Skocz do zawartości

Fotele sport na komfort


Adecneo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W mojej e70 z 2007 roku, wlasnie przelozylem fotele, mialem opcje sport z podgrzewaniem i pamiecią kierowcy tylko, teraz wsadzilem komforty z poliftowego, niestety po podlaczeniu fotele nie dzialaja, co muszę zrobić żeby zaczęło to wszystko chodzić ze sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Kolego poradziłęś sobie z tematem ? Bo ja zrobiłem dokłądnie to samo... Kupiłem komforty i zastanawiam się jak to dalej ugryżć bo że zakodować to wiem ,ale jedna z wtyczek jest inna a pozatym obecnie mam "półelektryczne"(manualna regulacja przód tył) co za tym idzie czy trzeba jakąś wiązkę dociągać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam. Podobnie jak Panowie ja również przymierzam się do wymiany foteli na komforty, w związku z powyższym mam pytanko. W mojej X5 E 70 z 2007r znajdują się fotele (zwykłe) elektrycznie regulowane-tylko a zamierzam założyć koforty podgrzewane i wentylowane a z tyłu podgrzewane, czego potrzebuje żeby działało oczywiście oprócz wspomnianych foteli i panelu na przód i tył? Wiązki? Jakie? Może sa numery które ułatwią mi zakup w serwisie bo obawiam się że raczej ich tak łatwo nie kupię. Zgóry dzięki za pomoc. HELP -sam tego nie ogarnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem same z przodu (dorwałem w ori kolorze) ale już fabrycznie były podgrzewane. CO do kanapy na pewno potrzebujesz wiązki która wydaje mi się powinna iśc od panelu tylnego. jak spotkasz kogoś kto rozbiera X-y to Ci ją za grosze opchnie. samo przełożenie , dołożenie paru kabelków i zakodowanie dla speców co robią BMW to pikuś. Ogarnie CI to każdy kto koduje i robi drobne naprawy BMW. Nie wiem jak z wentylacją bo nie miałem styczności. Elektryka zagłówka,pamięć i cała reszta elektryki znajduje się w fotelu i wszystko będzie działać.

 

Greg uzupełnij profil skąd jesteś , być może ktoś CI poleci speca sprawdzonego w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dokupiłem wiązkę elektryczna,niestety albo stety jest cała tzn kompletna do środka,czyli jakieś 30kg kabli,spaghetti jednym słowem,nie wiem jak to ugryżć doszłem powoli która końcówka gdzie idzie,czyli do foteli i sterowania ale nie wiem czy da się ja jakoś rozebrać.pytanie za sto punktów-czy sam wymienie cała wiązkę,czy tylko wypróć poszczególne kable i tylko dodać, co można zrobić samemu? Czy lepiej oddać to dla kogoś kto jest obeznany w temacie? Może kogos polecisz shockwave? Najchętniej kogos z woj.podlaskiego,okolice Białegostoku. Dzięki,pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem ze w jednym aucie mam pelne komforty a w drugim fotele sportowe i czesto tego samego dnia jezdze jednym i drugim i nie powiem zeby to byla az taka mega roznica zeby sie pchac w wymiane itd. Oczywiscie komforty sa wygodniejsze ale moim zdaniem sportowym fotelom tez nic nie brakuje.

Chyba ze ktos ma jakies klopoty ortopedyczne lub podobne.

Ex:

IX M60

F96 X6M Comp.

G05 X5 m50d

F90 M5 Comp. 780km

G01 X3 30i

F86 X6M 575km

F15 X5 25d

E71 X6 40d

E70 X5 4.8i

E61 535d

E31 850ci cudo:)

E53 X5 4.4i

E46 328ia

E39 540ia

E39 535i

E39 528i

i sporo innych ale już nie BMW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Według mnie fotele różnią się i to znacznie,mialem ''sporty'' natomiast komforty są zdecydowanie wygodniejsze,do tego doszło grzanie i wentylacja więc nie ma porównania,no ale to już indywidualna sprawa-co kto lubi.A wracając do tematu wymiany foteli,zamontowałem już nowe ale oczywiście trzeba dociągać kable,sterowanie działa natomiast nie ma reszty,może mi ktoś podać namiary na jakiegoś rozsądnego elektryka z okolic Warszawy albo Białegostoku i jaki jest mniej więcej koszt ? Dzieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.