Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014


Miatamad

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie zgodnie z tradycją zacząć nowy wątek. Wersja dostępna na torrentach przy pierwszym lepszym wyszukiwaniu, zassana dla testów czy pokrycie jest istotnie lepsze od poprzednich wersji. Polska jest na DVD3 - OstEuropa z takimi często odwiedzanymi przez nas krajami jak Bułgaria, Białoruś, Rosja, Grecja... Tradycyjnie już Czechy i Niemcy są na oddzielnej płytce w MittelEuropie. Z rzeczy dotychczas OIDP nieobecnych pojawiły się wreszcie A2 Warszawa-Stryków i A1 Gliwice-Pyrzowice. Na płytce nie ma natomiast obwodnicy Warszawy od Konotopy do Puławskiej. Dla osób nieoznajomionych ze stolicą a wjeżdżających od zachodu czy południa brak POW praktycznie dyskwalifikuje tą wersję. Jest za to cała A1 pod Włocławkiem - podobno w lutym ma też być w realu... Sposób wypalania jest identyczny jak przy poprzednich kilku edycjach - siedem plików .rar, które same rozpakowują się do obrazu ISO. Z miłych niespodzianek - płytka odpala od razu po włożeniu do czytnika a nie po 5 minutach bezczynności jak w poprzednich edycjach. Nie testowałem czy tak samo jest przy zmianie płytki z DVD 3 na DVD 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jak to jest? W wątku http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=228709 jest zrzut mapki na której dokładnie widać S2 Konotopa - Puławska! Różne mapy dla PROF i PREMIUM?

 

Ano różne. W Professional zawsze mapy były do bani. Słynny rozgrzebany most w Mszanie na A1 to chyba od 2 lat pokazują, że istnieje.

 

http://img27.imageshack.us/img27/2708/8v88.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnet link do klienta torrentow - np. uTorrent

 

magnet:?xt=urn:btih:513e435dae11ddab4c8220c4c41100c0d66b2973&dn=BMW+Road+Map+Europe+PROFESSIONAL+2014&tr=udp%3A/tracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A/tracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A/tracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A/tracker.ccc.de%3A80&tr=udp%3A/open.demonii.com%3A1337

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Znów o kant d upy rozbic :duh: z polska na 3 plycie. Przekladanie z 2 na 3. To juz lepiej navi na komórce wlaczyc niz przekladac plytki. :roll:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te radary na mapce są o kant d**y. I tak stacjonarne według przepisów muszą być oznakowane a te, które są wgrane na mapach zawierają każdy najbardziej zardzewiały i sypiący się maszt jaki ktokolwiek kiedykolwiek postawił. Polecam w tej kwestii Yanosika na smartfonie albo tablecie.

 

W kwestii nawigacji zresztą też polecam Automapę albo cokolwiek ze Smart Routes a nawigację fabryczną traktuję jako ciekawą tapetę na wyświetlaczu odkąd wraz z pojawieniem się A2 trasę Warszawa - Gliwice wyznacza przez Łódź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z poprawnym nagraniem płyty - tzn płyta nagrywa się bez błędów (dodatkowo weryfikacja po nagraniu) ale czytnik jej nie "widzi". Ściągnąłem obraz 3 płyty z chomika kilka postów wyżej jak również z torentów, czyli te które wg użytkowników działają i mimo że nagrywałem je na 4 różnych kompach z najniższą prędkością na jaką pozwalały nagrywarki (2x lub 3x)to dalej czytnik w navi nie czyta płyty. Używałem płyt DVD sony, verbatim, tdk , nawet jakieś taniej, były w różnych konfiguracjach zapisu czyli "+" lub "-", niestety zawsze kończyło się to liptonem . Programy do nagrywania były różne - clone cd, Nero, roxio. Jak włożę nagraną płytkę z 2011 lub 2013 to mija chwila i działa a ta z 2014 nie chce. Może ma ktoś jakiś pomysł lub sprawdzony sposób na poprawne nagranie tej płytki?

 

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z poprawnym nagraniem płyty - tzn płyta nagrywa się bez błędów (dodatkowo weryfikacja po nagraniu) ale czytnik jej nie "widzi". Ściągnąłem obraz 3 płyty z chomika kilka postów wyżej jak również z torentów, czyli te które wg użytkowników działają i mimo że nagrywałem je na 4 różnych kompach z najniższą prędkością na jaką pozwalały nagrywarki (2x lub 3x)to dalej czytnik w navi nie czyta płyty. Używałem płyt DVD sony, verbatim, tdk , nawet jakieś taniej, były w różnych konfiguracjach zapisu czyli "+" lub "-", niestety zawsze kończyło się to liptonem . Programy do nagrywania były różne - clone cd, Nero, roxio. Jak włożę nagraną płytkę z 2011 lub 2013 to mija chwila i działa a ta z 2014 nie chce. Może ma ktoś jakiś pomysł lub sprawdzony sposób na poprawne nagranie tej płytki?

 

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

 

 

Miałem tak samo, nagrałem chyba z 5 płyt. w końcu stojąc w korku zacząłem bawić się idrivem i wszedłem w nawigację i był komunikat, że wykryto nową wersję płyty/nawigacji i żeby wyłaczyć sysytem i po 5 minutach go właczyć. tak zrobiłem i zaczęł płyta działać, sprawdź to u siebie.

E91 318d 2007r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z restartami nawigacji.

Jeżdżę dużo po autostradach i coraz częściej mam taki problem że dojeżdżam do rozjazdu 2 autostrad i nagle zawiesza się mapa, i następuje reset nawigacji zanim się włączy od nowa i zaplanuje trasę mija jakieś z 3-4 kilometry.

Dzieję się to nie na każdym rozjeździe jak na razie znalazłem 3 takie miejsca gdzie ZAWSZE w tym samym miejscu jest ta sama sytuacja. Korzystam z DVD nr2 z fotoradarami.

Na wersji 2013 nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zmieniałem płytę z PL z 2013 na 2014 ruszyła od razu. Gdy zmieniłem na 2013 z Czechami kazało czekać 5 minut. Gdy 2013 z Czechami zmieniałem z powrotem na 2014 z Polską też kazało czekać 5 minut. Jak się jeździ po słabo znanych terenach przygranicznych - Wodzisław/Jastrzębie/Ostrava/Karvina to ten cały system nadaje się do kosza. Żeby będąc jeszcze w Polsce wbić adres czeski tzreba zmienić płytę. Potem jeśli potrzebuje się nawigacji po stronie polskiej trzeba ją znowu zmienić, dojechać do granicy i zmienić kolejny raz. Więcej zmieniania i odczekiwania niż jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może ktoś wrzucić płyty na inne serwery (nie chomik) ?

Pozdrawiam

 

przeca masz torrenta jak wol na pierwszej stronie

 

Magnet link do klienta torrentow - np. uTorrent

magnet:?xt=urn:btih:513e435dae11ddab4c8220c4c41100c0d66b2973&dn=BMW+Road+Map+Europe+PROFESSIONAL+2014&tr=udp%3A/tracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A/tracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A/tracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A/tracker.ccc.de%3A80&tr=udp%3A/open.demonii.com%3A1337

tutaj cala dyskusja:

http://gpsunderground.com/forum/bmw/230 ... l-ccc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.