Skocz do zawartości

745i nie odpala pomocy!!


bereto20

Rekomendowane odpowiedzi

Ma to ze jak podaje głupoty zwiazane z dawkowaniem powietrza to moze nie odpalac.jezeli bedzie (przycieta)na ubogiej mieszance to tez ci nie odpali.zreszta nie zawsze nawet wychodzi ze jest walnieta na kompie(zwlaszcza w bmw) poniewaz podaje sygnal do kompa a komp nie wnika czy parametry sa prawidlowe czy nie tylko liczy sie dla niego impuls.mozna ja wykryc np przy parametrach typu(live) - komp podlaczony do samochodu na jezdzie probnej i na podstawie odczytanych parametrow mozna stwierdzic w jakim stanie jest przeplywowka.mozesz tez sprobowac odpalic bez niej tzn wypnij wtyczke i sprobuj odpalic samochod.nie wiem czy ci ten model odpali bo nie mialem przyjemnosci go robic ale niektore ci odpala tyle tylko ze nie maja wolnych obrotow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne.pierwszy raz slysze o takim przypadku tzn slyszalem i widzialem ze sa problemy ze skrzynia ale nie ma to wplywu na to czy auto odpala czy nie.jedyne co mi przychodzi do glowy to zdiagnozowac czy czujnik ktory podaje impuls di kompa od pozycji P na skrzyni jest ok ale moim zdaniem nawet to nie powinno byc przyczyna poniewaz jak skrzynia nie bedzie w pozycji n lub p to nie dostanie sygnalu na rozrusznik wiec tym samym nawet nie okreci.zapomnialem sie spytac - jakie kody bledow miales przy diagnozie komputerowej?? i jakim sprzetem diagnozowales??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnozowane było kts lanczem inpa disem.Nie pamietam teraz jakie błedy dokładnie były napewno cos z kolektorem dolotowym, mieszanka paliwa. 3 warsztaty rozłożyły ręce. Teraz jest w czwartym zobaczymy co w nim wymyślą. w aucie pojawiał sie bład ze skrzynią biegów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.