Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014


Miatamad

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko masz wyjaśnione kolego.Przecież nie będę pisał jak masz rozpoznać plik z obrazem czy jak to wpakować.Musisz sam to ogarnąć bo to za dużo pisania i wyjaśnienia.Masz tylko nagrać obraz i nic więcej
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko się nagrało i chyba pomyślnie... Poprostu miałem jakiś lipny program i temu mi nie wychodziło ale teraz jest oki tylko każdy adres jaki wpisuję jest wyszukiwany i ustawia się jako docelowy, ale problem leży w tym że navi zawsze stertuje z okolic Luksemburga. Co może być tego przyczyną??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Koledzy, nagrałem płytę według instrukcji. Auto jej nie czyta, kiedy wsadzę ją w stację wyświetla się dalej komunikat " Włóż płytę". Postępowałem zgodnie z instrukcjami kolegów wcześniej, jak mogę temu zaradzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Ściągnąłem DVD 3 (czyli Polska) z tej strony: http://chomikuj.pl/ghej3089/BMW+Navi+DVD+2016+Europa+Professional/DVD3+2016+Europa+Navi+CCC+Professional

Następnie na ściągnięty plik iso nacisnąłem prawy przycisk myszy i była tam opcja nagraj obraz. Nagrałem na płytkę TDK DVD -R i działa. Po wsadzeniu płytki do samochodu na wyłączonym silniku odpalasz navi, komp pisze aby wyłączyć beemke na 5 minut. Wychodzisz na dymka czy siku wracasz i ma działać. Ja mam E60 z 2008. Jeszcze jedno płytka musi być czysta... bardzo czysta bo z początku mi nie czytało. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam

Ściągnąłem DVD 3 (czyli Polska) z tej strony: http://chomikuj.pl/ghej3089/BMW+Navi+DVD+2016+Europa+Professional/DVD3+2016+Europa+Navi+CCC+Professional

Następnie na ściągnięty plik iso nacisnąłem prawy przycisk myszy i była tam opcja nagraj obraz. Nagrałem na płytkę TDK DVD -R i działa. Po wsadzeniu płytki do samochodu na wyłączonym silniku odpalasz navi, komp pisze aby wyłączyć beemke na 5 minut. Wychodzisz na dymka czy siku wracasz i ma działać. Ja mam E60 z 2008. Jeszcze jedno płytka musi być czysta... bardzo czysta bo z początku mi nie czytało. Pozdrawiam

 

Mam BMW 1/E87/2004/navi professional/ ekran wysuwany ... Czy ten plik ( DVD 3-na Polske ) zadziała w moim Radiu ?

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chyba żart ze w 2004 było CCC :):)

Pojawły się w E87 ale gdzieś moze od 2008 roku i to też taki kombinowany system jak w e65 ..takie trochę MK4 i trochę CCC :mrgreen: :mrgreen:

 

W e90 ccc było już od 2004 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.