Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2014


matimisztal

Rekomendowane odpowiedzi

To też już wówczas sprawdzałem i nie ma napisu MK4 a jedynie GPS Navigation System. No i jak pisałem wówczas podejrzanie wyglądało polecenie aby włożyć płytę CD mimo tego że wkładałem zgraną stąd navi na DVD.

Tak więc wracam do poprzedniego pytania do Was. Skoro mam zapewne te MK3 to cóż mogę ściągnąć? Chodzi mi tylko o Polskę. No i może Białoruś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli dobrze myślałem bo wówczas ściągnąłem sobie też to i biegałem aby kupić 800 MB i w końcu w sklepie foto taką znalazłem, ale w domu okazało się że mimo iż jest opisana jako 800 MB to we właściwościach ma wolego miejsca 701 MB - takie oszukaństwo! a to za mało miejsca i już nie miałem czasu na dalsze poszukiwania.

Jak kupię płytę albo pokombinuję z overburningiem to dam znać że misja zakończyła się sukcesem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po powrocie! :)

 

dzieki za wyczerpujacy opis wycieczki. osobiscie pamietam jak zarobki w naszym kraju nie tak calkiem dawno (25lat temu) wynosily 15$ na miesiac. piszesz, ze na dzisiejszej bialorusi wynosza 150$. niewiele brakowalo, a nasze bylyby podobne. aktualne renty sa niewiele wieksze.

nie do konca chce mi sie uwierzyc, ze drogi lukaszenki sa w takim stanie jak nasze. pewnie bez aktualnej mapy zwiedziles tylko glowne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem bez żadnej mapy, ani cyfrowej ani papierowej a więc byłem skazany na błądzenie:) ale to akurat lubię bo wówczas trzeba pytać miejscowych a to są zawsze ciekawe sytuacje, szczegółnie że zupełnie nie mówię i nie czytam po rosyjsku:) trafiłem do takich wiosek gdzie jeden maks dwa domy były z cegły reszta z desek i droga była asfaltowa bez żadnej dziury :shock: Pewnie że gdzie indziej może być kaszana ale ja jej nie widziałem. A tak generalnie to zwiedziłęm trójkąt: Brześć - Mińsk - Grodno. Co dalej na wschód jest za Mińskiem to nie wiem, ale tam może być inny "wymiar" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Wybieram się do Francji i na nowej mapie 2014 nie ma wszystkich miejscowości są tylko większe miasta, a potrzebuję dokładnej mapy Francji. Może ma ktoś z szanownych miłośników BMW dokładniejszą mapę?

 

Pozdrawiam, AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie!

 

trochę czasu znalazłęm i przy pomocy overburningu bez problemu nagrałem dziś na płytkę 800 MB i śmiga:)

Dzięki za pomoc! wcześniej napisałem że podeślę Wam swoją www ale trochę się to opóżnia - teraz na tydzień do Niemiec jadę ale później w ciągu tygodnia powinna działać. Jej adres to drogadroga.pl - od razu podaję adres, żeby później nie robić wpisów takich nie za bardzo w temacie. A na Białoruś jadę ponownie w drugiej połowie września i tym razem kupię jakąś tradycyjną mapę:)

 

Pozdrawiam,

 

Tobiasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko bo nie mogę znaleźć a może po prostu nigdy nie była poruszana kwestia tego na jakie płytki DVD najlepiej nagrywać mapy (lepiej funkcjonują, bądź tylko na takich działają) a mianowicie czy są to płyty DVD+R czy DVD-R ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich jako, że to dopiero mój pierwszy post. Przeczytałem wiele tematów i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie kwestie. Mam BMW e46 z 2004r. DVD z mapami z 2008r, a na pudełku napis "Road Map Europe HIGH" oraz "08-1". Chciałbym te mapy zaktualizować i w związku z tym nasuwa się pytanie - Czy wystarczy, że pobiorę te mapy, nagram na DVD i włożę do czytnika w bagażniku z prawej strony? Czy muszę również aktualizować soft. W załączniku zdjęcie mojego (chyba) mk4.

 

http://oi57.tinypic.com/2z3tn3p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Masz tego pełno wszędzie.

Kolego a mógł byś jakimś konkretem ? Wolał bym pobrać coś sprawdzonego.

 

Jak chcesz pewne to zapraszam do Lubina to Ci wrzucę.

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, i jak tam wygląda sprawa z wrzuceniem map na inny serwer ? Ktoś może już to zrobił ?

Kolego sfinks311 możemy liczyć na twoją pomoc, bo jak na razie jest tylko te nieszczęsne chomikuj.

 

Poszukam tych map u siebie jutro i wrzuce gdzieś ale to bedzie niedziela najwczesniej :wink: :wink:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.