Skocz do zawartości

MK2 kolor - polskie menu + lektor - już gotowe


Mr.Lova

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Po 2 miesiącach ślęczenia nad komputerem,przygotowałem wraz z kolegą duniek soft spolszczający do mk2.

Są 2 oddzielne softy spolszczające język niemiecki (D) i angielski (GB).

Udało nam się znaleźć sposób na zmianę długości tekstu,czyli np,w wersji GB nie będzie "Ust" tylko "Ustawienia",pełne nazwy dni tygodnia i wiele innych poprawek brzydko wyglądających skrótów.Soft wygląda lepiej niż ten z Allegro.

Soft jest w trakcie uploadu,trochę mi zwalnia net więc dostępne będzie jutro,najdalej pojutrze.

Podziękowania dla wszystkich ,którzy pomagali nam w tej pracy.

Proszę o komentarze tych,którzy wgrali soft.

 

Soft na moim Chomiku.

Edytowane przez Mr.Lova

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy........

Wiecie co? To normalnie jest wstyd. Ponad 70 osób sciągnęło soft spolszczający mk2 (20 najnowszy z lektorem).I żeby nawet głupie "Thx,dobra robota" nie napisać??? Albo "Wal sie leszczu" jeśli nie działa?Siedzielismy z kolegą duniek 2 miesiące na tym,a tak szczerze to ja mam to gdzieś, ja mam mk3,duniek też.Zrobiliśmy to żebyście nie musieli kupować tego na allegro.Nie jestem łasy na pochwały,nie.Ale tyle godzin pracy,i nawet"dzięx ziom" nie usłyszeć???

Jestem w trakcie spolszczania mk1,dla kolegi,jak będzie działało to udostępnię.

Pozdro dla wszystkich.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota znakomita.

Tylko nie wiem czemu zawiesza mi czytnik navi.

 

Jak rozlacze wszystkie kostki navi zaczyna dzialac. Po dluzszej jedzie nawi sie zawiesza i znowu trzeba kostki rozlaczac.

A co mnie wkurza to ze nawet jak dziala to mi nie mowie skrec tu i tam, brak komend. Moze to sie jakos gdzies aktywuje ale ja nie mam pojecia jak to zrobic.

Moze ktos ma jakis pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czemu się tak dzieje,nikt z testujących o takich objawach nie wspominał.

Mogę doradzić zrobienie downgrade i wczytanie softu jeszcze raz.

 

Jednak masz rację,dostałem właśnie info o podobnych objawach. Póki co wycofuję sofcik z obiegu,poprawię i wrzucę ponownie na chomika.

Przepraszam wszystkich którzy pobrali soft z błędem.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj testowałem wersję PL na DE - nie zawieszała się ale również nie było komunikatów tylko radio w danej chwili wyciszało się. Nie wiem czy to normalne ( nie sprawdzałem tego na standardowym sofcie) ale po przełączeniu języka na GB, angielskie komunikaty były słyszalne dopiero po wyłączeniu zapłonu. Jak mi się uda to dzisiaj sprawdze poprawioną wersję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś udało mi się załadować poprawiony soft - przemówiła :) . Nie miałem czasu żeby troche się pokręcić i posłuchać jak to działa - jutro bedzie dłuższy wyjazd to potestuje.

Ja będe kilka dni bed neta.cieszę się że soft działa.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani jest całkiem miła w dotyku :) . Jedno co zauważyłem to nieco śmiesznie brzmiące komunikaty o manewrach z wyprzedzeniem powyżej stu metrów, np. "za pięć sto metrów..." . Poza tym działa stabilnie (wersja DE->PL).

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani jest całkiem miła w dotyku :) . Jedno co zauważyłem to nieco śmiesznie brzmiące komunikaty o manewrach z wyprzedzeniem powyżej stu metrów, np. "za pięć sto metrów..." . Poza tym działa stabilnie (wersja DE->PL).

Pozdro.

Nie ma mozliwosci zmiany tych komunikatow.Pani mowi po polsku ale skladnia niemiecka albo angielska.Choc w oryginale sa zwroty typu "piecset" ale nawi ich nie uzywa,brak oprogramowania. Taki babol i tego nie umiem zmienic,zresztą nie wiem czy ktokolwiek umie.

