Skocz do zawartości

Brak głosu w nawigacji - e63 CCC


barto987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Bmw e63 coupe po liftingu w wersji US. Posiadam w niej nawigacje CCC prof. Mam spolszczone menu (przez poprzedniego właściciela). Niestety nie mam głosu w nawigacji. W ustawieniach głos jest włączony. Radio nie wycisza się, wtedy kiedy powinny być komendy. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam

Posiadam Bmw e63 coupe po liftingu w wersji US. Posiadam w niej nawigacje CCC prof. Mam spolszczone menu (przez poprzedniego właściciela). Niestety nie mam głosu w nawigacji. W ustawieniach głos jest włączony. Radio nie wycisza się, wtedy kiedy powinny być komendy. Ma ktoś jakiś pomysł?

 

 

 

Witam,

 

 

jesli jest pan zainteresowany wgraniem LEKTORA POLSKIEGO TO JESTESMY JEDNA z 4 FIRM w POLSCE oferujaca taka usluge! Zapraszamy na navibmw.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Mam dokładnie taką samą przypadłość. Menu w aucie jest po polsku lecz absolutny brak jakiegokolwiek lektora. Czy jest na to rozwiązanie? Nie zależy mi na polskim lektorze, byle coś szprechał po angielsku gdzie skręcać. Czy ponowne wgranie menu u kogoś rozwiąże sprawę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taką samą przypadłość. Menu w aucie jest po polsku lecz absolutny brak jakiegokolwiek lektora. Czy jest na to rozwiązanie? Nie zależy mi na polskim lektorze, byle coś szprechał po angielsku gdzie skręcać. Czy ponowne wgranie menu u kogoś rozwiąże sprawę?

 

 

albo wgranie jeszcze raz spolszczenia poprawnie z lektorem albo wybranie w opcjach języka angielskiego(wtedy będzie mówił po ang)

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał znaleźć więcej czasu i wgrać ponownie.

Jednak co dziwne to u mnie jest taka zależność że jak wybiorę angielski czy niemiecki to mam po polsku wszystko,a jak ustawię polski to zmienia na czeski :duh: Na żadnym języku nie ma głosu navi.

Mam pytanie czy po zmianie w VO języka na $6UD i skasowaniu pozostałych, należy przekodować CAPPL komendą SG_CODIEREN czy FA-WRITE? Ja miałem robione zgodnie z chodzącą instrukcją komendą SG-CODIEREN. Może tu był błąd?

 

EDIT: Dobra już ogarnąłem temat CCC i jego spolszczenia. Ponowne wgrywanie tamtej mojej poprzedniej wersji nic by nie dało (miała brak jakiegokolwiek lektora), a akurat miałem takie szczęście że w moich rękach znalazła się wersja z pl lektorem z pewnych rąk. Bawiłem się kilka godzin w reanimację, bo moją navi w międzyczasie ktoś "ogarniający temat" zepsuł (uszkodzony bootloader) i nie wiedział jak postawić. Mając płyty naprawcze bądź ISTA P jest to łatwe. Tak więc po kilku godzinach walki z CCC, udało się ostatecznie wgrać działające spolszczenie wraz z polskim lektorem.

Jeśli ktoś ma problemy z wgraniem polskiej wersji, brak lektora itp. to mogę pomóc w woj. pomorskim okolice Trójmiasta. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.