Skocz do zawartości

Pytania przed kupnem Z4


Gość roland

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce kupić nowe BMW Z4 znacie gdzie można kupić takie BMW

W czasach wujka Google pytać na forum gdzie kupić nowy samochód :mad2: ...... Ale mi humor poprawiłeś, prawie się popłakałem ze śmiechu :cry2: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Koniec żartów :)

Sprzedałem swoją zetkę i szukam poliftową 3.0 si. Wolałby cabrio.

Na allegro mało tego w kwocie którą mam do wydania(50 tyś)

http://otomoto.pl/bmw-z4-3-0si-265km-m-pakiet-navi-bi-xenon-lift-C33637872.html

http://allegro.pl/bmw-z4-3-0si-265km-m-pakiet-xenon-navi-skory-i4710523896.html

 

 

Oczywiście, jeżeli sprzedający zejdzie z ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś je już na żywo?

 

Bierz coupe :twisted: :twisted: :twisted: - w czasach F-Type, Maserati Alfieri i nowych Mercedesów nagle wyglada zaskakująco "na czasie". Pomijając to, że handlarz nie wie, o czym pisze.

 

Sprzedałem w Niedzielę więc nie było okazji jechać. A to coupe strasznie daleko ode mnie.

A jak się Wam widzą te wystawione modele?

W Cabrio chyba powinien być inny przedni zderzak?

Przy okazji mam pytanie, podobno (czytałem na ty forum) jest jakiś problem z silnikiem si może mi ktoś przypomnieć co to było.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się Wam widzą te wystawione modele?

W Cabrio chyba powinien być inny przedni zderzak?

Tak zderzak jest wymieniony więc albo po dzwonie albo jakiś tuning w złym guście tak jak i ten spojler na tylnej klapie. Zresztą nr KRA .. więc jakaś podkrakowska wioska gdzie wiele osób lubi takie dziwne przeróbki żeby w weekendową noc "błyszczeć" na Kazimierzu :norty:

Przy okazji mam pytanie, podobno (czytałem na ty forum) jest jakiś problem z silnikiem si może mi ktoś przypomnieć co to było.?

Z tego co kojarzę to był poważny problem z popychaczami, nierzadko kończący się wymianą głowicy. Poprawiono po 2008r.

 

Z tych dwóch mnie bardziej podoba się coupe, chociaż jak na przebieg około 100k kierownicę ma strasznie zrytą. Zresztą dopóki nie obejrzysz na żywo to bez sensu pisać który lepszy bo przeważnie na miejscu auto diametralnie odbiega stanem od opisu i zdjęć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopcy, ten zderzak, szerokie progi i lotka tylnej klapy to jest fabryczny pakiet aero..

Nie mowie ze mi sie mega podoba, ale zanim ktos napisze cos o wies tuningu, to warto zeby wiedzial o czym pisze..

 

Co do problemow z glowicami - rzeczywiscie czesc osob mialo wymienione glowice w ramach gwarancji, ale objawialo sie to ponoc charakterystycznym halasem podczas pracy silnika

 

EDIT: I'm sorry - powiekszylem zdjecia i widze ze lotka na klapie nie jest z pakietu aero, tylko aftermarketowa. To chyba AC Schnitzer, ale nie pamietam

 

TapaTalking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale taniocha

50 tys pln, czyli po zdjeciu akcyzy i innych oplat 9.000euro :shock:

Najtansze na mobile.de z 2006 roku 3.0si, do 100.000km sa po 14.000e

Polska to kraj idealny. Ludzie fury rozdaja darmo, 50% taniej :roll:

Ze tez ciagle znajduja sie Losie, ktorzy wierza w takie "okazje" :mrgreen:

Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż , ja już nie raz pisałem,że dla mnie to nie problem kupić "bite" auto oby było puknięte delikatnie i dobrze zrobione. Sam taką wcześniej jeżdziłem i byłem zadowolony a nowemu nabywcy też to nie przeszkadzało.

