Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014


Miatamad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy mógłby mi ktoś przypomnieć jak zaradzić komunikatowi No navigation disk w naszej nawigacji (e60/professional) w momencie kiedy mam obecnie w aucie mapę ori w wersji 2009, a chcę przetestować tę nową mapę 2014. W jednym aucie działa wszystko bez problemu, w drugim po 5 minutach pokazuje sie komunikat ze brak dysku navi.

 

Kołata mi się w pamięci ze przy przejściach z mapy tej właśnie 2009 na nowsze wersje nie można było przeskakiwać o więcej niż rok albo dwa "na raz", więc być może wystarczy wrzucić mapę 2010/2011 potem 2013 i już 2014 się w końcu załaduje, ale że nie jestem tego pewien, to może ktoś mi to potwierdzi zanim ściągnę pól internetu żeby testować to wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie czy jest jakas mozliwosc zgrac te 3 DVD na jedna zeby uzywac cala Europe bez przekladania plyt?

Nie wiem jak tu korzystac z mapy Europy gdy wloze trzecia DVD wylicze trase do Hiszpanii, a pozniej po wlozeniu pierwszej pokazuje mi juz inna ilosc kilometrow do celu itd... troche to bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś przypomnieć jak zaradzić komunikatowi No navigation disk w naszej nawigacji (e60/professional) w momencie kiedy mam obecnie w aucie mapę ori w wersji 2009, a chcę przetestować tę nową mapę 2014. W jednym aucie działa wszystko bez problemu, w drugim po 5 minutach pokazuje sie komunikat ze brak dysku navi.

 

Kołata mi się w pamięci ze przy przejściach z mapy tej właśnie 2009 na nowsze wersje nie można było przeskakiwać o więcej niż rok albo dwa "na raz", więc być może wystarczy wrzucić mapę 2010/2011 potem 2013 i już 2014 się w końcu załaduje, ale że nie jestem tego pewien, to może ktoś mi to potwierdzi zanim ściągnę pól internetu żeby testować to wszystko ?

 

Moze nagrane na kiepskiej plycie - w niektorych autach wszystko czyta a u mnie tylko Verbatim i to nagrany na stacjonarnym kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

jestem tutaj nowy więc proszę mnie nie ganić jeśli te pytania które zadam już się przwijały.

konkretnie kupiłem bmw e91 niedługi czas temu i wczoraj ruszyłem w 1 trasę. nagrałem sobie w/w mapę na dvd verbatima z predkoscią 6x (moja nagrywarka nie idzie wolniej) no i tak:

trasa torun warszawa - nawigacja działała ok. godzine potem dvd disk error... dałem jej odpocząć włączam po kilku godzinach na trase wawa-łódź no i to samo ... działała ok. godzinkę - jak już się troche "zgrzała" - dvd disk error.

w łodzi znowu pare godzin przerwy i łódź - toruń dokładnie tak samo- działała chwile potem error.

 

czy to znaczy że mam skopany laser czy próbować z innymi nagrywarkami, płytami, etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to znaczy że mam skopany laser czy próbować z innymi nagrywarkami, płytami, etc?

 

moze byc zarowno laser jak i plyta. bledy w sciaganiu plikow rowniez nalezy brac pod uwage - czy byl sprawdzony hash ?

 

co by nie bylo sprobowac na innej plycie nie zaszkodzi. u mnie objawy byly podobne i w koncu pomoglo. do dzisiaj jednak jest zagadka gdzie lub w czym tkwil problem.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest moze jakas wersja tych MAP 2014 ale na 1 DVD?

 

Chodzi o to, ze mam mape europy na trzech DVD ale jesli wkladam trzecia DVD z Polska to nie mam drog Hiszpanii i nie moge wyznaczyc trasy do Barcelony... a jak wloze pierwsza DVD z Hiszpania to wybieram Barcelone ale wtedy nie mam drog polski... przekladam z powrotem trzecia DVD ale jest komunikat "New DVD version, please shutdown system or restart ... 5minutes" ... a jak poczekam to mam drogi polski ale juz pokazuje o 500km wiecej do Barcelony... troche bezsens aby tak uzywac tych map...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam może mi ktoś rozpisać krok po kroku jak nagrać sobie mapy do e60 Professional ccc. Pobrałem program imgBurn i mapę z Chomika Professional 2014 CD 3. co dalej??

Proszę o dokładne rozpisanie bo czytałem wcześniejsze posty lecz są tam nieścisłości i chaos.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
wystarczy wujek google,wszystko jest opisane krok po kroku :wink:

 

przestan sie lenic kolego, poswiec wiecej swojego czasu i skorzystaj z powyzszej rady kolegi dariosss. mniej czasu zajmie tobie przeczytanie odpowiednich watkow w google, niz komukolwiek nauczanie online jak nagrywac plyty dvd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie nie powinno to miec znaczenia na ktorej plycie nagrywasz. w praktyce jednak zdecydowanie polecam dvd r+

 

Dzięki będę z tym dziś walczył. Pozdrawiam

 

Trzeba na dvd+r inaczej nie odczyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.