Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014


Miatamad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chodzi mi o to czy trzeba pobrać wszystkie 3 pliki czy wystarczy pobrać tylko ten (na którym jest mapa z PL) i nagrac na DVD!!!

Ja szukam a googlach i nie mogę znaleźć może ktoś da link?? na pewno wielu skorzysta :)

 

Do navi CCC nie potrzeba kodu, pobierz kolego trzecia płytę i będziesz mieć.

http://chomikuj.pl/rifil.pl/BMW+Europe+Professional+2015+CCC

 

Kod jest potrzebny do nowej nawi CIC.

 

 

Panowie mam NAVI CCC i nie mam żadnej płytki. Czy wystarczy że ściągnę i nagram obraz i będę mógł cieszyć się nawigacją w aucie a nie w tel. czy muszę najpierw nagrać jakąś pełna wersję map a potem tą z linka o nr.3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, nagrałem i nic. Wkladam dvd i odtwarzacz pracuje ale nic się nie dzieje. Nadal mam tylko niemcy i wlochy :(

Obraz wywaliłem na plycie verbatim prędkością x4 programem ashampoo burning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem jeszcze jedną płytę i tym razem wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Pobrałem dvd1 wypaliłem płytę programem imgburn 2.5.8.0 po włożeniu płyty odczekałem 5 minut. Wyłączyłem zapłon, gdy włączyłem ponownie zapłon pojawił mi się ten sam komunikat co wcześniej żeby odczekać 5 minut. Miał ktoś podobna sytuacje? Może robie coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pobrałem dvd1 wypaliłem płytę programem imgburn 2.5.8.0 po włożeniu płyty odczekałem 5 minut. Wyłączyłem zapłon, gdy włączyłem ponownie zapłon pojawił mi się ten sam komunikat co wcześniej żeby odczekać 5 minut. Miał ktoś podobna sytuacje? Może robie coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bo najlepiej to wsadzić płytkę na zapłonie po czym wyłączyć wyjść z auta i je normalnie zamknąć. Odczekać te 5 min i tyle. Można jeszcze na szybko zrobić restart przytrzymując jednocześnie oba przyciski od wysuwania płyt i przycisk głośności. Jak dalej nie działa to wypalasz na nowo płytę bo może cos poszło nie tak za pierwszym razem.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Tak. Nie zawiera fotoradarów

Ok, a mozna to jakos rozumiem dograc? Aha i pewnie sa jakies rozne softy do navi i czy ta mapa pasuje do kazdego czy musi byc wgrany jakis nowy?

 

można dograc fotoradary do systemu professional (CCC), system na płyty

 

ZAINTERESOWANYCH POLSKIM MENU DO SYSTEMU BUSINESS CZY PROFESSIONAL, zapraszam nr tel 504384405 lub poczta@menupolskie.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi co uruchomienie auta wywała włoZ płytę ale po restarcie działa ....i teraz pytanko dvdr+ słabej jakości ?czy za szybko nagrane 8x???

Na starej płycie tego nie mam

 

MA KTOS TE WERSJE Z FOTORADARAMI NA 2015 ? ALBO LINKA DO PLATNEJ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagrywalem znajomemu mapke do BMW profesional

 

ImgBurn z predkoscia 1x i druga plytke 2x i plytki nie dzialaja nagrywalem na verbatim DVD-r

 

na koniec wyskakuje taki komunikat

 

 

http://images66.fotosik.pl/973/f8103dbb9efa6898med.jpg

 

moge innym programem tez nagrac ?? musi to byc w mode 2??

 

 

czy moge nagrac CDBurnerXPPortable UltraISO MagicISO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeczytałeś komunikat? Masz tam napisane, że nie udało się automatycznie wsunąć tacki z płytą po jej wysunięciu i dzieje się tak szczególnie na laptopach - wtedy należny wsunąć klapkę ręcznie i zatwierdzić klikając w OK, ewentualnie następnym razem wyłącz weryfikację zapisu.

Dodatkowo nie nagrywaj z niższą prędkością niż płyta jest w stanie obsłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Może ktoś łopotologicznie wytłumaczyć jak wypalić te pliki pobrane z chomika?? Jak ściągałem to mam trzy pliki

DVD3.Part1 Archiwum WinRAR-a

DVD3.Part2 Archiwum WinRAR-a

DVD3.Part3 Archiwum WinRAR-a

I co mam dalej z nimi zrobić??

Wszystko zaznaczyć i nagrać w nero 9??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są głupie pytania ,bo to nie forum informatyczne.Nie wiem jakie foldery powstaja Tobie bo to w ogóle nieważne .Nie znasz podstaw nagrywania i standardów plików i nie rozumiesz o co chodzi.Napisałem co masz nagrać kolego post wcześniej i zastosuj się do tego.Jak nie wiesz jak użyj Google.Używaj płyty DVD RW to nie znarnujesz żadnej
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.