Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Chciałem coś wybrać do mojej sw 4 1/50 ale po przeczytaniu kilkunastu stron szczypią mnie oczy.

Mam org mapy 2012 high

Będzie ktoś miły i podrzuci coś ostatecznie przetestowanego, pewnego, po polsku i najlepiej na torencie.

Ostatecznie dam parę zł komuś z okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Będzie ktoś miły i podrzuci coś ostatecznie przetestowanego, pewnego, po polsku i najlepiej na torencie.

 

To daj skoro nie umiesz czytać kolego skoro wszytko jest juz tyle razy opisywane,ze szok :mrgreen: :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie umie???!!! to czytaj 130 stron od strzału z czego wszystkie pewniaki okazuje się że psują nawi. jesteś na bierząco to może wiesz ale ja od wczoraj się tym interesuje.

 

jakby ktoś pomyślał to było by wszystko aktualne na pierwszej stronie tak jak jest z kodowaniem ncs, a nie gdzieś między 80 a 584 stroną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. ja tez interesuje sie tym tematem od 2 kwietnia 2015. posiadam duza navi jednak moj czytnik plyt to mk3 niestety chcialem sobie wgrac soft z pl menu ktory zamienia GBnaPL sciagnalem wszystkie pliki jakie ma Mr.Lova na swoim chomiku wypalalem po kolei jak szlo... najmniejsza predkoscia na dobrych nosnikach i za kazdym razem wkladajac plytke za chwile mi ja wyrzucalo... cycki mi opadly i poszedlem sie napic :D to bylo wczoraj...nie wiem ile ja tych plyt nagralem chyba 50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam pewien problem i zastanawiam się czy uda mi się go w jakiś prosty sposób rozwiązać...Mianowicie do dzisiaj miałem u siebie w E39 po lifcie czytnik MK3 na ekranie 16/9, soft oryginalny, język GB i D. Na codzień jeździłem z GB i to mi wystarczało, wszystkie komunikaty w tym samym języku (navi + duży bc). Dzisiaj zrobiłem mały upgrade na MK4 (jak się okazało po podłączeniu prawdopodobnie z Włoch) i do wyboru mam następujące języki I, D i F. Niestety żaden z nich mi zbytnio nie odpowiada i bardzo by mi pasowało aby wrócił GB, ale nie w postaci nakładki tylko tak żeby działał również na bc. Jest możliwość wgrania jakiegoś konkretnego softu który mi to umożliwi czy pozostaje jedynie kodowanie?? Czy faktycznie po lifcie nie da się zmienić języka bc za pomocą przycisków na zegarach?

 

Ok. Już chyba wiem coś więcej..z tego co odczytałem to bez kompa się nie obejdzie więc na chwilę dam sobie spokój bo nie do końca czaję jeszcze ten temat. Póki co będę musiał zrobić spolszczenie, żeby chociaż navi nie gadała po niemiecku bo przecież zwariuję ;) a jak ogarnę temat INPY i całej reszty to zrobię na oryginał...I teraz ostatnie pytanie póki co, czy jeśli mam języki I, D, F to pasuje mi tylko soft na wloski jak np. tu: http://chomikuj.pl/berciu/BMW+Nawigacja/Navigacja+MK4+SOFT

Czy ten soft sprawdzony i jest szansa że pójdzie sprawnie? Oczywiście zdaję sobie sprawę że 100% pewności nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa...ten soft przeznaczony do włoskich czytników na początku nic nie zmienił, za to soft od Yaza podstawił pod język francuski polską nakładkę, dopiero po ponownym zgraniu tej włoskiej nakładki pod I pojawił się polski język,a le bez polskich znaków ani trybu nocnego (końcówka oznaczenia/00), więc w sumie narazie wróciłem do tego od Yazy. Problemem jest to, że fotoradary mogę mieć tylko na OFF i nie mogę ogarnąć wyświetlania POI. Spróbuję może jakieś inne softy wgrać jeszcze i coś powalczyć.

Tak na moją logikę opcje radarów ON i OFF instalują się pod konkretnymi językami tak? U mnie w tym od Yazy zainstalował się w opcji OFF pod francuskim, niemiecki i włoski pozostał bez zmian. Wicie który soft podmieni mi jednocześnie dwa języki z trzech które mam zainstalowane żebym miał opcje ON i OFF przy fotoradarach?? Najlepiej żeby jeszcze POI się wyświetlały i był tryb noc/dzień oraz najzwyklejszy splaschscreen...Czy to za duże wymagania ;)

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.