Skocz do zawartości

Polskie menu professional


Mercel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć koledzy

 

mam prośbę mam BMW z systemem CIC i chwiałbym wgrać polskie soft do tego ustrojstwa ale w jakiejś przystępnej cenie bo 500 zł to TROSZKĘ za dużo.

 

Jakby ktoś miał gotowy soft (link) lub na płytce proszę o kontakt na PRIV lub na tel 505 980 951

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No tak , za 200 nie chcesz ? Gdybyś rozumiał sam proces na Е60 , to i 500 dla ciebie zdało by tanio.

A pod warunkiem, że nie każdy podejmie się programować CIC - to świetna cena 800zl dla takiej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja mam taki problem, że posiadałem polskie menu bez żadnego lektora, ale wszystko śmigało do czasu aż się zrąbało. Posiadam Nawigację professional (CCC) i mam takie wspaniałe objawy:

 

- czarny ekran

- świecące logo bmw

- restartujące logo bmw, co 15-20 sekund

- brak radia

- brak serwisów

- brak dźwięku

- itp.

 

Czy ktoś może podać namiary na działającą płytę naprawczą i jak to dokładnie zrobić krok po kroku. Byłbym bardzo wdzięczny.

 

P.S Rozpoznałem się i jedni za to chcą 1000 zł, kolejni biorą od 300-900 zł, jeszcze inni 700zł i czas oczekiwania około 2 tygodni. Zgłosiła się też osoba co zrobi niby za 250 zł w godzinę, ale muszę jechać do niej ponad 130km. No, a z tego co widzę to nie jest takie trudne jak posiada się tą płytę naprawczą, a już większość chce na tym przycinać i już nie wie ile brać.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie restart navi to wina softu PL, który pewnie jest z chomika.

Masz MULF?

Jeśli to wina softu płyta naprawcza może usunąć problem, ale wtedy tracisz PL napisy.

Ja na twoim miejscu zrobiłbym najpierw diagnostykę.

Jeżeli chcesz sprawdzony polski język z lektorem, napisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie restart navi to wina softu PL, który pewnie jest z chomika.

Masz MULF?

Jeśli to wina softu płyta naprawcza może usunąć problem, ale wtedy tracisz PL napisy.

Ja na twoim miejscu zrobiłbym najpierw diagnostykę.

Jeżeli chcesz sprawdzony polski język z lektorem, napisz na PW.

 

Możliwe, że z chomika. Nie wiem ponieważ jak kupiłem auto już było PL.

 

Może ktoś posiada sprawdzone linki do tych płyt naprawczych i może podać ?

 

P.S Ogólnie proszę też o napisanie jak odbywa się sama instalacja softu ? Jeśli się zainstaluje to po prostu wyświetli mi się menu PL. ?

Jeśli nie zastosowałbym płyty naprawczej, a np zainstalowałbym nowy soft z menu PL to z automatu się to naprawi ?

 

alb3rt napisałem pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię zeby ta plyta pomoga bo amsz uwalony całkowicie soft,ktory i tak nie był oryginalny

 

http://chomikuj.pl/melon026/BMW+MAPY+softy/BMW+CCC+PROFESSIONAL+PL/P*c5*82yty+naprawcze

 

Genralnie są w necie softy do tych navi ale sprawdzonego nie znam.I tak już bardziej uwalić navi nie mozesz to kombinuj.Najwyzej tylko ktoś w poziomu kompa to zrobi ,bo to taki standard :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mogę pomóc w naprawie nawi prof jak i biznes 519787378 co do płyt naprawczych to jak nawigacja sie resetuje to płyta tylko pogorszy sprawę, najpierw trzeba usunąć przyczynę a potem reszta, co do polaka bez lektora to nie jest problem

 

PS "No, a z tego co widzę to nie jest takie trudne jak posiada się tą płytę naprawczą, a już większość chce na tym przycinać i już nie wie ile brać."

 

ogólnie dostępne płyty naprawcze mam ;) (z chomika każdy może ciągnąć) ale jak ktoś ma płytę która stawia na nogi jednostki o której pisze kolega to zdecydowanie kupie, to oszczędzacze kilka godzin !!!!!!!cena nie gra roli!!!!!!!!

 

Przepraszam ze trochę sarkazmu ale kto naprawia ten badziew to wie ile z tym jest zachodu, wypchnąć klienta i dać na parę dni gwarancje to zawsze coś zostanie a klienta można pogonić bo po gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A ja mam taki problem, że posiadałem polskie menu bez żadnego lektora, ale wszystko śmigało do czasu aż się zrąbało. Posiadam Nawigację professional (CCC) i mam takie wspaniałe objawy:

 

- czarny ekran

- świecące logo bmw

- restartujące logo bmw, co 15-20 sekund

- brak radia

- brak serwisów

- brak dźwięku

- itp.

 

Czy ktoś może podać namiary na działającą płytę naprawczą i jak to dokładnie zrobić krok po kroku. Byłbym bardzo wdzięczny.

