Skocz do zawartości

e46 czytnik mk3 czarny ekran


chudy11511

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z czytnikiem mk 3 czytnik dostałem od kolegi i miał działać a tu okazało sie ze nie jest czarny ekran radio gra

 

ma ktoś soft do tego czytnika oryginalny żeby go wzbudzić

 

lub jaka jest przyczyna tego ekranu navi 16-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam jestem nowy na forum ponad miesiąc temu kupiłem BMW E46 320d 150km. Na początku wielkie dzięki za spolszczenia i mapy dla Mr.Lova i w ogóle dzięki wielu postom przydatnych rzeczy się dowiedziałem (Odmy, klapki nie klapki, itp.). Udało mi się wgrać polski soft i korzystać z map, jednak w nawigacji był dalej niemiecki lektor (Posiadam czytnik MK3). Zbyt pochopnie wgrałem z jakiegoś chomika (nie pamiętam jakiego) soft z napisem lektor PL. No i problem polega na tym, że nowy soft się wgrał jednak pojawił się czarny ekran. Przeszukałem Internet i robiłem różne rzeczy wg. instrukcji: odpiąłem czytnik, wyciągnąłem bezpieczniki, wgrywałem inne softy i te polskie i te naprawcze (v27, v29) zgodnie z instrukcją (otwarte drzwi kluczyk w pozycji 1, nawet przy zapalonym silniku i nic). Niektóre płytki od razu wypluwa a inne trzyma nawet 10 minut i żadnej reakcji. Ekran się „świeci” na czarno – więc się nie zepsuł, diody w czytniku działają – wiec nie wiem co jest grane – może ktoś z Was miał podobną zagwostkę ? Dodam jeszcze, że napęd w czytniku zawsze po włożeniu płyty chodzi tylko przez chwilę – potem dioda cały czas miga jak by czytnik chciał startować a nie mógł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.