Skocz do zawartości

Jakie amorki do e46 M pakiet ??


PJ

Rekomendowane odpowiedzi

Niby szukałem po forum ale żadnych konkretów nie znalazłem.

 

Potrzebuję przednie amorki do M pakietowego E-46 330 D z 2003 roku i nie wiem czy mogę zamawiać standardowe czy tylko serwis?

 

To samo dotyczy tuleji na wahaczach.

 

VIN WBAEX91010JW98081

 

HELP

PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

M-Technik ma inne wahacze. Tuleje wahaczy są te same, co w każdym E46.

 

Co do amorków, to możesz zanabyć Sachs Advantage o numerze:

LEWY- SACHS 556 873

PRAWY - SACHS 556 874

To są amorki odpowiednie dla Twojego auta, czyli posiadającego opcję S226A (sportowe nastawy zawieszenia) i S338A (M=Sportpaket 2) To by było wszystko w temacie.

Jak coś, to mogę mieć te amorki dla Ciebie po 480zl/szt, jak jesteś chętny to zapraszam na PW.

 

Pozdrawiam

p.s. - niezły wypas w tym kombiaku masz ;)

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze
Witam, odświeżam temat tym razem potrzebne bd sprężyny tył do tego autka szukałem po sieci ale nic konkretnego nie napotkałem do tego mpakietu??Proszę o małe podpowiedzi z Waszej strony naturalnie i o konkretne propozycje ;)

 

Zapytaj w tym sklepie: https://czescidobmw.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,zaproponowali mi sprężyny eibach pro kit komplet 4 szt. zastanawiam się czy własnie nie wymienić wszystkich czterech sztuk gdyż obawiam się jak autko będzie się zachowywało przy opcji : przód m pakiet a tył sprężyny eibach amorki m pakiet nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie a mianowicie jak założę 4 sprężyny firmy eibach pro kit czy one będą dobrze współpracowały z amorkami z m pakietu ???jakieś małe podpowiedzi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,zaproponowali mi sprężyny eibach pro kit komplet 4 szt. zastanawiam się czy własnie nie wymienić wszystkich czterech sztuk gdyż obawiam się jak autko będzie się zachowywało przy opcji : przód m pakiet a tył sprężyny eibach amorki m pakiet nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie a mianowicie jak założę 4 sprężyny firmy eibach pro kit czy one będą dobrze współpracowały z amorkami z m pakietu ???jakieś małe podpowiedzi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dobry wieczór,

 

Podepnę się pod temat, bo mam już całkiem namieszane w głowie. Moje autko to WBABD110X0PM29040 i szukam amorków na przód. Widzę sporo tematów o zawieszeniu do S226A, ale u mnie z vinu wychodzi S226 bez literki A na końcu.

Jeśli to nie ma znaczenia, to prawdopodobnie byłyby to te 556 873 i 556 874 (http://allegro.pl/show_item.php?item=5592328086 ), jednak w innym katalogu znalazłem, że do mojego autka pasują 290 949.

 

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jaka jest różnica i które faktycznie będą odpowiednie do mojej Beemki? Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Jeżeli podasz budżet jaki posiadasz na zakup amortyzatorów to chętnie pomożemy, ponieważ zajmujemy się tym na co dzień. Oczywiście w Twoim konkretnym przypadku i modelu BMW, amortyzatory Sachsa będą pasować, firma chyba wszystkim znana, poszukaj w dobrych sklepach internetowych gdzie znajdziesz je taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.