Skocz do zawartości

E83 2D 2005 Przednia szyba do wymiany


Faliszewice

Rekomendowane odpowiedzi

E83 2D 2005 Przednia szyba do wymiany bo mnie irytują ślady po kamieniach, ale czy to się opłaca skórka za wyprawkę.

Zapytałem w jednym specjalistycznym warsztacie i powiedziano mi że taka szyba z sensorem deszczu to 710 zł z wymianą.

Do tego jak będzie potrzebna uszczelka to 70-80 zł.

Czy ktoś miał już to robione i za ile ?

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jest pęknięta to ja bym nie ruszał.Oryginał zawsze lepiej i wiarygodniej wygląda.Ja swoją naprawiałem po kamieniu poszło małe pęknięcie,ale nie przeszła mi przez myśl wymiana do momentu aż poleci całkowicie.Ale to Twoje auto i mi nic do tego :)

 

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienialem przednia szybę po uderzeniu kamieniem na autostradzie - powstało pęknięcie na okolo 1m ...

 

Szyba solarna z zielonym paskiem, czujnikiem, nową uszczelką i klipsami listew - koszt z montazem 1200 PLN brutto. Szyba oryginal ale bez logo BMW.

 

Pzdr,

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A nie mozesz usunąć tych małych pęknieć??? Lepiej tak niż wymieniać chyba

 

 

Ja bym szyby nie polerowal, to zawsze ryzyko wyrzuconej kasy bo odpryski/slady po kamieniach moga zniknac a za to zacznie sie lamanie swiatla. Tez mam wysypke na szybie ale póki trzyma i nie peka to da sie z tym zyc. Zwracam zazwyczaj na to uwage jak ladnie wyczyszcze szyby na zewnatrz :mrgreen:

 

Co do ceny, jeszcze zadnej nigdy nie wymienialem ale brzmi jak okazyjna okazja :D

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konstruktywne opinie , i chyba pozostanę z tymi porysowaniami oraz odpryskami na mojej przedniej szybie.

W ramach wiosennego szykowania auta pomyślałem że dobrze by było sie tym zająć ale odpuszczam, pomyślałem że można jednak przyjemniej spędzić urlop niż ganianie do szklarza.

Odnośnie naprawy to mi powiedziano że każde uszkodzenie po kamyku naprawiaj za 100zł.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfinks witaj !

Piszesz

to nie Polska

Te ceny to u naszego krajowego szklarza w Małopolsce bo bryka stoi w kraju , a jak jestem na urlopie to dużo jeżdżę więc lubię mieć auto pod ręką a tak to od święta siostra i szwagier ją przeganiają aby nie zapuściła korzeni.

Powiem wam jak wyglądała rozmowa :

Dzwonię i pytam czy wymieniają przednie szyby bo się zastanawiam czy lepiej wymienić czy nareperować kilka odprysków, w odpowiedzi usłyszałem że reperacja może wyjść prawie tyle co szyba i za każdy odprysk liczą 100 zł.

Przyznam że gdzie indziej nie dzwoniłem.

Znalazłem coś takiego http://www.pkssuwalki.pl/0,1,613,Naprawa_szyb_samochodowych_z_odpryskiem.html?locale=pl_PL

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odpryski robią po 50 pln w zależności od tego jak to wygląda i tez miałem juz nie raz propozycje wymiany szyby nawet z AC by rozpisali ale co...naprawiam odpryski ,robie fotki dla ew. kolejnego właściciela i tyle.Wiadomo,ze jak juz szyba peknie czy cos to trzeba wymienac ale na razie jest ok :cool2: :cool2:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To masz na mysli wypelnianie harzem, u mnie to z 30 sztuk jest. Male bo male ale jak bym mial zaczynac to nowa szba byla by tansza :) na szczescie nie ma glebszych tylko same powiezchowne ubytki.

Tak wogole to te nowe szyby jakies slabe sa bo w starszych samochodach nie mialem nigdy takich odbic po kamieniach.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim X3 szyba z przodu była wymieniana w serwisie i jej koszt na fakturze to 2800zł a całość montażu (robota + klej + uszczelki i inne) wyszła 3500zł. Fakt taki że szyba ze znaczkami BMW i wygląda jak oryginał ;) Także chyba wymiana na nowa jak nie jest pęknięta to nieopłacalny interes :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tyle pieniedzy za jeden znaczek :shock:

To chyba ta za 700 wcale nie bedzie zla. Jak sie zrysze to dac znowu do zrobienia :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.