Skocz do zawartości

NEW!!! BMW Navigation CD VDO Dayton MK1, 2, 3, 4, 2012-2013!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pod tym linkiem znajdziecie te mapy z dodanymi Fotoradarami + Fotoradarmi czerwonych świateł.

Powiadamianie głosowe działa tylko ze zmienionymi softami.

http://chomikuj.pl/matimisztal/BMW+Navigation/BMW+Navigation+CD+VDO+Dayton+MK1*2c+2*2c+3*2c+4*2c+2012-2013

 

Nie testowałem ale powinno działać.

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, kolega posiada BMW E39 z początku roku 2003, posiada czytnik CD i nie wiem jaką mapę mu nagrać, oryginalną ma mapę taką jak na zdjęciu poniżej. (Prosiłbym o link którą mapę mam ściągnąć)

http://i43.tinypic.com/33o0geq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej właśnie powiedzcie proszę skąd tego softa ściągnąć, bo ja już nagrałem chyba z 5 płyt i przy każdym pokazuje mi w navi (MKIII) incorrect CD ?

Mam kupić innej formy płytę czy źle coś zgrałem bo zgrywałem przez "powerISO" na płytę media-tech'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Rozumiem że jeśli chcę nagrać wersję bez fotoradarów to wystarczy ściągnąć folder "Easter_Europe 1" z chomika matimisztal (549MB)?

Nagrałem kilka płyt (verbatim, sony) z prędkością 2x i za każdym razem lipa - "brak płyty w napędzie". Po włożeniu ori płyty z Niemcami jest ok, navi działa (oczywiście nie widzi podkładu-mapy, ale działa). Jeszcze jedna rzecz: po włożeniu płyty nagranej napęd nie chce jej wypluć, muszę wyciągnąć i wsadzić bezpiecznik, wtedy dopiero oddaje płytę. Przy ori płycie nie ma tego problemu.

Coś źle pobieram, wina płyty, czy jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywasz jako obraz kolego ?? Jaki program ??

 

Jeśli robisz wszytko ok to laser pada...przeczyść np. płytą czyszczącą na sucho a jak nie pomoże to rozebrać i przeczyścić recznie.Instrakcja jest na tym dziale

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywasz jako obraz kolego ?? Jaki program ??

ImgBurn, wybieram prędkość 2x, zaznaczam plik i klikam "Write image file to disc" i po nagraniu mam na płycie chyba 5 plików, z czego jeden ma ponad 500MB, a pozostałe są mniejsze. Czyli ok?

Spróbuję jeszcze na innych płytach, a jak nie pójdzie to biorę się za czyszczenie lasera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Net mam tradycyjny, z kabla. Żadnych błędów nie było.

Dzisiaj wypaliłem kolejnego verbatima i znowu lipa, w związku z tym mam prośbę:

może mi ktoś wysłać wypaloną i działającą u niego płytkę CD z mapami Polski (ew. czy ktoś z Wrocławia taką ma)? Oczywiście zwracam koszty.

Wolę się najpierw upewnić czy to rzeczywiscie wina lasera, bo może z moją nagrywarką w lapku po prostu jest cos nie tak :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego...spróbuj jeszcze innym programem np.Nero

 

Poza tym jeśli nagrywasz inne płyty i działają to znaczy ze jest ok i coś masz z mapami albo laserem

I nie marnuj jednorazowych płyt....kup sobie wielokrotnego nagrywania i już :cool2: :cool2: :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne testy i znowu lipa :mad2:

Inne programy nie działają. Płyty RW też nie dają rady - czytnik od razu je wypluwa. A oryginał z 2002r dalej śmiga bez problemu :|

W zwiazku z tym ponawiam prośbę: przyjmę odpłatnie nagraną i działającą na innych czytnikach płytę CD z mapami Polski 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolego już kłaniają się podstawy nagrywania,instalowania i obsługiwania programów i nic nie poradzimy na to :mrgreen:

Poza tym mozę po prosru przeczyść laser, bo moze dlatego czytnik nie przyjmuje żadnej płyty :mad2: :mad2: :mad2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.