Pozdro

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy........

Wiecie co? To normalnie jest wstyd. Ponad 70 osób sciągnęło soft spolszczający mk2 (20 najnowszy z lektorem).I żeby nawet głupie "Thx,dobra robota" nie napisać??? Albo "Wal sie leszczu" jeśli nie działa?Siedzielismy z kolegą duniek 2 miesiące na tym,a tak szczerze to ja mam to gdzieś, ja mam mk3,duniek też.Zrobiliśmy to żebyście nie musieli kupować tego na allegro.Nie jestem łasy na pochwały,nie.Ale tyle godzin pracy,i nawet"dzięx ziom" nie usłyszeć???

Jestem w trakcie spolszczania mk1,dla kolegi,jak będzie działało to udostępnię.

Pozdro dla wszystkich.

 

 

He he heee,

 

nie proś się bo się dziwisz ile osób cię zbluzga że im twój darmowy soft nie wystartował :)

 

Pzdr.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania dla "Mr.Lova" za spolszczenie i udostępnienie softu do Mk2 !!!!

Pobrałem z Chomika wersję D-PL wgrałem zgodnie z instr. wszystko OK. śmiga i cieszy . Jazda stała się przyjemniejsza .

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podziękuję za tych co nie dziękują choć mam mk1, to że nie działa nieraz to normalka,zdarza sie,nikt na codzień sie tym nie zajmuje żeby maił wszysto w jednym palcu,metoda prób i błędów. Pozdrawiam duńka i mr.lova.
Pomocy potrzebuje każdy a zarazem każdy powinien jej udzielać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak działa lektor jakie ewentualne błedy może da się poprawić .

jednak zauważyłem ciekawą rzecz w dwóch autach ten sam soft i inne błędy w wymowie ,przypuszczam że MK2 jest wolne i czasem nie potrafi na czas zdekompresować głosu może to jest przyczyna robienia błędów .

Proszę o spostrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić downgrade softu?

Zalezy z jakiego.

Generalnie soft od versji v27 (czy jakos tak,nie pamietam) dla mk3 sie nie zmienia,dla mk2 jeszcze wczesniej skonczyli wypuszczac poprawki.

Jesli juz cos moddowanego instalowales,to prawdopodobnie wystarczy zainstalowanie v27.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem mam w swoim bmw mk2 i ściągłem z chomika te paczkę rozpakowałem były jakieś 3 pliki nagrałem je na płytę za pomocą autorun przekluczyłem stacyjkę włożyłem płytę do czytnika pomyślał trochę i wyrzucił płytę i to wszystko soft jaki chciałem wgrać to z d :duh: na pl a dodam że mam niemiecki jak i angielski do wyboru w aucie pomóżcie czy coś robie nie tak czy coś mam popsute dodam że na płycie z mapami navi chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem mam w swoim bmw mk2 i ściągłem z chomika te paczkę rozpakowałem były jakieś 3 pliki nagrałem je na płytę za pomocą autorun przekluczyłem stacyjkę włożyłem płytę do czytnika pomyślał trochę i wyrzucił płytę i to wszystko soft jaki chciałem wgrać to z d :duh: na pl a dodam że mam niemiecki jak i angielski do wyboru w aucie pomóżcie czy coś robie nie tak czy coś mam popsute dodam że na płycie z mapami navi chodzi

Nagraj programem imageburn na najmniejszej predkosci.Jesli nie zalyka to zrob downgrade softem npv27 a potem spolszczenie.

pozdro

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wielkie dzięki dla kolegi Mr Lova :cool2: :cool2: :cool2: kolego tak jak pisałem ci na priwie jak będziesz przejeżdżał na trasie Kraków Tarnów dawaj znać tylko musisz mieć drugiego szofera :D :D

Zainstalowałem sofcik z lektorem i śmiga aż milo.KAWAŁ PORZĄDNEJ ROBOTY :cool2: :cool2:

Pozdrawiam

Było e28 524td,e32 735i

I jest e38 735i V8!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.