Skocz do zawartości

INSTRUKCJA WGRANIA RADARÓW DO NAVI 2010 HIGH.


123dancio

Rekomendowane odpowiedzi

- wiedza zaczerpnięta z forum- (dzięki Stingowi za pomoc) wypowiedzi użytkowników także przyczyniły się ze udało mi samemu ulepszyć moją czarną perełkę..,

- pomysły nie są moje ja je tylko zebrałem w jednym miejscu.

 

Podaje link do folderu który zawiera niezbędne 3 rzeczy:

-bibliotekę GTK aby prawidłowo zadziałał program modyfikujący

-program POIson

- współrzędne radarów –uaktualnienie z końca lutego 2010 TXT.

 

Link : http://rapidshare.com/files/360815190/bmw_radary.rar.html

 

1. Wgrywamy bibliotekę

2. Sprawdzamy w ustawieniach systemu delimiter (ma być ".")

- Panel sterowania - opcje regionalne – dostosuj, zmieniasz tzw. symbol dziesiętny z przecinka na kropkę. (restart kompa)

3. Następnie na dysku przygotowujemy sobie wolny katalog o dowolnej nazwie np. navi radar

4.Odpalamy ultraIso na 1 górnym oknie wybieramy nasz obraz navi- ISO

Na drugim dolnym oknie otwieramy nasz uprzednio przygotowany katalog; navi radar i przenosimy z górnego okienka katalog DB oraz pliki ABSTRACT, BIBLIOGR, CARINET i COPYRIGH do utworzonego katalogu otwartego w dolnym okienku.

5.Zamykamy ultraISO

6.Otwieramy program POIson

W którym wybieramy nasz katalog navi radar i wciskamy otwórz.

Program powinien prawidło pootwierać baze danych ,następnie wciskamy do przodu i tu wybieramy nasze współrzędne radarów txt. klikając import –ok.

Do przodu i tu wskazujemy na folder początkowy :navi radar, confirm owerwrite ,save changes. Program powinien sobie pozamieniać bazy danych.

8.Droga powrotna w ultraiso czyli przenosimy teraz z dołu DB oraz pliki ABSTRACT, BIBLIOGR, CARINET do górnego okna .

9.odchudzenie navi poprzez usunięcie zbędnych języków aby zapisać obraz na 1 płycie dvd.

Otwieramy folder TPD,NCCBEUFNM_EU_20090916 i zostawiamy tylko język angielski EN.

10 zapisujemy nowy obraz ISO i wypalamy ingburnem.

Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę też podzielić się wiedzą jak mieć w swoim panelu navi z lektorem ,polskimi znakami,opcją dzień i noc oraz powiadomieniem głosowym o radarach.Posiadam navi 2010 high przerobiną na obsługę radarów i odchudzoną waga 3.5 GB ale nie wiem jak to się dzieli na części żeby zrobić upload.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dodaje soft przerobiony pod fotoradary z opcją dzień/noc i polskim lektorem opcję 3D należy samemu aktywować.Ten soft i przerobiona mapa z opisem powyżej zapewnią powiadamianie głosowe o radarach.Soft posiada logo x3 .

 

LINK : http://rapidshare.com/files/361564609/soft_obs__ugA_RADAR__W_Z_LOGO_X3.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam ...a jak zapisac obraz skoro ultraiso nie chce zapisac powyzej 300mega

oki mapka nagrana,wkladam do czytnika a tu ani sladu fotoradarow a co dziwnego powiadomienie o fotoradarach dziala...nigdzie w punktach POI nie ma fotoradarow,moze to jakis problem z softem a wgrany mam od kol cx3

 

juz wszystko oki...dostalem link od kol 123dancio i smiga

Edytowane przez cyna301
kiedys e36 316,325 coupe...pozniej e46 320d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ...a jak zapisac obraz skoro ultraiso nie chce zapisac powyzej 300mega

oki mapka nagrana,wkladam do czytnika a tu ani sladu fotoradarow a co dziwnego powiadomienie o fotoradarach dziala...nigdzie w punktach POI nie ma fotoradarow,moze to jakis problem z softem a wgrany mam od kol cx3

Musisz mieć kolego pełną wersje ultraiso. Soft jest ok . od kolegi cx3 powiadomienie o radarach działa i pokazuje sie ikona radaru na mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kiedy z mapy double layer wywaliłem wszystkie języki poza angielskim, zostało mi i tak zbyt dużo danych żeby na jedną płytę DVD zmieścić.

