Skocz do zawartości

Ustawienie zegarka i daty MK II


Mateusz_wroclaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukałem takiego tematu w tym dziale, jednak nic nie znalazłem.Pytanie może być lamerskie... Mam problem z ustawieniem godziny i daty. Na monitorze na dolnym pasku nie wyświetla się w ogóle godzina i data. Kiedy wchodzę w ustawienia/ wybieram format zapisu daty i godziny/ ustawiam prawidłową datę i godzinę/ zatwierdzam pokrętłem- na wyświetlaczu pojawia się godzina i data ale nie w normalnej formie tylko są wykreskowane czyli np.:

 

prawoidłowo:

11.05.2010 godz. 12.30

u mnie:

--.--.1999 godz. --:--

 

Co zrobić, żeby to ustawić?

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi dot. rozwiązania problemu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprubuj zmienic kolejnosc ustawiania chodzi mi o data i godzina teraz nie pamietam co ma byc pierwsze sprubuj raz z pierwszą data potem godzina jak nie wyjdzie to pierwsze godzina potem data .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha byłbym zapomniał. Mam jeszcze jedno pytanie a zapewne będziesz znać odp. bo widzę, że masz "chomika" w opisie. Czy płyty z Carin z nawigacją będą działać na starym sofcie w MK II ? I czy można je wypalać np. 10x (u mnie w Magic ISO to najwolniejsza prędkość jaką da się ustawić). Sorki że pytam o to tutaj, gdzie mogę ew. przenieść ten wątek?

Pozdrawiam raz jeszcze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podbijam temat...

Problem cały czas nie rozwiązany. Ustawienia godziny i daty robi się w zakładce "Set". Po ustawieniu radio nie zapamiętuje ustawień...Czy istnieje jakieś podtrzymywanie pamięci w nawigacji MK2?? Może ono jest walnięte i jak je ewentualnie zdiagnozować?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.