Skocz do zawartości

E65 735 Prośba o pomoc ze skrzynia biegów


arkjef

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie po raz kolejny spotkał mnie taki problem,wczoraj był pierwszy przymrozek ale nie wiem czy to ma cos wspolnego

mianowicie jade sobie autem zatrzymuje na swiatłach a tu blad skrzyni i auto nie jedzie ,wylączylem i odpaliłem na nowo i jade kiedy staje na kilka sekund znowu ten problem wrzucam parking auto staje dodaje gazu ono jedzie na parkingu a nadesce wyskakuje napis ze aby auto odpalic trzeba wcisnac hamulec jak odpale auto na nowo jest kilka sekund ok czu to D czy to R jak jusz rusze biegi zmienia normalnie do momentu kiedy sie zatrzymam bledy w sktrzyni zwiazane ze zmiana biegow oraz z parkingiem

prosze o jakies sugestie z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
zacznijmy od tego kiedy wymieniałeś olej w skrzyni wraz z tłoczkami? Kiedy był sprawdzony poziom oleju ? Kiedy auto było na komputerze gdzieś ? Jakie są inne objawy ?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziękuję za odp.

Problem rozwiązany wymieniłem adapter konwertera tak to się nazywa zwany również okularami jest to uszczelka prostokątna pod mechatronikiem wymieniłem olej i miskę.

Na razie zrobiłem 50km i wszytko ok wydaje mi się ze skrzynią pracuje niebo lepiej.

A więc temat do zamknięcia ale dziękuję za odp.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.