Skocz do zawartości

Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania


Hondelyk

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega wrocil z Niemiec z e53 jako samochodem prywatnym , glownie dla zony. Kolega to handlarz wiec jeszcze kilka lyknal aut na handel ;) . Mowil ze widzial przez tydzien czternascie e53. Polifty zaczynaja sie od 10000 euro ale tutaj przebiegi byly 270 xxx czy 300 000 km i wiecej i raczej nie byly zadbane. przedliftowe diesle z przbiegami 250000 km -300 000 km to koszt 8000 euro za samochod w przyzwoitym stanie . Mowil ze reszta to rozbitki od Turasow juz tam naprawiane na miejscu. Ostatecznie kupil przedlifta 2002 rok w dieslu ,czarna ,shadowline w sport pakiecie z felgami 19. Zaplacil 8400 euro. Oczywiscie dochodzi do tego akcyza z 5 tys zl. wychodzi jakies 37000 zl za przedlifta .Byla tez wersja 4,6is za 10000 euro . Byly dwa diesle PRZEDLIFTOWE z przebiegami prawdziwymi 200000 km :D ale nikt nie chcial rozmawiac o kwotach mniejszych niz 10000 euro. Wiec ja nie chce wiedziec co sie dzialo z tymi e53 wystawionymi przez autohandel w polsce za kwoty rzedu 30 000 zl ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Lublinie glownie widze poliftowe e53

 

Dzis na trasie Lublin - Rzeszow zrobilem jakies 150 km i spalanie wg komputera 10,9 litra. Jechalo sie plynnie mimo ze to jednopasmowa droga , predkosc to 80-100 km/h

 

Jezdzicie na xenonach w dzien czy dziennych ? Widzialem dzienne w e53 i jakos srednio to wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda mam X3 ale jezdze na dziennych... tym pojazdom wiele to nie pomoze..... nie oszukujcie sie zarówno X3 e83 jak i x5 e53 są paskudnie brzydkie... ale za to w miare uzyteczne ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam e53 nie jest takie brzydkie . Dosyc agresywny przod a i tyl z pozycji jadacego za e53 nie jest taki zly - powiedzialbym ze tyl jest muskularny szczegolnie jak dodamy felgi 20' albo przynajmniej 19. Przod w e70 jest jakby nie z bmw i w e53 lepiej to wyglada, tyl e70 jest po prostu nowoczesniejszy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie co chcecie ale e53 ze zderzakami z aero pakietu jest ladne i poprawia to wygląd auta , nie mowie o pelnym pakiecie bo wtedy trochę za dużo tego plastiku tych nakładek na drzwi itp. ale same zderzaki ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód i proporcje E53 oczywiście po-lift, tył od E70 i wnętrze od E70 ale z techniką od E53 żeby nie było tych podwójnych ślimaków i masy zbędnej elektroniki co to tylko do szewskiej pasji doprowadzi jak zacznie wariować. Jak dla mnie recepta na auto idealne.

 

E53 jest piękne, E83 jest paskudne i mimo że miało przypominać E53 to trochę im nie wyszło, bo to nawet na okrojoną E53 nie wygląda. Nowe X3 z przodu mi się nie podoba, też miała to być "X5 wersja low-budget" i też niekoniecznie im to wyszło, choć są już bardzo blisko.

Edytowane przez Flo_HF
http://i.imgur.com/mk2DLM9.jpg http://i.imgur.com/p36AAFC.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe nasze E53 projektował Chris Bangle, więc czasami umiał rysować samochody, a przynajmniej dobrze że E53 wyszła trochę przed E65 :D Ale lifta robił dawno po E65 i jako że jego projekty wyprzedzały swoje czasy ale miał kredensowato-szafowaty styl to przód po-liftowej E53 jest całkiem aktualny, no ale tył zalatuje E46/E39 w Touringu czy E65.
http://i.imgur.com/mk2DLM9.jpg http://i.imgur.com/p36AAFC.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam pytanko takie mam czy jak założę opony 285/35/19 m+s gdzie producent zaleca 285/45/19 bedzie wszystko ok czy mogę mieś jakieś problemy np ze scinaniem opon itp dziękuje za info i pzdr :P

 

ja chyba mam taki profil i jest ok , ważne zebys wszystkie miał taki profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pytanko takie mam czy jak założę opony 285/35/19 m+s gdzie producent zaleca 285/45/19 bedzie wszystko ok czy mogę mieś jakieś problemy np ze scinaniem opon itp dziękuje za info i pzdr :P

 

ja chyba mam taki profil i jest ok , ważne zebys wszystkie miał taki profil

 

właśnie mam takie i ścina mi je od wewnątrz byłem na zbieżności i niby wszystko ok ale dalej ścina ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.