Skocz do zawartości

Polskie menu professional


Mercel

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie z innej beczki, da się włączyć menu i lektora po niemiecku czy też trzeba to wgrać?

 

Nie trzeba wgywać. Jest i wystarczy go tylko ustawić

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Tak, jak kupisz auto z Niemiec albo Austrii :mrgreen:

 

Już znalazłem, trzeba zakodować nowy język i przeprogramowac (flashen) soft przed Winkpf znajdując wcześniej odpowiedna wersję.

Bez odpowiedniej ładowarki lepiej nie tykać 6h aktualizacji przez D-Can jeśli wogóle pójdzie. Przez icom koło 3h

Wiedz trzeba mieć icom ładowarkę i ista p albo przez winkpf

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Wkładasz płytkę i instalujesz ... Dokodowujesz rosyjski pakiet ...

 

Czasem potrzeba przed operacja zaktualizowac soft CCC bazowy...

 

Zapraszam do nas to pomozemy http://www.bmwnavigarage.pl lub http://www.bimmerretrofit.pl lub http://www.Bmwnavi.pl :8)

 

Czekaj czekaj, chcesz powiedzieć, że navi można aktualizować z płyty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie. Mam BMW E91 z 2006r., 320D.

Navi professional ( dwa czytniki płyt cd ). Kupiłam auto dwa miesiące temu i wszystko jest ok poza przestarzałą navi, która nie wiem sprzed ilu jest lat ale nie ma całej, obecnej autostrady A1 tylko istniał wtedy jej kawałek na północy kraju... Nie mogę tego sprawdzić z jakiego jest roku.( Może jakoś można...???) Navi nagrana jest na zwykłej płycie DVD+R. Ogólnie wszystko hula i śmiga ładnie po polsku, ( całe menu również ) więc ktoś kiedyś już z tym walczył ale niestety co mi z tej navi skoro muszę jechać niedługo w okolice Warszawy a mi brak trasy, jaką teraz powinnam jechać ( w tym A1 ). Moje pytanie brzmi ( może wydać się dla niektórych kretyńskie ) - Jeżeli teraz kupię aktualną mapę navi ( cz.3 EUROPA WSCHODNIA) rok 2015-2016 i ją włożę to co dalej...? Polskiego raczej nie będzie ( czy będzie?), a by się przydał...

Pomóżta !!! :D

Pozdrawiam, Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam BMW E91 z 2006r., 320D.

Navi professional ( dwa czytniki płyt cd ). Kupiłam auto dwa miesiące temu i wszystko jest ok poza przestarzałą navi, która nie wiem sprzed ilu jest lat ale nie ma całej, obecnej autostrady A1 tylko istniał wtedy jej kawałek na północy kraju... Nie mogę tego sprawdzić z jakiego jest roku.( Może jakoś można...???) Navi nagrana jest na zwykłej płycie DVD+R. Ogólnie wszystko hula i śmiga ładnie po polsku, ( całe menu również ) więc ktoś kiedyś już z tym walczył ale niestety co mi z tej navi skoro muszę jechać niedługo w okolice Warszawy a mi brak trasy, jaką teraz powinnam jechać ( w tym A1 ). Moje pytanie brzmi ( może wydać się dla niektórych kretyńskie ) - Jeżeli teraz kupię aktualną mapę navi ( cz.3 EUROPA WSCHODNIA) rok 2015-2016 i ją włożę to co dalej...? Polskiego raczej nie będzie ( czy będzie?), a by się przydał...

Pomóżta !!! :D

Pozdrawiam, Ewa

 

Płyta z nawigacją nie ma nic do PL menu, więc bez problemu możesz ją wrzucać do czytnika :)

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stary ale wrzuciłem z gryzonia pl menu i smiga, faktem jest ze lektora brak. 30 min i po temacie, wcześniej aktualizowałem soft winkpf i zdechła navi , postawiłem ją płytą i poszedłem za ciosem dograłem pl, nic strasznego. pozdr

 

Na gryzoniu jest kilkadziesiąt tego, z którego ściągałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszło bez żadnego problemu, wykonane zgodnie z instrukcją. Po zakupie auta troszkę namieszałem z aktualizacjami i postawiłem auto sam na nogi, bo był nawet moment ze nie odpalało, oczywiście forum bardzo pomogło. Navi akurat postawiłem płytą naprawczą i poszło bez bólu. Niestety nie ma pl lektora ale pozatem działa bez zarzutu.

