Skocz do zawartości

Montaż nawigacji E92


rOkO

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam E92 i to niestety bez nawigacji... Przerabial juz ktos montaz nawigacji w E90/1/2/3? Wiem, ze musi byc inna deska itd. Najelpiej byloby kupic taki zestaw z jakiegos rozbitka lub przeznaczonego jakos nie wiem na czesci czy cos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz i sie dogadasz to czesci za okolo 2500 z deska zmontujesz ( swoja w rozliczeniu bedziesz musial dsc ). Pozostaje montaz. Wiem ze to robia bez problemu, z CIC jest problem ale z CCC nie. Wiec navi prof/busisness bez problemu a ta najnowsza jest problem. Tez nad tym mysle i caly czas chce ale jak sobie pomysle ze ktos mialby mi rozbierac deske w moim autku to sie rozmyslam :) moze w dwojke bysmy taniej wytargali montaz ?;)

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sledzić pojawia się i znika wiele userów. Ale jest np. firma z oświęcimia prawie cały czas cos ma... jakis tydzień temu też widziałem nawet CIC-a za 3000pln do sprzedania co jest ewenementem bo jeszcze niedawno był po minimum 5000.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Panowie, postanowiłem odgrzać ten temat bo chciałbym w swojej LCI zamontować NAVI, a nic nie znalazłem, żeby ten wątek ktoś przerabiał w E90/1/2/3.

Coś znalazłem na E60 i to z ciekawym "fotostory".

 

Czy jest możliwość po zmianie deski podpiąć się do napięcia gdzieś z wiązki do monitora, CCC/CIC, iDrive'a itd...???

Czy jest to raczej czarna magia i bez kosmicznych przeróbek nie da rady??

 

a może gdzieś już jest ten wątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Planuje zamontować nawigację CIC HDD w swojej E92 2007. W tym momencie nie mam żadnej navi.

 

Z tego co się zorientowałem potrzebuję następujących elementów:

- kokpit pod navi

- nawigacja (wyświetlacz+idrive+czytnik CIC+przewody)

- ramka CIC

- ramka na panel climatronica

- panel pomiędzy fotelami

- antena+przewód

 

Nie wiem czy to wszystko?

 

montując antenę na dachu będę potrzebował przewiercić dach. jest z tym jakiś problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Panowie

po pół roku testów od wsadzenia navi CIC mogę stwierdzić:

NA PRAWDĘ WARTO!!!

Zmieniłem konsolę, bo nie mialem daszka, wsadziłem navi CIC z 125 GB dyskiem. Mapy BMW 2014 są tak dokładne, że nawet nieskończone jeszcze estakady są już dostępne (np. pod kutnem).

Miałem tylko mały problem z anteną GPS, która 2 razy przez ten czas zgubiła mi sygnał i nakładała obraz na inną lokalizację, np. byłem w Poznaniu, a mapkę mi się zmieniała spod Wrocławia. Wina była lokalizacji samej antenki, bo nie polecam montować jej w desce rozdzielczej, tylko w słupku. Odkąd przerzuciłem na słupek jest OK.

Montaż postanowiłem zlecić magikom z Poznania - Maciejowi Kujawskiemu z MD ELECTRONICS. Świetny fachowiec i fajne ceny proponuje. Ma mnóstwo zleceń, więc troszkę się naczekałem, ale nie było problemów z pózniejszymi poprawkami (anteny) czy innych porad. Gorąco polecam, nawet jeśli mielibyście jechać spoza wielkopolski.

Podłączył PDC więc parkowanie teraz jest jeszcze lepsze, no i odblokował DVD in motion gratis, więc córka bajki może oglądać bez rozkładania jakiś dodatkowych laptopów. Poza tym transfer muzy na dysk i mozna zapomnieć o jakiś płyach, pendrakach i innych. Wszystko leci z dysku.

Nie montowałem dodatkowego COMBO, nawet nie mam tel. podłączonego, bo zależało mi tylko na samej navi i uważam ze i tak było warto!

Bo kto choć raz eksploatował auto z navi, temu już nie bedzie chciało nigdy podłaczać się do zapalniczki jakiś MIO, NAVTECH lub innych... bo prócz automapy są jeszcze inne fabryczne mapki (BMW :lol: ), które w niczym jej nie ustępują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Skąd wziąłeś w navi CIC dysk 125GB.

W instrukcji jest napisane że dysk ma 80GB ( max 65 GB navi, 12 GB dla użytkownika, 4GB CDDB, 2 GB system, 0,5 GB contakty, 0,5GB i-Speech)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

po pół roku testów od wsadzenia navi CIC mogę stwierdzić:

NA PRAWDĘ WARTO!!!

Zmieniłem konsolę, bo nie mialem daszka, wsadziłem navi CIC z 125 GB dyskiem. Mapy BMW 2014 są tak dokładne, że nawet nieskończone jeszcze estakady są już dostępne (np. pod kutnem).

 

Jeśli pokazuje drogi po których nie da się jeździć to raczej są niedokładne niż dokładne :duh: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
na razie 2 oferty jakie dostalem to odpowiednio 8000 i 7500... obie z wroclawia...

 

 

odezwij sie do nas na pewno pomozemy

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.