Skocz do zawartości

[e46] alternatywa dla dużej navi


ironman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzieki kolego :) a mozesz mi jeszcze powiedziec co to jest DSP bo przy tym radiu ktore chce kupic pisze ze nie bedzie obslugiwane DSP czy ze nie bedzie efektownego dzwiekiu nie bardzo wiem o co chodzi czy to nie czasem ten przycisk z glosnikiem ktory mam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digital Sound Processor....z mojego doswiadczenia wynika - zakładając iż Twoje uszy nie sa porównywalne z nietoperzami- nie bedziesz miał problemu z jakościa dzwieku.Pomijając iż np.Dynavin posiada indywidualne ustawienia dzwieku w szerszym zakresie niż fabryczny sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.aliexpress.com/snapshot/6326727920.html

 

 

Kupiłem to radyjko. Dzisiaj zamontowałem i wam powiem, totalna lipa.

 

Radio mega szum, nie da się nic słuchać, lewy przód nie działa (sprawny), dźwięk jakiś taki bez życia z zakłóceniami i wifi wbudowane wcale nie wyłapuje sieci żadnych. Ponadto mruga to podświetlenie klawiszy.

 

 

jestem mega niezadowolony bo buissness Cd gra lepiej :(

 

Cofam co napisałem, wszystko działa bez problemu jednak. Kwestia ustawień ;)

Edytowane przez haxigi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak kupilem wlasnie eonon D 5150 i JESTEM mega zadowolony wszystko pięknie działa ale... Nawigacja jest lipna i trzeba jakiś kabelek pod ręczny podpiąć żeby był obraz w DVD czego na początku nie wiedziałem ! Jakosc dźwięku jest fajna a mam h/K i bałem sie pogorszenia ale wszystko gra jak należy tak ze jeżeli jest ktoś chętny to moge polecić to radio choć słyszałem ze niby dotyki czasami siadają póki co mi narazie działa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja własnie też się zastanawiałem nad eonem, ale potem wyczytałem, że stacje na androidzie są o wiele lepsze, więc zdecydowałem się na tę na androidzie 4.2. Uruchamia to się długo, ale póki co mam problem z tym radiem. Mimo nowego adaptera radiowego ciągle mam szum. Tak jakby antena wcale nie była podłączona, a w biznes odbiera znakomicie. Ponadto jak ruszam power kablem to mi się radio wyłącza i głośniki raz grają raz nie. Dziwne dziwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem to gó...no, u siebie w aucie testowalem używałem , sprzedałem ten szajs po jednym dniu założyłem ori i jest super, jakość wykonania, dźwięk, wygląd wszystko przemawia za ori :cool2: nawet navi chodź bardziej prymitywna to przynajmniej działa stabilnie i szybko. Nigdy więcej chinoli, enenow, dynawinow i innego szajsu!!! :duh: :mad2:

 

Jednak Alpine to japonska technologia i mimo że blisko Chin to jednak baaaardzo daleko technologicznie w dobrym tego słowa znaczeniu :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam Panowie. Podepnę się pod temat Dynavina. Kupiłem auto w Niemczech, Juz z zamontowanym Radiem D99, Uczciwy skop durzucił oryginalne w pakiecie :D i wykoncze się z tym radiem. Generalnie jest KLASA. Dzwięk, blutooth, dvd, itp itd etc. Wszystko super, Ale mam ciężki problem z kartami microcd. Poprostu jakiej nie wsadzę to nie czyta, nie znajduje, nie widzi. Na jakims angielskim forum wyczytałęm ze byc może zbyt duża pojemność. Więc załatwiłem od kolegi z tel (bez jego wiedzy gdyż jestem zdesperowany) , sformatowałem na różne sposoby właCznie z fat16 i NIC. nie widzi, nie czyta. Wiem że Niemiec uzywał navi bo jest zamontowana antena oraz w systemie jest ścieżka dostępu z jakaś tam navi. nie wiem co dalej robić. Podejrzewam że albo zepsute obydwa wejscia na microsd (ale kur..wa 2 na raz to aż dziwne) , Bądź jakiś zonk w systemie (WinCE). Zna ktoś ?? Wie coś ?? Jak zmienić soft ?? próbowałęm radio zresetować ,odpiąć ale nic nie pomogło . Ewentualnie jeżeli zepsute to gdzie to oddać ?? POMOCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Cześć, podaj link którą wersję radia kupiłeś u jakigo sprzedawcy na chińskim allegro:) czytałem trochę na temat radia i często ludzi skarżą się iż słabo odbierane są polskie stację lub w ogóle, słaba jakośc wykonania samego radia itp, czy warto taką kwotę zainwestować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, podaj link którą wersję radia kupiłeś u jakigo sprzedawcy na chińskim allegro:) czytałem trochę na temat radia i często ludzi skarżą się iż słabo odbierane są polskie stację lub w ogóle, słaba jakośc wykonania samego radia itp, czy warto taką kwotę zainwestować?

 

Ja skonfigurowałem elegancko i dźwięk miodzio, stacje też odbiera, ale ja w każdym radiu mam u siebie niespecjalnie idealny zasięg. Do tego nowego podłączyłem prawidłowo wzmacniacz i jakość jest taka sama jak w buisness CD.

 

Podczas jazdy prawie dzwona miałem bo zachciało mi się klikać, więc dla własnego bezpieczeństwa sprzedam. Alpine CDA 117i już jest w drodze do mnie także mi wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.