 

P.S Rozpoznałem się i jedni za to chcą 1000 zł, kolejni biorą od 300-900 zł, jeszcze inni 700zł i czas oczekiwania około 2 tygodni. Zgłosiła się też osoba co zrobi niby za 250 zł w godzinę, ale muszę jechać do niej ponad 130km. No, a z tego co widzę to nie jest takie trudne jak posiada się tą płytę naprawczą, a już większość chce na tym przycinać i już nie wie ile brać.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

 

przypadek który opisujesz na pewno nie da się naprawić w 1 godzinę, wiąże się z wymiana flash oraz kulek, czas trwania wymiana, wylutowania, zaprogramowania programatorem, następnie wgrania oprogramowania stabilizujacego to okolo 4 godziny. Jednostki grzebane przez tzw. "magików" czasami są trudniejsze do naprawy lub wcale się nie nadają do naprawy, wtedy trzeba szukać innej ccc

 

P.S. Jeśli jest czarny ekran lub logo bmw następnie czarny i przechodzi w pętle lub rano działa a później już nie TO ŻĄDNE PŁYTY NAPRAWCZE ANI PROGRAMOWANIE NIE POMOŻE!

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko odnośnie czasu wgrywania spolszczenia.

Mam E61 2004, CCC prof HW 6.12 i sprawdzone spolszczenie od chyba zaufanego użytkownika tego forum. Wszystko poszło zgodnie z instrukcją i planem, wywaliłem język niemiecki, zakodowałem rosyjski - pojawił się do wyboru w menu więc wrzuciłem płytę. Wszystko się załadowało CD loading 100%, host 100% i appl 100% i od prawie 3h nawigacja na tym ekranie stoi. Od czasu do czasu ekran gaśnie, zapala się, navi się restartuje i pokazuje caly czas ekran ładowania. Co robić? czekać? co mogło pójść nie tak ? Teraz niestety nie mam kontaktu z użytkownikiem który udostępnił mi spolszczenie, a nie chciałbym zostawiać auta na noc na zapłonie z prostownikiem.

Pytanie dodatkowe: przy kodowaniu języka usunąłem niemiecki bo innych zakodowanych nie mam na liście. W ustawieniach do wyboru miałem niemiecki, francuski i angielski. Chciałem usunąć francuski, ale na liście go nie było, tak samo jak angielskiego, jedynie niemiecki $851.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie czasu wgrywania spolszczenia.

Mam E61 2004, CCC prof HW 6.12 i sprawdzone spolszczenie od chyba zaufanego użytkownika tego forum. Wszystko poszło zgodnie z instrukcją i planem, wywaliłem język niemiecki, zakodowałem rosyjski - pojawił się do wyboru w menu więc wrzuciłem płytę. Wszystko się załadowało CD loading 100%, host 100% i appl 100% i od prawie 3h nawigacja na tym ekranie stoi. Od czasu do czasu ekran gaśnie, zapala się, navi się restartuje i pokazuje caly czas ekran ładowania. Co robić? czekać? co mogło pójść nie tak ? Teraz niestety nie mam kontaktu z użytkownikiem który udostępnił mi spolszczenie, a nie chciałbym zostawiać auta na noc na zapłonie z prostownikiem.

Pytanie dodatkowe: przy kodowaniu języka usunąłem niemiecki bo innych zakodowanych nie mam na liście. W ustawieniach do wyboru miałem niemiecki, francuski i angielski. Chciałem usunąć francuski, ale na liście go nie było, tak samo jak angielskiego, jedynie niemiecki $851.

 

 

 

 

 

zadzwoń 519787378 zobaczymy co się da zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wgrać spolszczenie i wszystko śmiga, jest lektor, serwisy itd. ale sposób instalacji był co najmniej dziwny :D

Język rosyjski normalnie zakodowany, ale żeby zrobić miejsce usunąłem niemiecki - francuski i angielski (do wyboru w idrive) nie był widoczny w ncs'ie.

W idrive pojawił się język rosyjski w miejscu niemieckiego, więc:

1. wrzucona płyta ze spolszczeniem w napęd dvd, instalacja startuje - reset ccc i pojawił się loader

2. ładuje HOST na 100% i CCC się zrestartowało

3. ładuje APPL na 100% i ekran zgasł i był czarny ok. 5min

4. CCC się włączyło, pojawił się ekran loadera (wszystko na 100%), chwilę jeszcze czytało płytę, gdy przestało wyjąłem płytę z napędu ręcznie

5. CCC stało z loaderem (wszystko na 100%) na ekranie po jakimś czasie ekran zgasł na dłużej

6. CCC znowu się uruchomiło i dalej ekran loadera (wszystko na 100%), ale włączyło się radio (normalnie można było zmieniać stację)

7. wyłączyłem zapłon, włączyłem ponownie i CCC zapaliło logo BMW, na chwilę mignęło menu główne już w języku polskim i znowu ekran loadera (wszystko na 100%)

8. wyłączyłem zapłon i zostawiłem tak auto na jakąś godzinę

9. po godzinie włączyłem zapłon i CCC wystartowało: logo BMW i menu główne po polsku i wszystko działa normalnie

Czyli zupełnie co innego niż podają wszystkie instrukcje, podejrzewam że u mnie jest problem z samym CCC (jeszcze działa, ale kwalifikuje się do naprawy), bawiłem się ponad godzinę i wszystko wygląda w porządku.

Co ciekawe w idrive mam do wyboru z powrotem język niemiecki (który teoretycznie usunąłem) i angielski, a znikł francuski :D

kedzior12 dzięki za info przez telefon :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Ma ktoś sprawdzone spolszczenie do navi CIC (z twardym dyskiem) do E81?

Co masz na mysli sprawdzone ?

W CIC nie tak jak w CCC.

W CCC specjaliści sami zrobili tłumaczenie.

W CIC PL jezyk fabryczny, prawda zalezy od level software CICa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.