Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014


matimisztal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam u siebie taką nawigację S606A NAVIGATION SYSTEM BUSINESS . Auto z 2008 roku. Nie ogarniam już tych CIC, CCC itp. :) Wiem że mam wersje biznes.

Proszę o podpowiedz czy będą działać u mnie te mapy. Przestraszyłem się wpisu kolegi, który opisał koszty jak się coś źle zrobi.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Mam u siebie taką nawigację S606A NAVIGATION SYSTEM BUSINESS . Auto z 2008 roku. Nie ogarniam już tych CIC, CCC itp. :) Wiem że mam wersje biznes.

Proszę o podpowiedz czy będą działać u mnie te mapy. Przestraszyłem się wpisu kolegi, który opisał koszty jak się coś źle zrobi.

 

pozdrawiam

 

Masz CIC, musisz mieć kod FSC, żeby zaktualizować swoja mapę.

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam u siebie taką nawigację S606A NAVIGATION SYSTEM BUSINESS . Auto z 2008 roku. Nie ogarniam już tych CIC, CCC itp. :) Wiem że mam wersje biznes.

Proszę o podpowiedz czy będą działać u mnie te mapy. Przestraszyłem się wpisu kolegi, który opisał koszty jak się coś źle zrobi.

 

pozdrawiam

 

Kolego masz u siebie w E91 z 2008roku navi MASK-2 - jeżeli jest oryginał. Potrzebujesz map jak w temacie.

Pozdrawiam

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam u siebie taką nawigację S606A NAVIGATION SYSTEM BUSINESS . Auto z 2008 roku. Nie ogarniam już tych CIC, CCC itp. :) Wiem że mam wersje biznes.

Proszę o podpowiedz czy będą działać u mnie te mapy. Przestraszyłem się wpisu kolegi, który opisał koszty jak się coś źle zrobi.

 

pozdrawiam

 

Kolego masz u siebie w E91 z 2008roku navi MASK-2 - jeżeli jest oryginał. Potrzebujesz map jak w temacie.

Pozdrawiam

 

Pod koniec 2008 był już chyba CIC, więc trzebaby ustalić robiąc zdjęcie :)

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam u siebie taką nawigację S606A NAVIGATION SYSTEM BUSINESS . Auto z 2008 roku. Nie ogarniam już tych CIC, CCC itp. :) Wiem że mam wersje biznes.

Proszę o podpowiedz czy będą działać u mnie te mapy. Przestraszyłem się wpisu kolegi, który opisał koszty jak się coś źle zrobi.

 

pozdrawiam

 

Kolego masz u siebie w E91 z 2008roku navi MASK-2 - jeżeli jest oryginał. Potrzebujesz map jak w temacie.

Pozdrawiam

 

Pod koniec 2008 był już chyba CIC, więc trzebaby ustalić robiąc zdjęcie :)

 

We wrześniu 2008 roku w 3er LCI BMW wprowadziło nawigacje CIC ale tylko professional.

CIC mid czyli następce MASK-II wprowadzili w 1er i 3er od 09.2009. W 5er wogóle nie montowali nawigacji CIC mid

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ściągnąłem całą płytę z nawigacją jak na początku tego wątku, wsadziłem do napędu, po chwili zgasł jak u któregoś z kolegów. Uruchamiam ponownie nawigację i myślę... sukces, bo pojawiła się w spisie krajów Polska. Nastepnie wybieram sobie adres docelowy, wszystko jest ok, naciskam zacznij prowadzenie (czy jakoś tak) i pojawia się komunikat, że podanego adresu nie ma płycie DVD. O co chodzi, tym bardziej, że jakikolwiek adres wpiszę to pojawia się komunikat o jego braku na płycie. Czyżby napęd już wyzionął ducha, czy to raczej coś innego np. z płytą. Płyta nagrywana nero z prędkością 4x. Dzięki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sprobuj nagrac ImgBurn lub Alcohok120% predkoscua 1x na plycie Verebatin (-R, +R )

 

Powodzenia

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

a w aucie z 07.2008 e91 jaki jest symbol nawigacji mały ekran i wejście na jedną płytę?

