Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2013!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mam juz taki metlik po czytaniu tego tematu, ze masakra ;) ale zaczne od poczatku. Powiem tylko, ze probowalem wypalac zarowno dvd1 jak i dvd2 najmniejsza predkoscia na plytach Verbatima i nie trybi. posiadam E90 z navi Business iDrive z jednym przyciskiem menu. Ostatnia dzialajaca plyta z mapami byla z 2005 roku.... taka dostalem przy kupnie auta. Niedlugo sie wybieram do Polski i przydala sie by lekka aktualizacja drog. Czy mozecie mi wytlumaczyc "po chlopsku" ktora wersje powienienm wypalic aby dzialalo 2013? czy mam mozliwosc tylko wypalenia starszych wersji?? jestem w czarnej du***, ze tak powiem i nie wiem czego moge jeszcze sprobowac po zmarnowaniu 5 plytek na ta chwile :) za wszelka pomoc dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra może jeszcze raz wytłumaczę :norty:

 

1. Ściągnąć plik DVD 2( obraz płyty tzw. iso.) z mapą polski - link na stronie poprzedniej w moim poście

2. Zamontować obraz tej płyty w wirtualnym napędzie np. w Alcohol 52%

3. Wszystkie pliki które się pojawią na płycie ( jest ich 5 lub 6 - zaznaczyć w opcjach "pokaż wszystkie pliki" aby niczego nie zabrakło np. miast ) zaznaczyć i skopiować do Nero w zakładkę nagrywanie DVD obrazu płyty

4. Zaznaczyć zamknięcie sesji oraz najniższą dostępną w opcji nagrywania prędkość a następnie nacisnąć przycisk nagraj :mrgreen:

5. Po nagraniu płyty wkładasz ją do Swojego E9x z navi biznes ( iDrive przed liftem ) i cieszysz się że strzałeczki prowadzą Cię do celu po nowych trasach :P

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jeszcze raz wszystko na spokojnie nagrać . Sam wiesz ,że w elektronice jest tak ,że jeśli jest coś co może się popsuć to się popsuje . Nieraz jakieś dane idą w kosmos lub czytnik ich nie widzi .
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Postprzez moby85 » 10 Paź 2013 08:13

 

Kupie drogie DVD i wypale jeszcze raz z najmniejsza predkoscia...najdziwniejsze jest to, ze akurat na Polsce jest problem :evil:

A może ty wypalasz uparcie DVD 1 na drogich płytach podczas gdy wystarczy wypalić DVD 2 na zwykłej płycie DVD :?:

Ja wypaliłem DVD 1 na płycie TDK + R DL ( 8,5 GB - dual layer ) i hula jak złoto :cool2: ale nie ma tam Polski :!:

DVD 2 - z Polską na płycie TDK - R 1-16 X ( 4,7 GB - zwykła płyta DVD ) - żadnych problemów.

Nagrane Nero, prędkość 4X ( najmniejsza możliwa u mnie )

 

 

amsat : DZIĘKI :cool2: :D

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
ja dzisiaj próbowałem na 2014-1 i jest to samo. Dla pewności włożyłem z innego auta mapę z 2012 i też nie działało. auto mojego kumpla, więc jak będzie chciał to mu zaktualizuje soft. jak coś ogarnę to napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Niech ktoś wrzuci linki do pobrania tylko nie z torrentow do dvd2 bo nie czaje wogule o co biega w pierwszym poscie z tymi oknami ...

Czego nie rozumiesz w poniższych dwu zdaniach:

Okna są to miejsca, z których możesz pobrać daną płytę. Dla każdej płyty jest jedno okno, wybierasz te które tobie odpowiada.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Witam, od niedawna jestem posiadaczem bmw e61 520d. 2008 rok. pierwsza rejestracja 9.2008. niestety nie posiadam zadnych map... probowalem kilka juz pobrac ale chyba wciaz zla werjse pobieram.... czy ktos mi doradzi jak sprawdzic dokladnie jaka wersja map jest wlasciwa dla mnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam a czy ktos widzial moze na forum posty na temat zle dzialajacego napedu/navigacji?

Otoz mam taki problem. Kupilem auto e90 z nawi i na poczatku chodzilo wszystko aczkolwiek nie zbyt idealnie w sensie dostalem od sprzedajacego plyte tez do navi i chodzila, ale wolno. Pozniej raz sciela sie i przestala nawigowac a nie moglem plyty wyjac. Wylaczylem auto i nastepnego dnia wyszla. Pozniej navi chodzila ale wolno wczytywala. Odtwarzalem tez muzyke na tym samym napedzie. Wczesniej odtwarzalem wyzej bo mialem nagrane na plytach 700mb czyli CD a pozniej wypalilem jakas muzyke na DVD wiec ten naped wyzej mi nie odtwarzal i wrzucalem sobie tam gdzie nawi. Po jakims czasie jednak piosenki w polowie przelaczaly sie na nastepne i dochodzilo to teg oze plyta przestawala grac i pisalo ze nie w napedzie nie znaleziono. oczywiscie napis po angielsku. No i teraz praktycznie tylk oczasem po wielu probach zaskoczy mi moze taka plyta DVD ale zadko i na troche zas ta z mapami nie odpali za pierona. Czy to oznacza ze naped zrypany?

 

Mam prosbe czy ktos mial podny problem lub natrafil na forum ideantyczny przypadek? Bo chyba popsul sie naped. Tylko jakis link odnosnik do bardzo podobnego lub tego samego tematu natrafiliscie? moglibyscie podeslac lub polecic co zrobic z takim napedem? czy mozna czyscic czy jakis szpec moze wymienia lasery a moze caly do wymiany?

 

Dziekuje za wszelkie informacje ktore by mi pomogly lub pomogly odnalesc podobny temat na forum

 

pozdrawiam

nowy uzytkownik BMW e90 320i 2006 150km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.