 

Tobie to nie przeszkadza ,ale jak widać części osób jednak bardzo.

Szukaj okazji, teraz (jesień) jest najlepszy moment na kupno kabrio (z drugiej strony jak jest fajne autko to niezależnie od ceny szybko znika z ogłoszeń). A te dwa auta już troche wiszą na allegro, tego oglądałeś ?

http://allegro.pl/bmw-z4-coupe-3-0si-tylko-teraz-12-000-pln-taniej-i4728187471.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałeś niczego czego bym nie wiedział. Poza tym to nie jest kabriolet.............................................. :lol:

Widziałem już na allegro. Też się jakoś nie sprzedaje.. :roll:

Uważasz ,że nie był bity? Bo ja jestem przekonany ,że tak, mało tego i w przód i tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale taniocha

50 tys pln, czyli po zdjeciu akcyzy i innych oplat 9.000euro :shock:

Najtansze na mobile.de z 2006 roku 3.0si, do 100.000km sa po 14.000e

Polska to kraj idealny. Ludzie fury rozdaja darmo, 50% taniej :roll:

Ze tez ciagle znajduja sie Losie, ktorzy wierza w takie "okazje" :mrgreen:

 

 

Zgadzam się w 100% z kolegą. Takie promocje nie istnieją, a już na pewno jeśli samochód wystawiony jest u dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam,

Przymierzam się do zakupu Z4 Coupe już od dłuższego czasu. Przeglądam na bieżąco większość ofert na polskich stronach jak i na niemieckich. I z tego co już zdążyłem zobaczyć w Polsce to jakaś porażka. Jeśli chce się kupić rozsądny samochód to zostają te z za zachodniej granicy. (Nie twierdze, że w PL niema godnych z4 na sprzedaż ale ja na taką jeszcze nie trafiłem)

 

np.:http://otomoto.pl/bmw-z4-3-0si-265km-m-pakiet-navi-bi-xenon-lift-C33637872.html

 

Po dłuższej rozmowie z właścicielem (bez wyciągania czujnika grubości lakieru) dowiedziałem się ze w sumie każdy element na samochodzie pyl ponownie lakierowany włączając w to komorę silnika. Na zewnątrz zderzak przód źle spasowany, lewy błotnik jak na moje oko trochę złe poproszczony. z Tyłu coś nie halo z tylną klapą jest. W wewnątrz cała środkowa konsola podrapana jak i kierownica (auto ma niby 72k km przebiegu, wg mnie o co najmniej 100k więcej) po prostu zniszczona. O tym co wyskoczyło po podłączeniu kompa już nie będę pisał bo to dość długa lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetka mojego brata wciaz aktualna

2007, salon PL, 50.000 przebiegu

fotele i kiera M (bez tego ani rusz), Hardtop, lakier oryginal

ale na pewno nie za 50.000 :mad2:

za wiecej sprzedalem golasa 2.0'06 w zeszlym roku :mrgreen:

Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
jedna i druga bardzo długo wisi w ogłoszeniach,ta pierwsza jak sobie wyjdziesz w galerię zdjęć to na samym dole zobaczysz datę (8 miesięcy temu),ja ją pamiętam sprzed jakiegoś pół roku(ten opis szczególnie),a ta druga-ją pamiętam jakoś z września ubiegłego roku,jednak żadnej z nich nie oglądałem (bo to manual,który mnie nie interesował) i to że długo stoią w ogłoszeniach też nie musi o nich źle świadczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Również podłączam się do tematu, a mianowicie, interesuje mnie Z4 3.0i lub Z4 3.0si Cabrio/Coupe wyłącznie manual, najlepiej po lifcie. Cena do 60 tyś. Znajdzie się coś konkretnego w tej cenie ? Czy trzeba będzie dołożyć ?

Znalazłem ostatnio takie na allegro, ale jakoś nie jestem przekonany do tego przebiegu.. Ktoś się może bardziej orientuje czy możliwe jest aby w 2007 roku był silnik 3.0i ???