 

Masz nawigację business poliftową a dokładnie MASK-II

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś, z Was kolegów ściągał mapy z tego linka:

http://share-links.biz/_6abrlvmp519

i mu działa Polska?

U mnie niby widzi płytę, ale odresów w Polsce generalnie nie widzi. Pojawia się komunikat, że danego adresu nie ma na płycie. Jak wpisuję jakiś niemiecki adres np. we Frankfurcie nad Menem to coś niby się pojawia. Już mnie powoli siły opuszczają, a i kilka płytek poszło do kosza :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś, z Was kolegów ściągał mapy z tego linka:

http://share-links.biz/_6abrlvmp519

i mu działa Polska?

U mnie niby widzi płytę, ale odresów w Polsce generalnie nie widzi. Pojawia się komunikat, że danego adresu nie ma na płycie. Jak wpisuję jakiś niemiecki adres np. we Frankfurcie nad Menem to coś niby się pojawia. Już mnie powoli siły opuszczają, a i kilka płytek poszło do kosza :oops:

 

Ja ściągałem z tego linka i u mnie śmiga wszystko bez zarzutu. Ustawiam Państwo np. na Polskę. Potem miasto (trzeba odczekać z 2-3 sekundy pomiędzy dalszymi wyborami) u mnie możliwość wyboru ulicy jest na szaro to nie mogę wybrać ale po 2-4 sekundach dvd zatrybi - podświetla się na biało i wtedy bez problemu mogę wybrać ulicę, i podobnie z nr domu... w każdym bądź razie działa wyśmienicie. Wypalałem na DVD RW- TDK ImageBurnem z najmniejszą prędkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam, wszystkich

 

jestem nowy i wlasnie chce pobrac te mape Road Map Europe Business 2014..

 

ale mam jeszcze prosbe do wszystkich czy macie jakies pewne dzialajace spolszczenie do tej nawigacji???

 

aha i jeszcze jak probuje wejsc w nawigacje to mam komunikat: "Navigation DVD blocked"

 

dziala nawigacja jak daje zeby poprowadzila do punktu serwisowego.

 

Prosze o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie potrzebuje pomocy bo już rozkładam ręce, pacjent to E60 2003r, navi Business, ściągnąłem już DVD 2 z chomikuj z tego tematu, wypaliłem na najniższej prędkości na płytce Verbatima R- i tak, napęd płytkę wykrywa ( nie pojawia się informacja żeby włożyć płytę ) jednak w wyborze państwa nie ma w ogóle Polski a powinna być i żaden adres nie działa poprawnie, dla przykładu wybrałem Berlin- otrzymuje informację od navi " adress is not on a DVD" co z tym zrobić? potrzebny jakiś update czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam koledzy chcialbym podlaczyc sie do tematu stalem sie posiadaczem e60 2004r mam nawigacje business (maly wyswietlacz)posciagalem mapy europyGlownie chodzi o Polske) nawet z 2010 ,2012,2014 jak dobrze pamietam i zadna niechce odpalic wyskakuje komunikat medium conot be read dodam ze plytke wypalam image burn predkosc 4x na Verbatimach juz nawet probowalem montowac obraz i nagrywac kopiujac...

Powiedzcie czy tylko czeka mnie wgranie nowego softu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy chcialbym podlaczyc sie do tematu stalem sie posiadaczem e60 2004r mam nawigacje business (maly wyswietlacz)posciagalem mapy europyGlownie chodzi o Polske) nawet z 2010 ,2012,2014 jak dobrze pamietam i zadna niechce odpalic wyskakuje komunikat medium conot be read dodam ze plytke wypalam image burn predkosc 4x na Verbatimach juz nawet probowalem montowac obraz i nagrywac kopiujac...

Powiedzcie czy tylko czeka mnie wgranie nowego softu???

 

a jak inne płyty czyta, może to coś z napędem ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.