Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

pisalem sprzedawce, niestety 4x4 nie dziala, kto zna czy droga to jest naprawa?

x3 bez 4x4 2004rocznik za 30k, to chyba drogo, jakie wasze opinie , stoje wziac czy odpuscic?

 

z gory dziekuje.

 

Oby tylko regeneracja skrzynki rozdzielacza.

 

Aha, przedliftowe tez maja Xdrive.

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
a może nie działać 4x4? w tych autach przed liftingowych chyba jest stały napęd rozłożony 40 przód i 60 tył. chyba, że uszkodzony jest rozdzielacz napędu ale dopóki nie jest odłączony to napęd jakkolwiek ale funkcjonuje.

E46 i X5 E53 przed liftem nie ma X drive.

Reszta BMW ma xdrive.

Już wiadomo, skąd atrakcyjna cena, tylko czemu nie napisane w ogłoszeniu?

Szkoda słów...

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jednen ze znajomych z forum kupił takie auto .To bylo ze dwa lata temu.cena też okazyjna i niby skrzynka tylko popsuta.Do dziś nie doszedł do ładu z autem niestety choć nie mowię,iż każdy przypadek jest taki sam.Ta pewnie tez była wypadkowa i szpachla szpachla.Samo uszkodzenie skrzynki nie da takiej ceny w tym wyposażeniu,które w tym roczniku i silniku jest rzadko spotykane
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/bmw-x3-3-0i-m-pakiet-xenon-navi-CID5-ID9K2Ij.html#a047bcd456

 

 

ogladalem przejechalem sie, ale wyje pompa na wspomagania chyba, delikatna korozja na tylniej klapie .....poza tym prezentuje sie dosc fajnie. nie mam cisnienia ale przerazaja mnie troche oplaty ...3500zl akcyza okolo, opony trzeba kupic, webasto ma uszkodzony pilot, auto gole i wesole, planuje zagazowac koszt okolo 3500zł suma wszystkiego mnie przeraza .....co radzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce sie dowiedziec cos wiecej niz to co sprzedawca nawija .....przebieg przede wszystkim mnie interesuje, tak jak pisalem ogolnie auto ladnie wyglada a na zywo znalazlo sie pare mankamentow, wiem ze ze skrzynia moga byc problemy ale akurat w tym przypadku biegi plynnie wchodza, wyposazenie tez niczego sobie, 2 opony juz prawie lyse letnie a zimowki z tyl jeszcze ok. Edytowane przez edek264
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

panowie mam pytanie, mam możliwość kupić X3 2.0 177 KM z 2007r z oryginalnym przebiegiem 105 tyś km (100% bo auto znajomego które ma praktycznie od nowości, zakupione w niemieckim salonie z przebiegiem 16 tyś km), ale mniejsza o to :)

 

pytanie czy warto, cena 30 tyś, do zrobienia jest turbo bo zdechło jak to mechanik określił :) no i jest delikatne wgniecienie na dachu i relingu od gałęzi po ostatnich nawałnicach- koszt naprawy max 3 tyś zł choć na siłe nie ma potrzeby :)

generalnie auto wypas, navi, rude skóry, panorama, xdrive i chyba wsio ma, pytam bo nie mam rozeznania w tym segmencie

 

co o tym myśłicie ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z tego co piszesz, moim zdaniem warto, jeżeli auto pewniak. Cena, przebieg fajny,tylko czy w silniku poza tyw wszystko w porządku? Po nawałnicy nawet reling wgięty? Cena atrakcyjna, tylko trudno dokładnie podpowiedzieć, nie widzącauta :wink:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto 100% pewne, rozmawiałem z mechanikiem co je serwisuje, a właściciela znam od lat i już mamy jedno auto od niego, a dokładnie e60 3.0d z 2006 r z przebiegiem 120 tys :) auto wszystko ładnie chodzi tylko turbina nie daje znaku życia , i wszystko wskazuje na to ze po prostu padła co jest dziwne bo auto było naprawdę oszczędzanie bo jeździł nim ojciec znajomego co ma ponad 60 lat.... tak wiem brzmi to jak opowieść pana Mirka ale tak jest na prawdę bo znam te rodzinę . Co do uszkodzenia to przewróciło się drzewo na auto, na szczęście tak szczęśliwie ze nie zmiazdzylo go tylko jedna gałęzią uderzyło w reling i w tym miejscu lekko wgniotlo dach i próg nad szyba pasażera... naprawdę niewielka szkoda :) auto naprawdę fajne , bogato wyposażone , mpakiet zewnętrzny , ciemne tylne szyby, pdc, navi, skrzynia ręczna , środek jak nowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wziąć pod uwagę że auto będziesz miał jak to powiadają : klepane , szpachlowane i malowane , ale jak to będzie dobrze robione i nie masz na to alergii i nie wpadniesz w depresję w użeraniu się z mechanikami to bierz .

Jednak trzeba pamiętać że to nie będzie okazja życiowa ale rozsądny zakup.

Przed naprawą zrobić fotki bo kiedyś Cię posądzą że auto jest z czterech ćwiartek ;-)

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto 100% pewne, rozmawiałem z mechanikiem co je serwisuje, a właściciela znam od lat i już mamy jedno auto od niego, a dokładnie e60 3.0d z 2006 r z przebiegiem 120 tys :) auto wszystko ładnie chodzi tylko turbina nie daje znaku życia , i wszystko wskazuje na to ze po prostu padła co jest dziwne bo auto było naprawdę oszczędzanie bo jeździł nim ojciec znajomego co ma ponad 60 lat.... tak wiem brzmi to jak opowieść pana Mirka ale tak jest na prawdę bo znam te rodzinę . Co do uszkodzenia to przewróciło się drzewo na auto, na szczęście tak szczęśliwie ze nie zmiazdzylo go tylko jedna gałęzią uderzyło w reling i w tym miejscu lekko wgniotlo dach i próg nad szyba pasażera... naprawdę niewielka szkoda :) auto naprawdę fajne , bogato wyposażone , mpakiet zewnętrzny , ciemne tylne szyby, pdc, navi, skrzynia ręczna , środek jak nowy

właśnie dlatego padła turbina, że auto było "oszczędzane". Turbina jest przesmarowana jak auto jest używane dynamicznie bo do tego została wymyślona. Zawsze chce mi się śmiać jak ktoś mówi, że przecież on tak delikatnie jeździ i się mu turbina zepsuła, no dlaczego. Jest turbo to trzeba jeździć dynamicznie, przynajmniej od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/bmw-x3-3-0d-x-drive-m-pakietnaviksenonpanorama-CID5-IDbci2J.html#bf385b5b1e

 

co sadzice o tym ogloszeniu, ogolne cacy tylko brakz ksiazki serwisowej

 

Bo to auto ma przebieg pewnie ze 400.000 :cool2: :cool2: :cool2: i generalnie jestem pewnien bez sprawdzania.Jesli znajdziesz mi pewnego diesla z przebiegiem pon. 300.000 z Holandii to gratuluję

A ks to pies zjadł pewnie :mrgreen:

Zapytaj o numery holenderskie i poszukaj w necie.Zobaczysz jaki przebieg ma to " cudo " "

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.