 

Windows pokazuje, że rzeczywisty rozmiar plików to 4,07 GB, czyli wystarczająco mało, ale rozmiar na dysku wynosi 4,45 GB, czyli więcej niż wejdzie na płytę

 

czy oprócz folderów FRE, GER, ITA i SPA (z językami) powinienem usunąć jeszcze coś? mam nadmiar o 100 MB danych

 

 

EDIT: juz sobie poradziłem. Moim błędem było to, że z oryginalnego DVD DL zgrałem wszystkie pliki na dysk, wywaliłem języki i dopiero z tego robiłem obraz do wypalenia na DVD+R. Poprawna kolejność to najpierw zrobić sobie na dysku obraz pełnego DVD DL, potem programem typu MagicISO Maker wywalić to, co niepotrzebne i zapisać taki zmodyfikowany obraz i dopiero jego nagrywać. W ten sposób obraz jest mniejszy i mieści się na DVD+R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Panowie nie działa link z programikami do edycji mapy czy ktoś podeśle jakiś nowy. Chciałem pobawić się w tym temacie

Potwierdzam, rowniez chcialbym.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

Kurde, to jest na konto premium ;/ Wrzuć może na inny serwer żeby każdy mógł sobie pobrać. Forum jest od tego by sobie pomagać :cool2:

http://images.chomikuj.pl/button/Sledz2424.gif


Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w naszych BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kurde, to jest na konto premium ;/ Wrzuć może na inny serwer żeby każdy mógł sobie pobrać. Forum jest od tego by sobie pomagać :cool2:

 

o co ci chodzi? przeciez mozna wybrać Free User i sciagnac za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kurde, to jest na konto premium ;/ Wrzuć może na inny serwer żeby każdy mógł sobie pobrać. Forum jest od tego by sobie pomagać :cool2:

 

o co ci chodzi? przeciez mozna wybrać Free User i sciagnac za darmo

 

Faktycznie teraz już jest ok, wcześniej jak wchodziłem kazało się logować bo inaczej nie dało rady ściągnąć. Sory za kłopot :P

http://images.chomikuj.pl/button/Sledz2424.gif


Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w naszych BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam przepraszam ze sie wklejam bez zaproszenia ale ja ja takrze potrzebuje pomocy z nagraniem navi do BMW e 60 z profesjonalna navi.sciagnelam pliki z tej stronki od pawel_1980 na samym dole stronki http://peb.pl/wbudowane-systemy-nawigac ... urope.html wypakowalam w winRar pojawila mi sie ikonka E(jak do internetu ) podpisana CD_7051.ISO nagrałam na zwykłej płytce w programie alcohole 120% tylko nie wiem czy wybralam prawidlowa opcje .wcisnęłam image burnig wizard pózniej załadowalam CD_7051.ISO(to co pokazalo mi sie po wypakowaniu sciagnietych plikow) nastepnie pokazalo sie STANDARD ISO IMAGE FILE ROZMIAR 4.37 GB NASTEPNIE POSZLAM DALEJ I ZMNIEJSZYLAM PREDKOSC NAGRYWANIA Z MAXIMUM DO 3.1X(4293kb/sec)nastepnie plytka sie nagrala niestety nie moge narazie sprawdzic bo moj maz jest w pracy ale prosze o rade czy dobrze to zrobilam i czy moge dodac do tego wykrywacz fotoradarow sciagniety z tej samej stronki dodane przez uzytkownika observer na poczatku stronki.?Aktualnie mamy plytke z 2005 roku wszystko dziala tylko nie ma polski.czy bedzie mi dziala navi z 2010?czy musze po kolei sciagac 2006/2007 itp???????Wybaczcie m moja prostote ale w tym temacie jestem calkiem zielona za tydzien jedziemy do polski i musze to zalatwic.prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.