Skocz do zawartości

NAWIGACJA BUSINESS POLSKIE MENU ! ! ! ! !


pitong

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tylko do Navi czy do całego i driva ?

Lektor jest po Polsku czy wersja Ruska albo Ang >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Cena wgrania softa sie zmienila czy nadal przewyzsza wartosc calego ukladu nawigacji idrive business wraz z wyswietlaczem i joystickiem?
Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cena wgrania softa sie zmienila czy nadal przewyzsza wartosc calego ukladu nawigacji idrive business wraz z wyswietlaczem i joystickiem?

 

 

no nie przesadzaj ;-)

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam serdecznie mam taki problem z wyżej wymienionym radiem Bmw business że nie czyta żadnych płyt ani cd ani mp3 ani oryginalnej płyty z mapami do bmw. Radio nie chce wciągnąć płyty do środka. Samochód bmw e61 520d po lifcie z końcówki 2007 roku. Radio z dolnym panelem z cyframi. Kolega który się na tym trochę zna wyciągał radio i stwierdził że mechanizm wysuwania/wsuwania płyt jest zepsuty i że z radiem już było coś robione lutowane wtyczki. Poradzi ktoś co zrobić z tym dalej czy kupić inne radio koszt około 300 zł z tego co patrzyłem. Czy da się jakoś naprawić stare ? Zaznaczę że chciałbym aby czytało mi MP3 z tego co się orientuje wersja którą mam czyta mp3? Może ktoś ma takie radio do sprzedania to zapraszam na priv. Proszę o pomoc pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.