Skocz do zawartości

NEW!! VDO Dayton Navteq non C-IQ Europa 2013-2014 MK1,2,3,4


matimisztal

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, być może jestem debilem, ale pobrałem 9 part-ów które składają się na mapy europy wschodniej bez fotoradarów. Łącznie zajmują 823mb i nie ma możliwości nagrać ich na zwykłej płytce. Pisaliście, europa wschodnia bez foto da się nagrać na 700mb więc bardzo proszę o pomoc jak mam to zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty 800mb nie miałem pod ręką, i nie mam pojęcia co to jest ten overburning;)

Ale jakoś udało mi się to nagrać na CD:) Sam nie wiem jak to zrobiłem, bo podczas nagrywania wywalało sporo errorów,

ale navi pomimo tego działa:) Teraz tylko pozostaje nauczyć sie jej obsługiwać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Co Wy mówicie o płytach 800 MB, jak te mapy po wypakowaniu zajmują grubo ponad 800 MB (?) :)

Druga kwestia to ta funkcja informowania o fotoradarach - nie instalowałem jej u siebie, więc rozumiem, że mapy z tą funkcją są u mnie bezużyteczne ?

Czy w takim razie są gdzieś dostępne mapy bez fotoradarów, możliwe do zainstalowania na płycie CD ( < 700 MB) ?

 

Mam navi mk 3 bez żadnych moduyfikacji i aktualizacji z ekranem 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,mam podobny problem jaki opisany jest przez innych forumowiczów z nagraniem cd 800MB.

Nagrałem pliki od Misztala z chomika za pomocą nero i overburnig wszystko jest nagrane ale czytnik wyrzuca płytę ,mam mk3 z navi strzałkową ,teraz pytanie czy wystarczy zmienić czytnik z cd na dvd i wypalić mapy dvd ,czy to zadziała?

Pozdro Ostry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na stronie NAVTEQ pojawiła się nowa wersja:

Europackage - VDO Dayton non C-IQ CD-Pack v.2014/2015

Zawartość:

A total of 10 CDs v.2014 - 2015

CD 1: Belgium, Luxembourg, Netherlands

CD 2: Austria, Switzerland

CD 3: Germany

CD 4: Greece, Italy

CD 5: Denmark, Finland, Norway, Sweden

CD 6: Portugal

CD 7: Spain

CD 8: Ireland, United Kingdom

CD 9: France

CD 10: Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, Poland, Romania, Slovak Republic, Slovenia.

Teraz tylko to poszukać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to musis pitong potłumaczyć, bo do wersji 2014-2015 też nic nie znalazlem. Sa informacje o starszych wersjach, ale o najnowszej jest chyba z 7 ostatnich postów i żaden nic ciekawego nie mówi. Jak coś tam wyłuskałeś to podziel się wiadomościami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

pany a czy ta mapka podejdzie pod navi mono z czytnikiem CD??

 

pzdr :)

e87 118d 2008r. MONACOBLAU Met. -> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=325656

e46 compact 320td 2002r. FLEMENCOROT -> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=221546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.