Skocz do zawartości

E60 professional Polskie menu


kataklysm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś ma i wie jak wgrać polskie menu do nawigacji professional ?

 

 

jestem jedna z firma, ktora swiadczy taka usluge wgrywania POLSKIEGO MENU LEKTORA w nawigacji BMW PROFESSIONAL BUSINESS seria 5 e60 e61 e70 x5 e71 x6 seria 3 e90 e91 Wiecej na http://www.menupolskie.pl

 

Edytowane przez ajlb

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na chomiku masz ZA DARMO !! najnowszy soft v32 i soft spolszczony od cX3 ! Ściągasz, nagrywasz na CD lub DVD alcocholem 120% (też na moim chomiku) z jak najmniejszą prędkością i symulacją. Wkładasz płytkę do czytnika i obserwujesz postęp. Po zakończeniu wgrywania najpierw wyjmujesz płytę z czytnika dopiero potem wciskasz guzik OK na wyświetlaczu. Wszystko samemu i za darmo. Sam tak zrobiłem i wszystko poszło bez problemu.

 

P.S Panowie, uważam że forum jest po to by pomagać sobie na wzajem, a nie do reklamowania swoich usług i czerpania korzyści pieniężnych !!

http://images.chomikuj.pl/button/Sledz2424.gif


Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w naszych BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
U mnie na chomiku masz ZA DARMO !! najnowszy soft v32 i soft spolszczony od cX3 ! Ściągasz, nagrywasz na CD lub DVD alcocholem 120% (też na moim chomiku) z jak najmniejszą prędkością i symulacją. Wkładasz płytkę do czytnika i obserwujesz postęp. Po zakończeniu wgrywania najpierw wyjmujesz płytę z czytnika dopiero potem wciskasz guzik OK na wyświetlaczu. Wszystko samemu i za darmo. Sam tak zrobiłem i wszystko poszło bez problemu.

 

P.S Panowie, uważam że forum jest po to by pomagać sobie na wzajem, a nie do reklamowania swoich usług i czerpania korzyści pieniężnych !!

 

Tylko że tu mowa o innym rodzaju nawigacji.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na chomiku masz ZA DARMO !! najnowszy soft v32 i soft spolszczony od cX3 ! Ściągasz, nagrywasz na CD lub DVD alcocholem 120% (też na moim chomiku) z jak najmniejszą prędkością i symulacją. Wkładasz płytkę do czytnika i obserwujesz postęp. Po zakończeniu wgrywania najpierw wyjmujesz płytę z czytnika dopiero potem wciskasz guzik OK na wyświetlaczu. Wszystko samemu i za darmo. Sam tak zrobiłem i wszystko poszło bez problemu.

 

P.S Panowie, uważam że forum jest po to by pomagać sobie na wzajem, a nie do reklamowania swoich usług i czerpania korzyści pieniężnych !!

 

Tylko że tu mowa o innym rodzaju nawigacji.... :(

 

 

Weź trochę więcej napisz o swoim sprzęcie, to powiem Ci czy będę w stanie Ci pomóc :) Możesz zrobić jakieś zdjęcia jak nie wiesz nazwy urządzeń

http://images.chomikuj.pl/button/Sledz2424.gif


Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w naszych BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img52.imageshack.us/img52/5382/dscn3290d.jpg

 

kolego to taka nawigacja professional montowana w modelach:

(E81 1 Series 3dr, E82 1 Series Coupe, E88 1 Series Convertible and E87 1Series 5dr )

3 Series (E90 Saloon, E91 Touring ,E92 Coupe and E93 Convertible)

5 Series (E60 Saloon, E61 Touring)

6 Series (E63 Coupe E64 Convertible)

X5 (E70)

X6 (E71)

 

Masz pl menu do takiej nawigacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich

Podobno do 4 miesięcy będzie można za ok 450 -600zł wgrać soft+ lektor+ nawi prof w ASO - tak mi powiedzieli w Krakowie w ASO.

Tak więc lepiej jest się wstrzymać, ceny pójdą w dół na allegro.

A po za tym dziwię się że dopuszczono do sprzedaży auta z brakiem j. polskiego. nie spełnia norm CE. W przypadku kolizji moża by iść do sądu, bo skąd ma ktoś wiedzieć co auto szprecha do kierowcy czy ma jechać w prawo czy w lewo???

 

Pozdrowienia

Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona nie sugeruj sie co auto szprecha tylko patrz na znaki i przed siebie:):) nikt nie jest za to odpowiedzilany!!!!

 

pl menu w ASO bedzie mozliwy tylko do samochodow z nawigacja CIC z dyskiem twardym bedzie to koszt 600zl (czas programowania 24h) plus koszt klucza aktywacyjnego ,którego cena moze wynosci 20zl a moze 2tys!! one more thing... bedzie możliwe dopiero od marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
Ponawiam, macie jakies stronki z pobraniem polskiego menu business i instalacją we wlasnym zakresie?,nie interesuje mnie usluga za 400zl :x ,az dziwne ze forum bmw i nie mozna takiej rzeczy znalesc :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie da oprogramowania za free, któremu ktoś musiał poświecić swój cenny czas aby powstało. Druga sprawa jeśli zależy Ci na języku polskim, to czy 400 bądź więcej lub mniej, nie jesteś w stanie zapłacić?

Zgadzam się, ze forum jest dla nas aby pomagać sobie wzajemnie. Natomiast nie jest do rozpowszechniania komercyjnych oprogramowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dla mnie dziwne na forum audi czy merola takie rzeczy to pestka nikt na tym nie zarabia i forumowicze mają takie pliki za free wypalą tylko i to wsjo :) widac na tym forum biznes jest wazniejszy :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.