Skocz do zawartości

Problem z nawigacją Business E90 '07


Kurzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po nagraniu forumowej mapy 2012 wszystko śmigało elegancko, kilka razy próbowane na trasie i prowadziło dobrze. Do momentu, gdy ktoś nie umiał wyłączyć prowadzenia nawigacji, a że ciężko wytłumaczyć przez telefon, to została wyjęta płyta, chyba to nie poskutkowało więc później też było coś zmieniane w idrive w celu wyłączenia nawigowania, ciężko mi stwierdzić co dokładnie.

No i teraz występuje taki problem, że gdy jadę ulicą "wiem jaką" to nawigacja pokazuje całkiem inną, różne drogi, czasem nawet po wodzie prowadzi. Pozycję tak jakby łapię bo kursor się rusza w miarę skręcania itp. ale mapa jest jakaś inna podłożona. Próbowałem już nagrać tą mapę na nową płytę lecz problem nadal występuje. Czasem też wyskakuje, że podany adres nie znajduje się na płycie DVD, a wcześniej było dobrze przy tych samych miejscach. Dodam jeszcze, że używałem tylko płyty DVD2 z mapą Polski, innych nawet nie nagrywałem.

Ktoś ma jakieś pomysły jak to naprawić ?

Czy przez ww. przyczyny nawigacja mogła się zepsuć czy po prostu ot tak padła ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem rozwiązany, dzięki za pomoc użytkownikowi bekon74.

Opiszę co zrobiłem, może się przyda :

- wyciągnąłem płytę z napędu

- odłączyłem akumulator na pół godziny (zresetowała się tylko data,godzina i radio)

- przy ponownym włączeniu zapłonu idrive po prostu zapytał o płytę do nawigacji, włożyłem i śmiga jak kiedyś

 

Temat do zamknięcia lub przyklejenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.