Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014


matimisztal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego dziurba_jr ladnie to zarabiac za darmo?? Jaki Link powinien byc podany??

 

a co ja tam niby zarabiam... że dostanę sobie parę pkt na chomika i potem coś z niego ściągnę... gdzie tu jakiś zarobek. Po za tym widać czarno na białym od kogo to i możesz ściągnąć bezpośrednio od niego! a pkt tak czy siak biją też dla Ciebie !!! Jak nie chcesz żeby tak było to nie udostępniaj folderu na chomiku, jest taka opcja. Daj znać to usunę jak co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
witam ściągnąłem mape do testów :wink: jednak w aucie nie ma dalej w/w krajów jak by płyta nei chodziła navi buzness jak wyjmę plyte to auto włoa płyty dvd ..może ktoś wie o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich , mam e61 z navi business ccc , mam orginalne mapy z 2008 roku , bez Polski , sciagnołem pliki z chomika na początku forum teraz mam pytanie , by je wypalić trzeba je wypakować przez win rar i bezpośrednio na płyte ? mam program UltraISO, proszę o porady by pominąć błędy, macie może link do cd 1 mieszkam w Belgii wiec przez większość roku potrzebna mi cd1?

To moje pierwsze auto z automatem wiec mam pytanie czy wy tez czujecie moment zmieny biegu na postoju z P na D lub z P na R..

Pozdrawiam i dziekuje za wyrozumiałość

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAINTERESOWANYCH POLSKIM MENU DO SYSTEMU BUSINESS CZY PROFESSIONAL, zapraszam nr tel 504384405 lub poczta@menupolskie.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAINTERESOWANYCH POLSKIM MENU DO SYSTEMU BUSINESS CZY PROFESSIONAL, zapraszam nr tel 504384405 lub poczta@menupolskie.pl

Czy ktoś z was zmieniał już menu?

nie chodzi mi dokładnie o tego Pana usługi tylko ogólnie czy warto ?

I jak wam działa soft nie wiesza się i czy jakieś funkcje nie zginęły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAINTERESOWANYCH POLSKIM MENU DO SYSTEMU BUSINESS CZY PROFESSIONAL, zapraszam nr tel 504384405 lub poczta@menupolskie.pl

Czy ktoś z was zmieniał już menu?

nie chodzi mi dokładnie o tego Pana usługi tylko ogólnie czy warto ?

I jak wam działa soft nie wiesza się i czy jakieś funkcje nie zginęły?

Wszystko zależy jak Ci to ktoś wgra i jaki ma soft

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak juz sie sciagnie te mapy z chomika w moim przypadku wersja MOVE to jeszcze potrzebny jest kod prawda? no i pytanie skad go wziasc i jak go sie wpisuje.

wczesniej uzywalem garmina teraz swiezo kupiona F11 z 2010

z gory dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam autko z 2004r 520i E60. Na panelu głównym pod pokrętłami mam jedno wejście na płytke ora w schowku zmieniarkę. Dodam iż dopiero raczkuję w temacie bmw. Z foruwyczytałem iz będę miał wersje business. I taka wpłytke sobie z 2015 roku wypaliłem, i włozyłem do napędu pod pokrętłami. Co sie okazało że nawigacja ją czyta, pojawia się coś z niemcami ( jakiś adres juz wybrany). Natomiast po ok kilku minutach pojawia sie informacje, że trzeba włozyć płytę dvd? Czy coś będzie nie tak z tym czytnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam autko z 2004r 520i E60. Na panelu głównym pod pokrętłami mam jedno wejście na płytke ora w schowku zmieniarkę. Dodam iż dopiero raczkuję w temacie bmw. Z foruwyczytałem iz będę miał wersje business. I taka wpłytke sobie z 2015 roku wypaliłem, i włozyłem do napędu pod pokrętłami. Co sie okazało że nawigacja ją czyta, pojawia się coś z niemcami ( jakiś adres juz wybrany). Natomiast po ok kilku minutach pojawia sie informacje, że trzeba włozyć płytę dvd? Czy coś będzie nie tak z tym czytnikiem.

 

Ja nagrałem z chomika od kolegi z poczatku forum i wszystko dziła

spróbuj jeszcze raz nagrac tylko tym razem programem ImgBurn z najmniejsza predkościa z mapa Polski czyli DVD 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wersja mask II montowana od 03.2007 wyświetla mapę. Czytnik posiada wtedy przyckiski od 1-8

 

Ostatnio udało mi sie w E60 na MASK1 uruchomić widok mapy, działa jak trzeba ;)

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wersja mask II montowana od 03.2007 wyświetla mapę. Czytnik posiada wtedy przyckiski od 1-8

 

Ostatnio udało mi sie w E60 na MASK1 uruchomić widok mapy, działa jak trzeba ;)

 

Kolego to nie chwal się tylko pomóż koledze.

Ja głównie robię retrofity z takich nawigacji na CCC i CIC-a, także nie mam wiele z nimi do czynienia.

Oficialnie nie działają ale jeżeli faktycznie udało Ci się to super. Wielu kolegów pewnie się ucieszy jak będzie mogła sobie zmienić.

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.