Skocz do zawartości

wymienić CCC na CIC?


igorwi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,że taki temat już był ale chciałem go odświeżyć. Z tego co czytałem modół CIC jest dużo lepszy od CCC. Ale czy po zamianie na niego nie występują problemy z jego działaniem? Czy dostępne są w nim wszystkie funkcje jak w aucie z oryginalnie zamontowanym (czy prawidłowo działa nawigacja-czy nie wiesza się , czy działają komendy wydawane głosem-czytałem gdzieś, że podobno nie, czy bez problemu działa złącze na mp3 i czy łatwo dokonuje się aktualizacji map?). Koszta specjalnie nie grają dla mnie roli. Pytam się gdyż jestem zainteresowany taką wymianą w mojej e60 po lifcie a serwisie u Fusa odradzano mi taką przeróbkę. Bardzo proszę o komentarze osób, które założyły w swoim BMW CIC. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli będzie dobrze zrobione to wszystko działa. Komendy głosowe nie działają tylko po spolszczeniu (CCC i CIC). Działa złącze USB do wgrywania plików MP3. Łatwo dokonuje się aktualizacji map, tylko potrzeba mieć za każdum razem kod (ale dostaniesz najnowsze mapy z kodem a za rok będziesz się martwił). Cena jest oczywiście umowna :wink: - jest paru magików rozsianych po całej Polsce - pytaj (swoją starą CCC oddaj w rozliczeniu). Opinią FUSa się nie przejmuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mój znajomy zmienił z CCC na CIC w polifcie i jest zadowolony, tak że śmiało możesz robić.

 

Ps. Aha tylko mój znajomy miał CCC Business i musiał dokupić ten dolny element z drewna szlachetnego bo w starym jest półeczka i okazało się że takie coś kosztuje w ASO 2280 zł :duh: ale na szczęście znaleźliśmy na allegro jedną sztukę używaną w tym kolorze za 300 zł i obyło się bez dodatkowych kosztów.

 

http://img31.imageshack.us/img31/5732/1983730345.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Wykonujemy montaze,kodowania nawigacji professional CCC CIC(dysk twardy), kontakt 504 384 405 , wiecej na navibmw.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ksero problem ale mamy matrycy i wycinanamy w starym drewnie miejsce pod nowego idrive .... Wszystko bez zmian jedynie podlokietiku wymieniamy...

 

 

Zobacz u nas stronie www.bimmerretrofit.pl zdjęcie z modernizacji e60 ...

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij vin to dobierzemy

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W e60 trzeba wymienić podlokietik ponieważ w nim są obsadzone śruby mocujaca ... CIC tez dobrze działa ze starym idrive ... Po wymianie podlokietnika tracisz popielniczke ponieważ w leci po liftowym popielniczke z Gniazdem zapalniczki jest pod radiem i są inne przyciskiem włączenia PDC i grzanych stołków..

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Witam.

Interesuje mnie wymiana CCC na CIC w okolicach Warszawy. Posiadam CCC Pro które zostawiam w rozliczeniu. Prosze o PW z informacja o cenie. Pozdrawiam

 

 

Również podpinam się pod temat. Miasta w których mogę się umówić to Łódź-Warszawa.

 

Proszę info o cenę

Who's got the key to my beema ? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jeszcze jedno. Moze głupie. Czy można jeździć autem z wymontowanym CCC zanim nie zalozy sie CIC? Pomijam wzgledy estetyczne ;)

 

 

Edit: Czy jesli posiadam USB i AUX-IN w podlokietniku to bedzie to dzialac jesli zmienie navi na CIC czy musze cos kombinowac i zakladac USB w schowku pasazera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jeszcze jedno. Moze głupie. Czy można jeździć autem z wymontowanym CCC zanim nie zalozy sie CIC? Pomijam wzgledy estetyczne ;)

 

 

Edit: Czy jesli posiadam USB i AUX-IN w podlokietniku to bedzie to dzialac jesli zmienie navi na CIC czy musze cos kombinowac i zakladac USB w schowku pasazera ?

 

 

 

witam,

 

nazsza firma moze zaoferowac wymiane z systemu business czy professional CCC na SYSTEM PROFESSIONAL CIC z dyskiem twardym), mozliwosc wykonania w wielu miastach w Polsce.

 

Mozna jezdzic z wymontowanym CCC(nie ma sie w aucie dzwieku radia, pdc itd.) USB i aux bedzie dzialac z nowym urzadzeniem CIC.

 

w razie wiekszej ilosci pytan http://www.menupolskie.pl tel 504384405

Edytowane przez ajlb

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.