłatnego i bezkontowego ściągnięcia, o czym cisza na forum...

 

Także Veene2 jeżeli szukasz typowego Polaka to masz go jak na tacy, nawet odnośnikiem do jego chomika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wybór nikt cię do niczego nie zmusza. Pobierasz skąd ci się podoba.

Ale zauważ jeden fakt, iż pobranie mapki z darmowych serwerów zajmuje ci tydzień i musisz się z tym pierdzielić, a tak płacisz za transfer i masz po godzince całą mapkę.

Po za tym ja też zapłaciłem za transfer z "niby"darmowych serwerów aby udostępnić mapkę na chomiku. Także zawsze jest wybór.

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Sciagnąłem wszystkie pliki z chomika, wypakowałem całość która zajmuje 3,35 GB po czym nagrałem na DVD+R = włożyłem w napęd i nie działa :cry: :cry: Wyskakuje napis po włożeniu płyty : Disc cannot be read. Nagrywałem najwolniejszą 4x5 540KB/s prędkością i najszybsza 16x 22 160KB/s. Żadna z płyt nie działa. Czy musi być inna płyta czy zle została nagrana lub zle skopiowane pliki ???

 

Dodam ze chce nawi z DVD 2 - z mapą polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.