 

 

0.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Troszeczkę odgrzeje. Mam wgrane menu PL i po uruchomieniu auta przeskakuje mi na angielski język. Gdy znowu ustawie na polski to przy kolejnej próbie odpalenia auta znowu przeskakuje na angielski? Wiecie może co to może być? :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W 1er i 3er z początków produkcji występuje właśnie taki problem.

Spróbuj zaktualizować soft w zegarach, może zlikwiduje tą niedogodność.

Jest też nakładka pl menu na język niemiecki i wtedy język nie przeskakuje.

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Może ktoś miał taki przypadek i pomoże, a mianowicie miałem polskie menu wraz z lektorem, poza tym jest jeszcze tylko język angielski. Przelączylem na język angielski i nie mogę wrócić z powrotem na polski, który zaznaczam, ale sie nie przełącza. Pacjent bnw 328i e93 2010r CIC professional
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Troszeczkę odgrzeje. Mam wgrane menu PL i po uruchomieniu auta przeskakuje mi na angielski język. Gdy znowu ustawie na polski to przy kolejnej próbie odpalenia auta znowu przeskakuje na angielski? Wiecie może co to może być? :(

 

 

nasza firma może pomóc w temacie... tak to jest jak mało profesjonalne osoby/firmy zabierają się za coś co nie mają pojęcia :-) Naprawiamy też jednostki, jak nie ma np serwisów, nie ma dźwięku w ogóle(lektora nawigacji), nawigacja ccc nie działa(restartuje się, logo bmw itp)

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odgrzewam :D .Czy jest ktoś komu udało się samodzielnie z płytki i za pomocą ncs zainstalować PL menu?Ściągnąlem z chomika plik ale róźnie sie koledzy wypowiadają.

Moje BMW ma navi ccc z 2006r audio HIFI

never again N46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam :D .Czy jest ktoś komu udało się samodzielnie z płytki i za pomocą ncs zainstalować PL menu?Ściągnąlem z chomika plik ale róźnie sie koledzy wypowiadają.

Moje BMW ma navi ccc z 2006r audio HIFI

 

Żeby nie było wątpliwości: moje auto BMW 1 E87 1.6 2004 r. VIN: VA01471. Gdzie nie zadzwonię, to odpowiedź jest ta sama: raczej się nie da. A ja chciałbym tylko polskie MENU i nawigację polski lektor.No i żeby po wyłaczeniu silnika pozostawały te same ustawienia :D

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odgrzewam :D .Czy jest ktoś komu udało się samodzielnie z płytki i za pomocą ncs zainstalować PL menu?Ściągnąlem z chomika plik ale róźnie sie koledzy wypowiadają.

Moje BMW ma navi ccc z 2006r audio HIFI

 

Żeby nie było wątpliwości: moje auto BMW 1 E87 1.6 2004 r. VIN: VA01471. Gdzie nie zadzwonię, to odpowiedź jest ta sama: raczej się nie da. A ja chciałbym tylko polskie MENU i nawigację polski lektor.No i żeby po wyłaczeniu silnika pozostawały te same ustawienia :D

Dziś na E70 robiłem, wszystko jest OK. Ale ty masz S606 Business

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, Mam takie zapytanie.. dostałem plyte z lektorem od znajomego z pewnych rąk .. wgralem ją zgodnie z instrukcją. czyli usuniecie jezyka 851 dodanie wrersji rosyjskiej, potem wrzucenie plyty w napęd dvd ... cala procedura przeszla pomyslnie .. tylko jest jedno małe ale...

Polskie menu jest --- OK

Lektor w nawigacji ----- i tu jest problem takiego rodzaju że przy przełączeniu na język Polski .. klikając w komendy lektora, mowi on po Angielsku ... , potem jak np odpale auto za godzine wlacze nawigacje to komend lektora nie ma wcale... Musze przelaczyc na jezyk Angielski, i znowu na polski zeby komendy byly po angielsku ...

 

 

Wie ktoś w czym tkwi problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.