Skocz do zawartości

Navi Prof CIC aktualizacja via USB - pytania


vandoom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar aktualizować mapy navi CIC do wer. 2013 v2, mam już pliki i kod, bardzo proszę o informacje:

 

źródłem będzie nośnik USB:

1... są trzy obrazy do zgrania na klucze usb, czy każdy obraz powinien być w katalogu pkgdb z plikiem config.nfm ?

- pytam ponieważ mam wersję map w której obraz drugiej płyty nie jest umieszczony w katalogu j/w.

 

- czy plik config.nfm jest ten sam dla każdego obrazu, czyli czy mogę skopiować go np. z obrazu 1 do brakującego obrazu 2?

 

2. Czy jeśli z jakiegoś powodu w trakcie aktualizacji pojawi się błąd, to obecna wersja (2010) przestanie działać ?

 

3. Co z akumulatorem w trakcie instalacji, lepiej zostawić auto z włączonym silnikiem, czy też wyłączyć wszystko co możliwe i zostawić tylko navi?

- niestety nie mam możliwości podpięcia dodatkowego zasilania.

 

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Zrobiłem właśnie aktualizację do 2014-1, mapy jak mapy - są nowsze i o to chodziło. Mam jednak pytanie czy i u Was w trakcie aktualizacji przez USB proces trwa tak długo (ok. 3h)? Bo pierwsze dyski 1-2 wgrywały się ok. 15-20min, za to 3... myślałem już kilka razy że aktualizacja się zwiesiła bo trwała tak wolno (ponad 2h). ;)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość każdego USB w przypadku CICa powinna zostać zapisana na dysku w około 15 minut a cała aktualizacja powinna się zamknąć w czasie godziny.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem właśnie aktualizację do 2014-1, mapy jak mapy - są nowsze i o to chodziło. Mam jednak pytanie czy i u Was w trakcie aktualizacji przez USB proces trwa tak długo (ok. 3h)? Bo pierwsze dyski 1-2 wgrywały się ok. 15-20min, za to 3... myślałem już kilka razy że aktualizacja się zwiesiła bo trwała tak wolno (ponad 2h). ;)))

 

Miałeś pendrive'y jakieś słabe.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś pendrive'y jakieś słabe.

 

Pendrive był jeden, 32 GB USB 3.0/2.0 GOODRAM, może nie jest to demon szybkości (małe wymiary ma) - ale pierwsze 2 płyty poszły jak pisałem w 15-20 min max. jedna, tylko ta trzecia taka zwiechę miała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Mam BMW X1, produkcja 2010/03 z Navi Business (SA 606 z CD/MP3).

Mapa jest tam bardzo stara, wersja 2009.x

 

1. W schowku jest port USB. Czy jes mozliwe zaktualizowanie nawigacji przez USB?

2. Jaka wersja CIC jest mi potrzebna(CIC Mid ,CIC High)?

3. W jednym z watkow czytalem, ze najpierw nalezy zaktualizowac oprogramowanie, zeby mozna bylo aktualizowac poprzez USB?

4. Podobno nowej wersji 2014-01 nie da sie wgrac w autach sprzed 2010/04, bo brakuje miejsca na dysku?

 

Podzrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nawigację z mapą MOTION.

Szczegóły poniżej.

viewtopic.php?f=91&t=237333

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Moderatorzy

Musisz mieć w osobnych katalogach i "wyciągać" wymagany.

Tzn. zawartość USB1 dajesz bezpośredni na pendrive i zaczynasz aktualizację, zażąda drugiego to USB1 pakujesz z powrotem a bezpośrednio na pendrive dajesz zawartość USB2..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć w osobnych katalogach i "wyciągać" wymagany.

Tzn. zawartość USB1 dajesz bezpośredni na pendrive i zaczynasz aktualizację, zażąda drugiego to USB1 pakujesz z powrotem a bezpośrednio na pendrive dajesz zawartość USB2..........

 

Ok. Dzięki za pomoc Kruk. Poszło.... 2014-1 na pokładzie.

Głowix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze

Ruszy aktualizacja z pendrive 64Gb ?

Pytanie do tych co to zrobili bo mam opinie że tak i nie ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.