Skocz do zawartości

Ja podłączyć telefon do zestawu głosnomówiącego


Mirch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

To mój pierwszy post na tym forum więc wypada się przywitać!

A teraz do sedna. Niedawno zakupiłem X3 e83 2004r. Problem mam w sytuacji sparowania telefonu komórkowego z autem. Wszystko robiłem wedle Waszych instrukcji (przeczytałem kilka tematów) i nic, żadnych śladów po bluetooth. Samochód w opcji posiada telefon pokładowy, który znajduję się w podłokietniku. Proszę więc o pomoc :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 Wciskam przycisk z twarzą (próbowałem przyciskiem w podłokietniku jak i na kierownicy) i trzymam 3 sek.

2 przekręcam zapłon w pozycję 1

3 puszczam przycisk i wyszukuję w tel urządzenia bluetooth i nic.

Nawet nie wyświetla mi się na monitorze nic innego jak główne menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie, teraz mi przynajmniej zaczyna parować. Ale nie mogę znaleźć kodu do autoryzacji. Wiem, że trzeba go szukać w bagażniku po lewej stronie. Ale ja tam widzę tylko wzmacniacz i tam jest naklejka z cyferkami, ale dużo ich. Ile powinien mieć cyferek kod?

Już mam. Znalazłem w dokumentach.

Dzięki wielkie Kruk za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czytałem o parowaniu wszystkie wątki i nie działa u mnie. Paruje mi samochód z Sony xperia. Ale nie chce tego zrobić z IPhone 5s, mam iosa 8.00 coś tam. Nie wiem dalej jak to ugryźć.

 

Mam pytanie, jak połączyłes Xperie, to wszystko normalnie u Ciebie dziala?

 

Ja tez mam sony xperie, udalo mi sie sparowac telefon z samochodem, dziala wybieranie, samochod wykreca numer, ale zeby prowadzic rozmowe musze przylozyc telefon do ucha, nie działa mi zestaw glosnomowiacy, nie wiem czy to kwestia ustawien, czy wina telefonu?

Ogolnie jak wybiera numer, czy zaczyna sie laczyc to nic nie slychac, nie wiem czy powinien byc do tego jakis glos/komunikat z komputera?

W oryginale mam do samochodu nokie 6210 chyba, ale jej nie probowalem, bo mam karte microsim.

 

Jakby ktos mial pomysl jak mi pomoc, bede bardzo wdzieczny, niestety nie moge nigdzie zdobyc jakiejs instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kolego Zafi, ale widziałem te filmy. Nadal mi iphonea nie widzi.

W serwisie powiedzieli że może mam nie ten moduł bluetooth?

 

Bo wg nich jak mam telefon professinal to nie będzie widział innych telefonow i trzeba modul wymienić na zwykly prosty bez telefonu professional.

 

Fuck, nie wiem czy to prawda czy ściemniają. Fuck :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bo wg nich jak mam telefon professinal to nie będzie widział innych telefonow i trzeba modul wymienić na zwykly prosty bez telefonu professional.

 

... prosze bardzo . " Pairing your iPhone with BMW Professional Radio "

 

prosze zapytaj w innym Servisie .....

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.