Skocz do zawartości

CCC Professional 2018


jerzy.h69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Oj kolego...a jak ma widzieć korki i utrudnienia jak nie jest to podłączone pod neta ?? :mad2: :mad2: :mad2:

 

Normalnie. Na terenie Niemiec MK3 w E39 przedliftowym miała informacje o korkach i utrudnieniach. Net do tego nie jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prwnie TCM - ale to akurat jest nadawane przez ukf i np na śląsku mozna zlapac czeskie ostrzezenia i komunikaty nadawane w tym systemem. W nowszych bmw jest fajny system RTTI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mowicie, ze nie pokazuje korkow. Jak jezdze po Holandii to zawsze pokazuje takie strzalki i jak przejezdam obok to wtedy w miejscu gdzie strzalki jest tez i korek. Wiec to chyba nie do konca tak jak mowicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dlaczego mowicie, ze nie pokazuje korkow. Jak jezdze po Holandii to zawsze pokazuje takie strzalki i jak przejezdam obok to wtedy w miejscu gdzie strzalki jest tez i korek. Wiec to chyba nie do konca tak jak mowicie.

 

Pisali o Polsce. Za granica wiadomo ze TMC dziala jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
A jak wgrać fotoradary do tej nawigacji? Co trzeba zrobić żeby mieć powiadomienie głosowe?

Pozdrawiam

Trzeba poczekać aż ktoś zrobi wersje z fotoradarami albo samemu dodać punkty poi.

Na zagranicznych forach jest opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem navi z powyższego linku z chomikuj. Nagrana na verbatim rw prędkość x2. Działa zaraz po włożeniu. Nawet nic sie nie instalowało. Na szybko to widzę ze jest duża poprawa z aktualizacją. Odcinek s19 koło Rzeszowa oddany w sierpniu br jest dodany. Cała a4 i a1 do piotrkowa. Jestem pod wrażeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A taki sceptyczny byłeś... :)

 

Dane dot map widzialem ze sa z 2017Q1 - czyli ~kwiecień 2017

 

Wazne ze jest ok :)

 

U mnie instalowala sie aktualizacja najpierw a pozniej juz mapa dziala normlanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jak oni to robią czy kupują tylko wycinki map czy jak ale ja po tych mapach do domu znowu nie dojadę. :duh: To co w AM, TT zostało poprawione dobrych 6-8 lat temu w tych mapach dalej jest skopane. Dobrze, że przynajmniej poprawili 50m drogi i mapa już nie woła, że muszę przekraczać granicę żeby dojechać do domu. :lol: /ale to chyba było poprawione w 2016/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki sceptyczny byłeś... :)

 

Dane dot map widzialem ze sa z 2017Q1 - czyli ~kwiecień 2017

 

Wazne ze jest ok :)

 

U mnie instalowala sie aktualizacja najpierw a pozniej juz mapa dziala normlanie.

A to ciekawe bo jest na mape kawałek S19 oddany w sierpniu 2017, a piszesz że mapa z kwietnia 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A gdzie mieszkasz że tam nie ma drogi na mapach?

 

Droga jest na mapie ale brakuje jej z 300m pośrodku więc z obu stron jest "ślepa", nie ma ciągłości. W rzeczywistości zawsze ta droga była cała nawet jak była "gruntowa" w latach 80-tych. To co pisałem, że poprawili to w ogóle była jakaś parodia bo droga w/g mapy przekraczała granicę /wjeżdżała do czech/ jechała wzdłuż granicy 50m i wracała na naszą stronę. :mrgreen: W rzeczywistości po obu stronach biegną drogi równolegle ale na tym odcinku oddzielał je jedynie pas graniczny - obecnie 4m trawnika, kiedyś drut kolczasty, pas zaoranej ziemi i piasek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A taki sceptyczny byłeś... :)

 

Dane dot map widzialem ze sa z 2017Q1 - czyli ~kwiecień 2017

 

Wazne ze jest ok :)

 

U mnie instalowala sie aktualizacja najpierw a pozniej juz mapa dziala normlanie.

A to ciekawe bo jest na mape kawałek S19 oddany w sierpniu 2017, a piszesz że mapa z kwietnia 2017.

Tak jest w danych mapy.

Może też uwzględnili drogi projektowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.