Skocz do zawartości

Problem z Dynavin Android 2.2


ZOoMeeR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.jestem tutaj nowy.Mam pewien problem...i prosiłbym was o pomoc.Zakupiłem navigacje Dynavin Android 2.2 ,do mojego BMW.zamontowanie jej zleciłem fachowcom z pewnego sklepu car audio.już na wstępie nie działało sterowanie z kierownicy,sama navi ...jak narazie można to wytłumaczyć bo dop wgram jakąs mape.doszło do tego co mnie zdziwiło brak połączenia z internetem..,a stałem w takim miejscu że telefonem bezproblemowo złapałem wi-fi.auto mam zaprowadzić ponownie w poniedziałek,zdaniem fachowców...dynavin nie ma bankowo możliwości połączenia się z wi-fi bo by kosztowało o wiele więcej,wszytko jest winą dynavin.moim zdaniem problem leży gdzieś indziej.dzwoniłem do sprzedawcy dynavin..twierdzi że winą jest błędne zamontowanie navi w aucie.mam pytania jak w tym dynavin jest z anteną wi-fi,gdzie powinna być umieszczona/,z tego co mi się przypomina kostka od radia w bmw przed liftem różni się od tej po lifcie.w starszych modelach dynavin trzeba było się określić z ktorego roku ma sie Bmke,nawet tak ma napisane na ukcji allegro jeden z sprzedawców,ten sprzedawca zapewniał mnie że do każdej e46 ta navigacja pasuje,wypiąc i wpiąć.może jednak jest różnica z kostkami i z tego powodu nie ma sterowania z kierownicy?aha tv też nie działa:(jesli możecie pomóżcie podpowiedzcie co może być poblemem.w ustawieniach wydaje mi się przekopałem wszytko.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zajmuję się elektroniką samochodową i montowałem Dynavin-a do Mercedesa 2005r całość na światłowodach ogólnie system działał, ale gorszego szmelcu w życiu nie widziałem, zawiesza się czasami można sparować telefon czasem nie, Dynavin to kompletne nieporozumienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zarejestrowani
To kwestia bardziej samego androida niz urzadzenia, ssam mam juz trzeci telefon na androidzie i cyrki rozne sie dzieja

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio w akcji tego Dynavin'a. Na pierwszy rzut oka fajne, kwestia przyzwyczajenia, ale użytkownik powiedział, że chyba się tego pozbędzie, bo zawiesza się często, często to nie działa, tamto nie działa... I w praktyce nie jest tak słodko jak to na zdjęciach wyglądało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Dynavin ma modem który może się łączyć z sieciami wi-fi

Trzeba wejść w ustawienia i włączyć Wi-Fi

Jeżeli nie mamy dostępu do sieci niezabezpieczonej lub nie znamy hasła do sieci zabezpieczonej to możemy korzystać z internetu przez Bluetooth po sparowaniu z telefonem

Oczywiście w telefonie musimy włączyć udostępnianie połączenia

Nie ma czegoś takiego jak antena wi-fi do internetu w zestawie z Dynavin jest modem i tak powinno być sprzedane a podłącza się go do wyjścia z tyłu USB/GPS

Ja jeszcze nie spotkałem się żeby w E46 była inna kostka niż 17pin

TV nie będzie działać dopóki do urządzenia nie podepniemy zewnętrznego tunera bo Dynavin nie posiada wbudowanego tunera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JanMens dzięki,miałeś racje..wszystko działało...aż do wczoraj.dziwna sprawa...np w gornym prawym rogu wyświetlacza jest powrót,niereaguje,zresztą cały gorny pasek nie działa.klikamy w ustawienia..a łączy nas z galerją,klikam ikonke w jedym rogu ekranu łączy z inna tjak połączy,juź nie wroci

Uszkodzy wyświetlacz?system?zrysowany niejest,jeszcze ma nawet folje.pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.