 

I na koniec, wielka prośba. Czy mógłby mi ktoś rozkodować ten VIN: 4USBU33577LW60044

Jakie miał fabryczne wyposażenie itp. ?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5062520594

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Również podłączam się do tematu, a mianowicie, interesuje mnie Z4 3.0i lub Z4 3.0si Cabrio/Coupe wyłącznie manual, najlepiej po lifcie. Cena do 60 tyś. Znajdzie się coś konkretnego w tej cenie ? Czy trzeba będzie dołożyć ?

Znalazłem ostatnio takie na allegro, ale jakoś nie jestem przekonany do tego przebiegu.. Ktoś się może bardziej orientuje czy możliwe jest aby w 2007 roku był silnik 3.0i ???

 

I na koniec, wielka prośba. Czy mógłby mi ktoś rozkodować ten VIN: 4USBU33577LW60044

Jakie miał fabryczne wyposażenie itp. ?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5062520594

 

Wejdź sobie na BEZwypadkowy.NET bo auto mają w swojej bazie. Będziesz musiał zapłacić za sprawdzenie ale lepiej zapłacić parę złotych niż dymać w Polskę żeby na miejscu się rozczarować albo co gorsza wtopić kasę.

 

Po vin produkcja grudzień 2006. Auto z USA więc silnik 3.0i może w nim być ale jak jest bezwypadkowe lub bez innych ciężkich "przypadłości" to będzie cud :norty:

 

 

Data for vehicle identification number: 4USBU33577LW60044

 

 

Model description: Z4 3.0i

Market: USA

Type: BU33

E-Code: E85

Chassis: roadster

Steering: links

Doors: 2

Engine: N52B30U0 - 3,00l (160kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Schwarz 2 (668)

Upholstery: Sensatec/schwarz (KASW)

Production date: 21.12.2006

Assembled in: Spartanburg

 

 

 

Code

 

Serienausstattung

 

Standard Equipment

 

 

 

S255A

Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

 

S470A

Isofix-System Isofix-System

 

S4BMA

Interieurleisten graphit seidenmatt

 

S530A

Klimaanlage Air conditioning

 

S785A

Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

 

S823A

Heissland-Ausführung Hot-climate version

 

S845A

Akustische Gurtwarnung Acoustic belt warning

 

S853A

Sprachversion englisch Language version English

 

S876A

Funkfrequenz 315 MHz Radio frequency 315 MHz

 

 

 

Code

 

Sonderausstattung

 

Optional Equipment

 

 

 

S1CAA

Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

 

S224A

Fahrdynamik Control Driving dynamic control

 

S249A

Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

 

S2VBA

Reifendruckanzeige Tyre pressure control (TPC)

 

S333A

BMW LM Rad Sternspeiche 105

 

S354A

Frontscheibe grün Grünkeil Green windscreen, green shade band

 

S399A

Verdeck EM vollautomatisch Softtop, electromech. all-autom.

 

S441A

Raucherpaket Smoker package

 

S494A

Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

 

S520A

Nebelscheinwerfer Fog lights

 

S521A

Regensensor Rain sensor

 

S522A

Xenon-Licht Xenon Light

 

S540A

Geschwindigkeitsregelung Cruise control

 

S5GAA

Vorbereitung Alarmanlage Preparation alarm system

 

S639A

Vorbereitung Handy komplett USA/CDN Preparation f mobile phone cpl. USA/CDN

 

S645A

BMW US Radio BMW US Radio

 

S662A

Radio BMW Business CD Radio BMW Business CD

 

S676A

HiFi Lautsprechersystem HiFi speaker system

 

S692A

CD-Wechsler I-Bus Vorbereitung Preparation, BMW 6-CD changer I-bus

 

S704A

M Sportfahrwerk M Sports suspension

 

S8SPA

Steuerung COP Control unit COP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.