Skocz do zawartości

[M52B28] Nie działają głośniki z lewej strony.


michau1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie działają mi głośniki z lewej strony, ani przód ani tył. Szukałem bezpiecznika od tego ale nie mogłem namierzyć. Mam rozpiskę bezpieczników po niemiecku i angielsku ale nie widnieje tam nic takiego jak głośnik. Radio orygnialne, kaseciak jak na zdjęciu: http://i7.photobucket.com/albums/y264/BMWg84/E38MIDinstalled.jpg~original. Z prawej strony działają normalnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ma ktoś jakiś pomysł? Ściągałem boczek, głośniki były podpięte, sprawdziłem je i grają pod innym radiem. Bezpieczniki przejrzane w bagażniku oraz pod maską. Lecz nie wiem dokładnie który jest od audio, orientuje się ktoś może? Dziwne bo nie gra cała strona..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij radio i podłącz go na krótko do ładowarki/akumulatora oraz inne głośniki pod to radio.Rozumiem,że nie masz innego wzmacniacza,a sygnał na głośniki idzie bezpośrednio z tego kaseciaka? Może padła/padły końcówki mocy w radiu.Ewentualnie podłącz inne radio do samochodu i zobaczysz czy działają wszystkie głośniki.Musisz pokombinować. :8) PS.Banalne,ale może masz przyciszoną lewą stronę.Sprawdzałeś "balance".Może coś z tym regulatorem jest nie tak jeśli jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij radio i podłącz go na krótko do ładowarki/akumulatora oraz inne głośniki pod to radio.Rozumiem,że nie masz innego wzmacniacza,a sygnał na głośniki idzie bezpośrednio z tego kaseciaka? Może padła/padły końcówki mocy w radiu.Ewentualnie podłącz inne radio do samochodu i zobaczysz czy działają wszystkie głośniki.Musisz pokombinować. :8) PS.Banalne,ale może masz przyciszoną lewą stronę.Sprawdzałeś "balance".Może coś z tym regulatorem jest nie tak jeśli jest.

 

Jak ogarnę jakieś radio i przejściówkę to sprawdzę. W robocie mam zasilacz laboratoryjny więc również mogę sprawdzić moje radio. Hehe, balans sprawdzałem jako pierwszy, jak dam na maks w lewo to cisza jak makiem zasiał ;). Sprawdzę to radio po Świętach i dam znać.

 

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ok, posprawdzałem radia i już wiem że to nie w radiu siedzi problem. Podpinałem dwa inne radia i dalej grała jedna strona, swoje oryginalne podpiąłem do innej bety i grały dwie strony. Nie ma przypadkiem w aucie osobnego bezpiecznika na stronę? ( wiem że to dziwne ale nie wiem już co robić). Ma ktoś jakiś pomysł?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Witam tez chciałem się podpiąć pod temat kupiłem E46 kombi z 2004 roku i nie działa mi lewa strona głośników :? Mam rado z dużą nawigacja i czytałem że moduł radiowy znajduje się w bagażniku a u mnie jest tylko napęd DVD do nawi i wzmacniać sygnału radiowego a samego modułu radia nie mogę znaleźć czy pomoże mi ktoś gdzie mogę znaleźć radio by sprawdzić czemu nie działa lewa strona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.