Skocz do zawartości

Bentley - Service Manual


Remol

Rekomendowane odpowiedzi

No to w koncu sie udalo. !!!!!

Mam calutkiego Service Manuala - Bentleya Roberta - ZESKANOWANEGO !

Wlasnie przerabiam na pdf bo w doc-ach spakowany ok 117 MB.

Znajda się chętni to się polecam. Nagrywam za cene płytki i przesyłki. Czekam na propozycje i sugestie może coś dorzucić na taka płytke ?

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że do E32 :( i o silnikach V8 tam jest ? :think:

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to o co :?: , Remol ma zeskanowaną sesje zdjęciową Roberta Bentleya, jest na co popatrzeć :lol: :lol: :lol:

 

Blaster chodzi o książkę servisową do e32 masz tam wszystko a nawet więcej niż potrzeba do naprawy BMW w amatorskim garażu

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można to jakość odnieść do e34?

 

Ja bym chętnie poczytał niekoniecznie naprawiał ;)

 

Myślę że napewno bo e32 i e34 to prawie bliźniacze modele bardzo dużo tych samych rozwiązań jest stosowanych naprzemiennie w obu modelach, jeśli chodzi o silniki to wspólne są dopiero od 3.0 wzwyż

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że napewno bo e32 i e34 to prawie bliźniacze modele bardzo dużo tych samych rozwiązań jest stosowanych naprzemiennie w obu modelach, jeśli chodzi o silniki to wspólne są dopiero od 3.0 wzwyż

 

To w takim razie jestem wstępnie zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no jasne jak slonce ze do najpiekniejszego modelu glownie :D

 

Calosc jest po angielsku, dla mnie bomba i rewelacja. Nowa ksiazeczka najtaniej jak mozna znalezc to min 80 baksow wiec moim zdaniem nie tanio. 1000 stron samej esencji i autku.

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra panowie... chcialem ciachac po 2 PLN na glowie ale was lubie.

Zrobimy tak: jak ktos chce to na priva podam konto i namiary i wysle, plyta za 1,5 PLN + przesyłka ok 5 PLN czyli 6,5 PLN. Musicie mi sie zebrac do jutra bo potem znikam na 2 tygodnie. Potem bede dalej wysylal chyba ze macie inne sugestie. A moze wyslac to na jakis serwer do sciagniecia. Przeciez bez sensu zeby beemkarze placili za BIBLIE nie ? :lol: :twisted:

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję znaleźć dla Ciebie jakiś serwerek FTP - może coś się uda załatwić. A po za tym tak czuje intuicyjnie, że chyba saintman chyba mógłby, coś takiego umieścić na ftp-ie ... (nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba kiedyś cos mówił na ten temat). Może przy tej okazji ja mógłbym wrzucić na taki serwerek wiele dość ciekawych rzeczy - np. TIS-a, mam trochę manuali, dokumentów serwisowych itp. - mam naprawde całkiem spore zasoby ... np. manual Haeysa ! do E30/34/28 ... Próbowałem to kiedyś umieścić na FTP-ie, ale "spaliło" na panewce ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję znaleźć dla Ciebie jakiś serwerek FTP - może coś się uda załatwić.

W sumie moglbym powiesic to u siebie tam gdzie wisi forum OT. Bardzo szybki serwer. Pytanie tylko... ile calosc zajmuje?

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - UDALO SIE

oto link na wage zlota dla siudemkarzy

 

http://www.e38.org/e32/E32_Service_Manual.zip

 

http://bmwe32.student.utwente.nl/temp/E32_Service_Manual.zip

 

120 MB to cacko zajmuje jak by ktos chcial na plycie to moge nagrac ale za 2 tygodni bo znikam na troszke.

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Spróbuję znaleźć dla Ciebie jakiś serwerek FTP - może coś się uda załatwić. A po za tym tak czuje intuicyjnie, że chyba saintman chyba mógłby, coś takiego umieścić na ftp-ie ... (nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba kiedyś cos mówił na ten temat). Może przy tej okazji ja mógłbym wrzucić na taki serwerek wiele dość ciekawych rzeczy - np. TIS-a, mam trochę manuali, dokumentów serwisowych itp. - mam naprawde całkiem spore zasoby ... np. manual Haeysa ! do E30/34/28 ... Próbowałem to kiedyś umieścić na FTP-ie, ale "spaliło" na panewce ...

 

No to jak dałoby się gdzieś wrzucić TIS (oby po angielsku) i ETA (jak by ktoś miał),byłbym bardzo wdzięczny. A co do TIS`s i ETA`a to w tych wersjach, co masz jest może E46?? Jak by był ten model i jakiś serwer to byłoby super.

 

Z góry dzięki

 

Pozdrawiam

 

Uupss :oops: . W innym wątku Sebast pisze, że ma problemy z ftp`iem. Przepraszam ale dopiero teraz przeszukałem całe forum i zobaczyłem tą informacje.

A wcześniej nie przeczytałem bo tak się zapaliłem do tej ETA i TIS`a że hej.

W sumie jak się Remol`owi udało to i Sebast da radę z umieszczeniem tych programów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba maila napiac do administratora takiej stronki i jak masz cos dobrego to łykną i puszczą do siebie na strone.

Ja mam chyba nawet pare TIS-ów i ETK róznych wersji ale to jest bardzo duzo materiału.

BArdzo ładnie idzie ściaganie edonkey-em

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak dałoby się gdzieś wrzucić TIS (oby po angielsku) i ETA (jak by ktoś miał),byłbym bardzo wdzięczny. A co do TIS`s i ETA`a to w tych wersjach, co masz jest może E46?? Jak by był ten model i jakiś serwer to byłoby super.

 

Z góry dzięki

 

Pozdrawiam

 

Uupss :oops: . W innym wątku Sebast pisze, że ma problemy z ftp`iem. Przepraszam ale dopiero teraz przeszukałem całe forum i zobaczyłem tą informacje.

A wcześniej nie przeczytałem bo tak się zapaliłem do tej ETA i TIS`a że hej.

W sumie jak się Remol`owi udało to i Sebast da radę z umieszczeniem tych programów :)

Nie ETA, tylko ETK.

W TIS-ie i ETK są praktycznie wszystkie modele BMW ...

Tu masz mój opis.

http://republika.pl/poczt1/Opis.htm

Jak znajdę chwilkę to dodam tam opis HTK - to jest ETK dla modeli "historycznych" - od "początku" BMW, poprzez modele 502, 503, Isetta, E108, .........., E3, do E30 (:) to juz jest "historyczny" ...)

Jeżeli tylko ktoś mi może podać jakiś serwerek FTP, poda mi konto i hasełko to tam umieszczę. Ale są to dość poważne wielkości, ETK nawet po spakowaniu to ok. 500MB, TIS - ok. 400MB, EBA 500MB itd itd.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.