Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe 2010-01 BUSINESS


piteerus

Rekomendowane odpowiedzi

Dałeś linka do starej.. 2009.

 

24.01.2010 wysłałem info do łódzkiego dealera z prośbą o przesłanie danych, o jakie nowa mapa została zaktualizowana... W odpowiedzi dostałem tylko plik pdf, gdzie są wypisane numery map dla każdej wersji oraz co teoretycznie zawiera mapa BMW Road Map Europe. Żadnych konkretów. Trzeba wierzyć, że coś tam dodali :)

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW Business 2010 DVD 1 Western Europe

 

http://rapidshare.com/files/318423095/Business2010Disc1.dlc

 

This is a 5.5 Gb image that should be written to a premium quality DVD9

 

DVD 2 Eastern Europe is to follow

 

The DVD Eastern Europe can be found here

 

http://rapidshare.com/files/318784693/Business2010Disc2.dlc

 

This is a 3.1 Gb image that can be wriiten on a DVD5

Jeśli komuś nie działają powyższe linki, to niżej jest torrent do drugiej płyty z Polską (tylko do drugiej):

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam. koledzy mam pytanie. sciaganalem navi 2010-01 business do e60 '04r wypalilem nastepnie wrzucilem do czytnika i niby wszystko jest w porzadku ale po dokladnym podaniu adresu pokazuje sie okienko ze przelicza trase i pochwili wyskakuje "address is not on DVD" czy cos w tym stulu. prosze o pomoc jesli ktos z czyms takim sie spotkal. dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to juz 3 kopia navigacji ktora sciagam "na probe" i ciagle ten sam problem. plik navi wypalam na plytach verbatim dvd -r z predkoscia x1 lub x2 programem imgburn. kopia na pewno business bo jak wrzucilem plyte do e90 z navi professional to w ogole nie odczytywal plyty.... :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam która mapka pasowałaby do e46 mk4 mały strzałkowy wyświetlacz oczywiście najlepiej 2010 :D

Z góry dziękóję

 

Na MK4 jest BMW Road Map Europe HIGH. Następnym razem użyj szukajki, bo temat był wałkowany do obrzydzenia!!! :evil:

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
OK sprawa się wyjaśniła. Wyczytałem na innym forum, że nie ma aktualizacji do Polski w wersji 2010-01, czyli w 2010-01 jeśli chodzi o Polskę, to jest to samo co w 2009-02. Dopiero w sierpniu 2010 ma wyjść znów update i może wtedy coś nowego na Polskę wypuszczą.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.