Skocz do zawartości

x5 E53-3,0 D--bład 5651


wezu-szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

mam tylko inpe,ale szczerze to cos mi ona nie pasuje.wczoraj regulowałem kierownice na postoju i po jakims czasie wyskoczyly mi trzy kontrolki zolte ,kontroli trakcji, hamulca i abs.inpa kasowałem bledy czujnika kata skretu i drugi był o natychmiastowej regulacji oewgo czujnika.i tak kilka razy bo po przejechaniu się kilka km błąd wracal. potem inpa nagle mi wysiadla na kompie.wywalalo mi komunikat ze brak jakiegoś pliku.postanowilem zainstalować ja na nowo,pol nocy siedziałem żeby to ogarnąć,wkoncu jakos się zainstalowala.dzis wsiadłem do auta rano z kompem,ruszylem manetka od regulacji kierownicy i zniknely kontrolki.pojezdzilem caly dzień i zero bledow. na silniku tez brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
INPA tu nie pomoże

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Na podstawie tego, że na początek dobrze było by mierzyć kompresję. Ponieważ inna korekcja wtryskiwaczy może być z powodu słabej kompresji na którymś cylindrze. Z pomocą INPA kompresji nie przymierzymy ? Prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Za pomocą inpy kompresji nie zmierzymy, ale zobaczymy jak w ogóle wygląd korekcja wtryskiwaczy.

Jeśli na biegu jałowym będzie w porządku, a dopiero przy wyższych obrotach będzie się rozjeżdżać, to nie musi to być związane z kompresją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za pomocą inpy kompresji nie zmierzymy, ale zobaczymy jak w ogóle wygląd korekcja wtryskiwaczy.

Jeśli na biegu jałowym będzie w porządku, a dopiero przy wyższych obrotach będzie się rozjeżdżać, to nie musi to być związane z kompresją

Co ty tam chcesz zobaczyć w ruchu, jeśli zwykle program pokazuje wszystkie korekty do zera podczas jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie spokojnie z tą kompresją, wtryski się rozjeżdżają,choć autko smiga bardzo dobrze,tylko przy mocniejszym wcisnieciu gazu puszcza sobie ciemnego dymka.jeden tylko wtrysk w normie,piec wariuje.ktos cos jakie ceny zrobienia tych wtryskow? poniżej wartości moich wtryskow.

 

wtrysk 1 -4.84

wtrysk 2 4.43

wtrysk 3 -4.47

wtrysk 4 -1.61

wtrysk 5 5.63

wtrysk 6 0.25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za pomocą inpy kompresji nie zmierzymy, ale zobaczymy jak w ogóle wygląd korekcja wtryskiwaczy.

Jeśli na biegu jałowym będzie w porządku, a dopiero przy wyższych obrotach będzie się rozjeżdżać, to nie musi to być związane z kompresją

Co ty tam chcesz zobaczyć w ruchu, jeśli zwykle program pokazuje wszystkie korekty do zera podczas jazdy ?

A kto powiedział, że chciałbym sprawdzać korekty w czasie jazdy.

Na postoju do pewnych obrotów da się sprawdzić korekty.

W młodszych silnikach do wyższych obrotów jest odczyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.